Ugrás tartalomhoz

Fotó

Szeret - Nem szeret

• Válasz írásához lépj be
808 hozzászólás érkezett eddig

Thall

Thall

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1070 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.24, 10:12

Zolikám, kifelejtetted a dobogósok közül a káoszt :para:
Amúgy szvsz akikkel tényleg nehéz dobogóra kerülni a híg elfek, ogrék, törpék - más és más okokból :nos:
Orkoknál az animosity miatt kiszámíthatatlan a sereg.
Tomb king csak döntetlenre jó, ha nem hibázik az ellenfél.
Szóval? :D

Arpo

Arpo

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 576 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.24, 10:07

a bretont nem nagyon érdekli mert a fő egységek amúgy is 0-1-ek.

dobakz

dobakz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.24, 10:01

Nos talán még az elözökhöz még hozzá tenném hogy aki tud(és belefér)probáljon hozni,zsoldosokat.Vagyis egy vagy két ágyút.Oszt kész.Már aki hozhat,és ha még lehet egyáltalán.Amúgy ez a steam tank dolog elég érdekes dolgokat hoz ki egyesekböl,szerintem sokan már besokkolnak amikor meglátják hogy az ellenfelük felpakolja azokat a füstös romhalmazokat :nos: ,s azon kezd agyalni,hogy úristen máris végem van,jaj anyúci most mi lesz.Könyörgöm.Oké.Egy szívós és erös dög,dehát úraim,azon is kell agyalni hogy lehet kihasználni ellene a terepet,hogy lehetne rajta kifogni,vagy elkerülni,mindeközben vigyázni a saját egységekre,és nagyobb kárt okozni az ellenfelében.Egy páran ugye nemhiába írták az elözöket.Én személy szerint csak a kihivást látom benne,pont ez teszi számomra igazán izgalmassá a játékot.Én relative a következö ligára hozok slannt és valószinü csak sámánokat.Oszt van egy két jó kis varázslat,meg cucc amivel nagyon meg lehetne szoppantani a tankot. Dehát ez csak az én véleményem persze,és tudom pofázni a legkönyebb,de én csak pl: abban fogok bizni hogy a tölem telhetö maximumot nyújtom,és ha mégis legázolnak,akkor legalább elmondhatom hogy minden tölem telhetöt megtettem.Én még mindig inkább a skaven,és wood elf "problémákon agyalok,,.Bár igaz ami igaz,van egy olyan balsejtelmem :lol: .Hogy aki birodalommal játszik,és ha tud,két tankot fog hozni. :para: .Régebben valahol itt a forúmon olvastam egy felvetést hogy mi lenne ha bevezetnék idehaza is a bírók(versenyszervezök) hogy a versenyeken nem lehet hozni két úgyanolyan ritka egységet.Ez szerintem sok embernek örömöt okozna.És nem csak a steam tank miatt.Igy lehet hogy végre nemcsak wood elf,empire,skaven,breton,kerülne a dobógóra.Na mindegy :D

von_Khebab

von_Khebab

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.23, 10:48

Hát igen,srácok..."a mohóság...kifejezetten a kedvencem a fő bűnö közül..." :D :D :rohog:

Arpo

Arpo

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 576 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 19:25

az a baj,hogy nálam is :D
legutóbb 7 sebre simán levittem mire a törpék megtámadták.

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 18:46

Nálam már a 8 is rizikós. egyes példák szerint a 10 is... :D

Arpo

Arpo

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 576 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 18:43

Steam tank ha 6 sebpontra érkezik már jóformán hasznavehetetlen.
Ezt kell figyelembe venni.

beatles

beatles

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 845 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 18:29

Ha meg végleg ugy érzed nem tudod megverni adj neki egy driád osztagot,valahol a pálya szélén,amivel kivonod a játékbol 3körre,és mire megfordul már a közelében sem vagy,ö bukik többet,ha nem tud elvinni több osztagot mint amennyi pontot ő belefektetett.

von_Khebab

von_Khebab

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 18:07

Bezony,csukkák bepapizzák,csak kell belőle a négy db,de személy szerint kevesebbet nem is éri meg hozni belőlük... :D

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 18:02

csukka, katapult,
I tesztes gobó mágia (d6 10S ütés, vmi)

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 17:42

hát ha orkal vagy akkor röhöghetsz a markodba mert kaptál 600 pontot

Bővebben...?

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 15:14

a, tegyél rájuk I tesztes sebző varázslatot (adott erő legyen!)
b, tegyél eléjük erdőt
c, sebezz beléjük 2-3-at, aztán felejtsd el őket...
d, kerüld ki
e, Treeman simogassa meg párszor...
f, mit akarsz még?
g, :D

Arpo

Arpo

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 576 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 14:35

hát ha orkal vagy akkor röhöghetsz a markodba mert kaptál 600 pontot,ha skavennell szintén.
többivel nehéz ügy,de nem megoldhatatlan.
Régebben slannokal nem tudtam mit kezdeni,utána jött a faember,sárkányos vámpirlord...stb.
Mindig van aktuális"utállak" egység.Most épp a kettő steam tank.Minden ellen van megoldás.

Akadil

Akadil

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 313 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 14:28

Esetleg pakolj össze és kérd meg az ellenfeled, hogy hozzon normális sereget. :D

Ilac

Ilac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 14:07

Vihar,
legyél egyértelműbb. (Mert még valaki félreérti :D )
A 2 Stank Veled vagy Ellened van?
Csa
Ilac
Ps.: egyébként pedig, vedd körbe erdőkkel :D

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Archívum
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 14:05

őőő...talán fogj le egy flanket, vagy támadóékezz velük...

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.22, 13:37

Biztos nem leszek valami népszerű,de: ötleteket várnék,hogy mit is kezdjek 2 gőztankkal 2000 pontnál?

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Archívum
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.20, 09:30

A speckaris dologhoz: Lehet h Melezor rosszat hasonlított össze rosszabbal, de rámutatott az egyetlen érdekes kérdésre az ügyben.

Jelesül: bizonyos seregeknek kijött már a 7th ed. seregkönyve, akinek így a karakterei is így működnek már. Egy csomónak meg nem jött ki. Malekith eddig sem volt egy isten, bár ugye "a veszélytelen dolgok elleni 2+ ward" nem rossz, meg powerfistje is van, de a DE seregkönyv már amikor kijött se volt kellően update, ez látszik a gyors erratából is. Éshát nyílván a HE, skaven, káosz, és még egy csomó seregkönyv nem a WE-törpe-birodalom-ork vonalra épül.

Ha valamit érdemes lenne szabályozni, az a régi kiadású karakterek hozhatósága (mondjuk ezzel lehetne indokolni a neves hősök kizárását: mer eccerűbb, mint átnézni, hogy akkor tyrion, aztán archaon télleg, és quake is esetleg?). De azt is csak addig, amíg ki nem jön a friss szabály hozzájuk.

Más jelleggel a szabályokba núlni sztem szintén nem elvetemült ötlet. Csak ha a Liga GWsedik, akkor ne ott. Pl. ha lesz egy olyan rendezvény, ahol egy ostromot, vagy egyéb spec. küldit játszanak a felek, akkor oda lehet olyat írni, hogy: mivel az előző csatában a nyamvadtak elvették a lőport, ezért összesen 10 ágyúlövésnyi maradt, 1 ágyúlövés=10 puskalövés, a hellblastert 30al kell megtölteni, nyílván előre elosztva... és az elektromagnetikus cincs vihar miatt a sárkányok csak gyalog mehetnek. Meg ilyenek.

dobakz

dobakz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 249 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.20, 09:04

Sziasztok.nos elolvastam az elözö hozzászólásokat.Szerintem a spec karik ki vannak egyensúlyozva...CSAK TUDNI KELL JÁTSZANI VELÜK.Az hogy ez erösebb vagy sem,az megint szerencse,meg játék kérdése.Archaon,vagy Karl Franz sárkányon,tök mindegy,nem elpusztithatatlanok.A GW dolgaival meg nem kéne foglalkozni.Kit érdekel náluk mi hogy megy.Ez itt Magyarország,itt a mi versenyszervezöink diktálják a feltételek nagy részét.A fantasy ligákon meg mindig jól éreztem magam,és nagy ívben nem érdekel ha jöhetnek spec karik,azért játék,hogy játszunk,és ne rinyáljunk ezért,azért.Aki akar úgyis jön aki meg nem az nem jön,ennyi.Számomra igy csak a kihívás nagyobb.MELEZOR,amúgy meg mindig lesznek akik soha nem lesznek semmivel megelégedve.ha azzal foglakozol ki milyen hülyeségeket ír,akkor csak magas lesz a vérnyomásod.Én már nagyon várom a következö ligát.Még jobb lett a szervezés,gördülékenyebb,és még élvezetesebb volt.Remélem a következöre többen jönnek majd el.És ha jöhetnek spec karik?Hát csak jöjjenek :)
UI:FATTYÚ......már nagyon alakúl a seregem. :D

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6710 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.20, 08:09

A dologban csak egy hiba van: egy 6. kiadású májert hasonlítasz egy 7. belivel. Volt közben egy minimális váltás. Ha megnézed a 6. kiadású Francit, meglátod a különbségeket. :)

És igen, a stílus maga az ember...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]