Ugrás tartalomhoz

Fotó

Pendragon

• Zárt téma Téma lezárva
38 hozzászólás érkezett eddig

Shadow

Shadow

A szent kanál őre

• Archívum
  • 565 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 12:16

valamint a monyók nem készít képeket csak úgy főleg nem a technokrácia ilyen rút gépével. Engem is küldtek volna istenítélni mint Lancelotot ha csak úgy kattintgatok. (meg amúgy is félig le volt merülve)

M_Sanyi

M_Sanyi

Tesco gazdaságos larpszervező

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 10:10

Be kell vallanom, nem tudtuk a játékot az elképzeléseink szerint megszervezni. Kevés résztvevő, személyzeti "hiányosságok", késések hasonlók miatt a játék tényleges "Pendragon" része nem volt túl sok, de ami volt, az igencsak élvezetes (Lancelot istenítélete, a két sereg lovagjainak párbajai, a távollétünkben megszállt város miatti aggódás és hasonlók).

Majd legközelebb, tanulva a hibáinkból.

u.i.: A képeken valszeg azért nincs sok nyoma innek, mert Sonir ines időszakban főként monyókoskodott, ami alapvetően nem túl szociális és fényképezésbarát tevékenység.

Hastur

Hastur

Full Geek

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 09:03

Üdv!

A játékot és a lehetőséget köszönöm, mindenkinek. Végre kimozdultam a városból, társaság is jó volt, és volt játék is :) Úgyhogy köszönöm.

Hastur

U.i.: a képek jók lettek. :lol:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 08:37

Üdv!

Megnéztem a képeket. Elég érdekes volt látni a susogó nadrágos, olcsó kínai cipős lovagokat, parasztokat...
Meg a képek gondolom bőven out alatt készültek, mivel érdemi játék nyoma sincs a képeken. Hát ja, ilyen külső szemlélőként a játék.

Azért megjegyzem, hogy a sisakos embereknek vállveregetés jár, a láncingeseknek szintúgy. :)

Shadow

Shadow

A szent kanál őre

• Archívum
  • 565 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.16, 22:35

A Monyók jó a Monyók kedves
A Monyók megesz ha nem vagy kedves
A Monyók gyors a Monyók csendes
A Monyók mindig, mindig éhes

A Monyók ráadásul hozott képeket is: http://sonirnorend.extra.hu/pendragon.ZIP

Hadzsi

Hadzsi

Akasztófavirág

• Archívum
  • 183 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.16, 20:05

Uff! Bár csak szombaton voltam lent, tetszett a game, danke mindenkinek.
Egyetlen rossz pont az az volt, mikor az esti zászlós játékban letört valaki a fogamból egy darabkát polikarddal. Nem tudom ki volt az, de az illetőnek irumburgum :P

Kyru

Módosította Hadzsi: 2007.09.16, 20:06

M_Sanyi

M_Sanyi

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.03, 21:07

Egy kis hangulatkeltő leírás a rangokról:

A hierarchia kialakításának vágya az emberi természet egyik alappillére. Az emberek mindig is különbséget akartak tenni maguk között, alá- és fölérendelt viszonyokban látják a világot. A többség beletörődik abba a pozícióba, melybe született, de mindig akadnak néhányan, akik felemelkedni vágynak.
Előttük két út áll: a többség a katonaéletet választja, egyszerűen beáll egy hadúr vagy egy király seregébe, és megpróbálnak előrejutni a ranglétrán. Aki ezt választja, kemény feladatok elé néz, de ezeket a feladatokat akaraterővel és kitartással meg lehet oldani, a jutalom mindig biztos és garantált.
Aki ennél többre vágyik, apródul szegődhet valakihez, elindulva a lovaggá válás rögös útján. Rengeteg megpróbáltatást kell kiállnia az ifjú lovagjelölteknek, elviselve sokszor megalázó és lehetetlennek tűnő próbatételeket, és a ranglétrán gyorsabban lépkedő katonatársak lenézését. Ám a katonai ranglétra véges, és legyen valaki akármilyen tiszt, egy Arthur vagy Mordred által lovaggá ütött dicső harcosnak köteles fejet hajtani.

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.22, 19:51

Már van.
(az imént kis fáziskésés votl látható a szervezők között)

M_Sanyi

M_Sanyi

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 18:51

Szükségem van minél hamarabb egy menő Lancelotra, lehetőleg olyanra, akit ismerek is. A részleteket privát üzenetben vagy emesen.

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.07, 20:22

u2ut megkaptam, megbeszéltem Kildarral és válaszoltam is rá.

Deviszont: Hollóktól szeretnék valamikor vagy neten keresztül, vagy Cellen egy kb létszámot kapni, szervezési okokból.

QBee

QBee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.07, 19:36

Gyere inkább parasztnak, vágatok fát veled egész nap :para:
Persze előtte elveszem az összes lepényhalad.

Hastur

Hastur

Full Geek

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.07, 13:29

Üdv!

Hát, ha csak 2 varázsló lesz, akkor így jártam. De szeretnék ettől fügettlenül egy szellemibb karaktert hozni. Mondjuk egy druidát, vagy egy varázslótanoncot, aki még nem tud varázsolni, viszont segít a varázslatok előkészítésében. Küldök most egy u2u-t hogy mi volt a karakterötletem, és mit lehetne leginkább kihozni belőle.

Hastur

QBee

QBee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.06, 19:09

És továbbra is várjuk a képzett munkaerőt, meg a semmittevő polgárságot. Minél gyávább egy karakter, annál jobb :D

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.06, 18:15

Varázslóból kettő lesz a játéktéren, Morgan Le Fay és Merlin. A többi karakter mind világi.
Gyors varázslatok egyáltalán nem lesznek, minden mágia rituális a játékban, a harcba maximum ezek hatásai szólnak bele, közvetlenül a varázslatok nem.
Példa: lesz olyan rituálé, amivel meg lehet törni a kapcsot Arthur és az Excalibur között, így az elvehető a gazdájától.

A jelentkezésedet felírtam, de ha ragaszkodsz a "szellemibb" szerephez, csak hatalom nélküli, pusztán szerepjátékra építő papot tudok ajánlani.

Egyébként ma délután Hectorékat saját kérésükre átcsoportosítottuk Mordredhez, így mindkét oldal kb 20-20 főt számlál jelenleg, tehát ismét lehet bármelyik oldalra jelentkezni.

Hastur

Hastur

Full Geek

• Fórumita
  • 59 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.06, 15:11

Üdv!

Először is: szeretnék bejelentkezni. Ismeretlen vagyok itt, de azért 1-2 ember ismer. Tegnap Wikard mesélt a játékról, és hogy van-e kedvünk jönni a sötét oldalra. Nekem van, és szivesen jönnék. És a sötét oldalra.
Második dolog: a Pendragon-t nem ismerem, az Arthur mondakört pedig nagyjából alapszinten. Tudom, miről van szó. A szabálykönyvet most töltöttem le, el fogom olvasni.
Harmadik: a karakterem egy varázsló lenne. Wikard-nak már meséltem róla, vele fogok még egyeztetni, pontosítani. És azt is tudom, hogy nehéz lesz varázsolni, de van már egy hangulatos kariötletem.

Ha valakinek lenne kérdése, mondjuk a karakteremmel kapcsolatban, akkor szóljon. Havan valami link, ami esetleg sokban segíthet egy kezdőt, akkor azt megköszönöm.

Hastur

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.02, 12:20

Kellene még egy masszívabb (10-15 fős) csapat Mordred oldalra, Arthurfanok kicsit sokan vannak, és nem akarom a már jelentkezett játékosokat átpakolni.
Fogok kampányolni személyesen is még azon a két játékon amin részt veszek a nyáron, de ne rettenjetek vissza az e-mail, u2u vagy MSN jelentkezéstől sem.

Egyébként eddig kb 30 ember van Arthur oldalon, durván 15en Mordrednél, plusz függetlenek (parasztok nagyrészt).

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.24, 11:39

A játék készül, a megkeresett csapatok igent mondtak, és még páran küldtek jelentkezést Kildarnak. Ki tudja miért, engem valahogy kerülnek :felvon:
A játék egyébként készül, a küldetéseket és a történeti szálat már összeraktuk, a tereprendezés nyilván még hátravan, de azt a játék előtti néhány napban tervezzük elintézni, mert a gödi erdőben hajlmaosak szétverni amit felépítünk.

Amúgy nem tudom milyen jelre vársz, a szabálykönyv adott, kérdések nem nagyon merültek fel, szép csöndben jönnek az emberek játszani. Cell Live témába se ír szinte soha senki, mégis 50-60an voltak tavaly, és várhatóan még többen lesznek idén.

Lee

Lee

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.24, 08:34

Lassan kellene vmi életjel ide is,h lássák,h készül a játék

Brenn

Brenn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.21, 08:05

Nah, Aquincumban sikerült a cotinokkal jórészt elrendezni szóban a dolgokat.

Tanulság: lehet, hogy érdemes az ilyen ügyeket az érintettekre bízni és "akinek nem inge ne vegye magára" (bár az eredeti közmondás kissé mást jelent, de ebbe a helyzetbe tökéletesen beleillik...) Szóval nyugodtan ránkbízhatjátok a cotin os ügyek lerendezését, elég nafiúk vagyunk, hogy külsösök véleményezése, de méginkább hangulatkeltése nélkül elintézük a dolgainkat egymás között.

Na, pá és jó szervezkedést...

QBee

QBee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.18, 20:57

Én szeretettel várom a para... jómunkásembereket a városba, amit ígérhetek: mindössze pirkadattól alkonyatig tartó munkaidő, ezalatt egy teljes ebéd elfogyasztására alkalmas 10 perces délidei pihenő. Természetesen a törvények maradéktalan betartását elvárjuk minden kedves elvtá... polgártól, a betartatását pedig a mindenkori uralkodótól. Továbbá megígérem, hogy senki nem lesz túlzott kényszermunkára kényszerítve, valamint hogy szabadon eltávozhat a városból (amennyiben legalább 3 példányban írásban kérelmezi ezt személyemtől).

Nah, parasztoknak követelmény: gatya, ing, lehet mezítláb nyomni, de a kullancsok miatt javallott a bakancs. Fegyvert nem szeretnék látni senkinél amíg nincs kihírdetve egy esetleges milícia megszervezése. Fegyveres parasztot felakasztjuk, nehogy véletlenül lázadozónak nézzék szegény városunkat (kapa, kasza, vasvilla, favágó fejsze nem fegyver).

Ezen kívül lehet jönni tisztes polgárnak is, ők hozhatnak nyugodtan igényesebb felszerelést, lehet mesteremberkedni, kellően indokolt esetben akár fegyvert/páncélt is hordani. Persze ilyen azért ne legyen túl gyakori.

Még valami: aki úgy dönt, hogy városi lesz, az ha nem muszáj, ne nagyon álljon be egyik fél seregébe se. Persze fel lehet csapni valamelyik oldalhoz rövid időre, de ha lehet, maradjunk meg semlegesnek (pontosabban törvénytisztelő állampolgárnak, akiknek nem életcél a csatamezőn történő kibeleződés).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]