Ugrás tartalomhoz

Fotó

In Character

• Válasz írásához lépj be
3712 hozzászólás érkezett eddig

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 20:50

(OFF) Részemrő sem gond. (/OFF)

-Miután elveszett családom, nincs különösebb értelme az életemnek amiért féltenem kéne.

-Sok mindennel összefutottam már, de egyszer sem futamodtam meg.
-S amint látjátok itt vagyok.

-Egy dolog van amit kérek.
-Segítek neked, de add te is szevad, ha túléljük elkisérsz utolsó utamra Tarin hegyei közé.

-Áll az alku?

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.06, 20:02

(OFF)akkor ezt megbeszéltük(/OFF)

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 19:37

(OFF)Részemről OK! Mivel ez a topik nem erre való.. jo is lenne. Így elő tudnám adni a kyr mitológiában szerzett ismereteimet... Enrawell, a romváros tárnáiban ;) :virag: . Ja és a karakter amit küldtem nem egy 10 perces olvasmány de szvzs már észrevetted :P (A kedvenc és a legjobb NJK karim)(/OFF)

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.06, 19:31

- Én segítenék neked Vándor! Tudod nekem is megvannak a démonim'! :P
-Szerintem Harrtar barátom sem ijed meg egy árnyéktól a túlvilágról! ;) Neveti el magát kissé savanyúan.

(OFF)Harrtar, Arcor Arsenor! Mit szólnátok ha mi hárman lejátszanánk egy másik topicban a medál visszavitelét? Nem a dobálgatós módszerrel, csak így spontán módon :virag: (/OFF)

Módosította Kilhalm: 2005.12.06, 19:32

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 19:22

-Ha viszakapnám nem kéne a városnak aggódnia, holnap el is mennék távoli vidékekre.... de igazából a kín mely mindig hatalmába kerít, hogy visszavigyem a Medált mindig is gyötörni fog.. és nincs olyan balga,aki segítene nekem.

//Kérdően néz a törpre és a gyíkra...//

-Ha egyszer megszabadulnék tőle...

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.06, 19:12

-Baljós és sötét történet ez uram. Tehát apád átkát hordod te is? Nem túl fényes örögség, már megbocsáss! Ha visszakapnád a medált mit tennél vele? Tán tovább hordanád béklyóként nyakadban, s lennél egy letünt kor fantomjának játékszere? Kérdi a törpe, arcará mély ráncokat vés a gondolkodás.

-Majd együtt kifundálunk valamit! De ha át akarsz verni nagyon megkeserülöd! Vagy ne nőjőn többé szőr a törpék állán soha! Mondja felemás hanglejtéssel.

Módosította Kilhalm: 2005.12.06, 19:13

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 18:55

//Elmondom az egész storyt nekik a medálról.... amit már irtam előőleg... minden apró részletet...//

-...hát ez a Medál súlyos titka... és remélem megértitek tetteimet!

//Felkelek és járkálgatni kezdem az ivóban... lesütött szemekkel.//

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 14:41

A lépcső aljához érve.

-Látom Rábírtad gondolataid a helyes ösvény keresésére.
-Halált hozna a talizmán, ha a fele igaz amit mondasz, de te még saját kezeddel is kioltottad volna életünk azért az átokért?

(Kényelmesen nekidőlök a lépcsőt tartő oszlopna és karba tett kézzel haldatom mi az amit mondani akar még. Ha már semmit akkor: )

-És ha már ezt hozta a sors, mit készülsz tenni ennek érdekében? Hogy lehet, illetve tudod a nemlétbe taszítani eme lényt, azaz ami még van belőle?

-Ha elárulsz mindent és nem próbálsz félre vezetni minket, talán még az is meglehet, hogy sorsunk összefonódik egy darabig.

-Nos? Mi a válaszod erre?

(Az arcom ugyan olyan merev, semmi érzelem nem látszódik, akár csak egy igazi Pókerjátékosnak.)

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.06, 13:06

-Tooma szakállára, miféle talizmán ez!!! :virag: Szóval hat nap és a lidérc visszatér. Hat nap alatt felkészülhetünk a fogadására. Mondja a törpe komoly hanglejtéssel.
-Addigis meséld el, hogy lehet ezt a medált és a lidércet elveszejteni.

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 11:32

//Haragja elenyészik a törpe fejszéje láttán, majd agya is elkezd működni és lehiggad, tőrön a derengés megszűnik, majd ugyanoda kerül vissza, ahonnan előugrott :)//

-Igazatok van, haragom és félelmem nem helyén való most, de értsétek meg, a medál nélkül önjelölt hulla vagyok....

-Az átok.... ez nem csak egy átok! Ez egy sorscsapás amit az utókor gonoszsága hagyott ránk... ó Törp Uram, biztos tudni akarod a Medál titkát? Ha egyszer megtudod már nemlesz visszaút...

-A dartoniták pedig veszélyben vannak... 6 nap múlva nem csak én, ők is a Szellem folytogató halálsikolyát fogják csak hallani...

//Lekuporodik az asztal tetejére, keresztbetett lábbal//

-A Szellem nem egy egszerű szellem, aki rémisztgeti a gyerekeket és jár kel a kisértetjárta házakban.. Ő maga a pusztitás, a gonoszság, a hajdani Hatalmasok egyik főpapjának átkozott lelke, aki az idők során mérhetetlen hatalomra tett szert, és a lelkek, akiket magába ölelt vagy meghaltak vagy az átok részeként valahol a föld alatt pihennek, arra várva, hogy előjöjjenek és a régi idő gonosz népeinek retteget hadidobjait verjék újra....a sötét Krán hajdani hatalmasainak dicsőségére... Még mindig szeretnéd hallani, Törp Uram a folytatást???

//Szemét az érkező Harrtarra mereszti, mozdulataiban a nyugalmatlanságot... a feszült idegek pengését keresi...//

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.06, 09:42

(OFF)Tudom, hogy nálam melyik talizmán van, de neki nem kell mindenről tudnia. Legalább is az igazságot nem. (/OFF)

(A szobámba érve befejezem amit kissé félbehagytam, és felöltözök rendesen, de még mindig csak "utazó" jellegű könnyű szellőzős ruhába)

Iszákomból előveszek egy bőr zscskót, és kihúzok belőle 3 ezüstöt.
Zsebre teszem, és elindulok lefelé. (Az ajtót most már kulcsra zárom)

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.06, 08:42

(OFF)Bocsika de két külün medálról beszéltek... A Vándoré nálad van Harrtar. A dartonita a tiédet áldozza fel...(/OFF)

A törpe helyeslően bólogat:
- Jól szólott a Gyík, azzal a kis kék tőrrel semmit sem érsz egy rackla-lovas mithrill bárdja ellen. Üljj le és felelj! kik azok a vándorok és mikor jönnek el a talizmánért? Hogyan lehet az átkot feloldani?

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 23:01

(Miközben megyek fel a lépcsőn vissza kiáltom)

-A Darthonita a közeli temetőben van. Szerintem ideális hely arra, hogy elfeledtesse a világgal az amulett lelkét.
-De ha fontos számodra akkor még megtalálhatod.
-Fuss.

-És, ne haragítsd magadra Killhalmot.
-Élesebb a bárdja mint a leg agyafutrabb tolvaj esze.

-Én a helyedben eltenném a tőrt.

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.12.05, 21:22

A törpe eddig csupán hallgatot, gondolataiba merült. Ám ahogy a Vándor felpattan és tőrt ránt ő is megmarkolja bárdját és felpattan.
- Nyugodj le bolond!!!! Kettőnkkel nem bírsz el!!! Ülj le!!! Ha válaszolsz, idővel visszakapod azt az átokverte talizmánt!!! :) Kiáltja mély, öblös hangján.

Módosította Kilhalm: 2005.12.05, 21:23

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 20:01

(Egyenesen a szemébe nézek és rezzenéstelen arccal mondom)

-Remélem nem gondolod komolyan, hogy rám akarsz támadni, vagy igen?
-A harag rossz tanácsadó, és csak elveszi az eszed.

(Közben intek Kilhalmnak, hogy semmi gond "ne vágja le a fejét" a bárddal.)
(Majd folytatom utam a szobám felé)

Módosította Harrtar: 2005.12.05, 20:04

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 19:28

//Kötelékeimből szabadulva... felugrom és meghazuttolhatatlan gyorsasággal egy asztalra pattanok... //

- Az lehetetlen! Ha nem kapom vissza a Halálnál is roszabb lesz a sorsom, és ezen város békés emberinek a halálát jelentheti.... Hol van a Medál!???

//Szemében tűz gyúl, kezei sebesen kapják elő a tőrt, ami kékes derengésbe kezd.... //

- Hol a Medál???? Mond meg Harrtar!!!

(OFF)Már ki is estem a pókerből... :) a kur*a anyjuk :felvon:(/OFF)

Módosította Arcor Arsenor: 2005.12.05, 19:29

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 19:21

(OFF)Woow a kis zsugás :) /Nekem Royal Flös-öm van, de lehet, hogy blöffölök/(/OFF)

-Szedd össze magad. Rémeket lácc és bolondokat beszélsz.

-A medálodat szerintem már csak emlékeidben látod viszont csak.

-Hidd el jobb ez így.

(MAjd felállok és elindulok felfelé.)

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 19:14

(OFF)Nem neked szól a szív, csak ugy bepipaltam :)(/OFF)

//Kezdek nyugodtabb lenni//

- Én sem a haláltól félek, Harrtar úr,hanem attól az úttól ami odáig vezethet, ha a medál nem kerül vissza hozzám...
-A Szellemet sokan követik, holtak és átkozottak,élők és fehércselédek egyaránt.... van aki öreg, van aki még gyermek, s mégis követi, de csak akkor indul útnak, ha a Szellem előjön és új lelkekre éhesen kiterjeszti asztrálfonalait... A Medál.... Vissza kell juttatnia hozzám....

//Csak pókerezem közben azért irok lassan vissza.. :felvon://

Harrtar

Harrtar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 18:59

(OFF)Teccik a szivecske, de remélem nem nekem szól. :)(/OFF)

-Miért mi lehet félelmetesebb a halálnál?

(Szemmel kisérem minden egyes mozdulatát és próbálom kitalálni mi is kövedkezhet vajon... Mi lesz a következő tette)

-Azt mondtad , hogy "ELjönnek".
-Kik? És miért követik a szellemet?

Arcor_Arsenor

Arcor_Arsenor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 460 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 18:52

//Még mindig ideges, bárpróbálja leplezni... most jön rá,hogy kissé elersztette magát, (az érzelmek...)//

Biztonságban???? óóóóó, a Dartonitáknál... Nem tudod mivel bír az a medál.... hogy mondhatod hogy biztonságba van??? Az a medál csak nálam van nyugalomba.....

//Próbálja lefejteni magáról a kötelet (Kötelékből szabadulás Af, ha nem MF el lett megkötözve)//

(OFF)Kilhalmis jöhetne, mer igy nem lesz jó, meg a többiek is..(/OFF)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]