Ugrás tartalomhoz

Fotó

Filmkereső

• Válasz írásához lépj be
343 hozzászólás érkezett eddig

RenoViol

RenoViol

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.23, 11:24

Sziasztok! Olyan filmeket, meséket keresek amikben a főhős beleszeret a "gonoszba" vagy fordítva és a végén összejönnek, mint példaként a Szépség és a Szörnyeteg (inkább romantikus, vicces, mint véres vagy háborús nem a stockholm szindrómás filmek, mesék érdekelnek :D

még ilyen film amit ismerek példának :

Spoiler

Köszönöm.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.04, 08:50

Egy elvontabb filmekben jártas illető esetleg meg tudná állapítani, hogy ez a fanmade-videóklip melyik filmből lett összevágva? A kommentek közt ugye hiába kérdezgették páran, sem a feltöltő, sem más nem válaszolt. :(

(Ha nagyon nem megy, esetleg valaki ajnlhatna valami filmkereső oldalt, ahol értelmesen működik a kulcsszavak alapján való keresés és ilyen iseretlenebb filmek is szerepelnek benne, vagy a helyi közösség specializálódott filmek beazonosítására, az imdb keresője valami katasztrófa)

Ezer köszönet előre is.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.25, 10:26

Szerintem is ez lesz az.

Ha van női szereplő, akkor meg tuti. :)

Köszi!

szerk: Meg is van a talány megoldása. 5-6 éve látta, és nem a film ennyi idős. :)

És igen, ez az.

Módosította Aleister: 2014.12.25, 10:30

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.25, 06:05

Szerintem ez lesz az. Én nem tudok remake-ről (persze attól még lehet).

A filmnek nem csak egy főszereplője van, 4 ember élete fonódik össze, abból egyik a nő (Sara).

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.25, 00:43

Köszi!

Hozzátartozik a dologhoz, hogy a munkatársnőm keresi, és az ő leírását tolmácsoltam. Az Intacto-ban férfi főszereplő van. Márpedig ő említette az elején a szerencsétlenséges részt, amit egyedül a családanya él túl.

Lehet, hogy van ennek valami US remake-je?

Azért továbbítottam neki, mert tuti van valami köze hozzá (erdős jelent, alapsztori, stb).

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 20:08

Sziasztok!

Egy kb 4-5 éves filmet keresek. Annyi a története, hogy a főszereplőnőnek van egy olyan képessége, amivel elveszi érintéssel mások szerencséjét. Tán úgy kezdődik, hogy elveszíti egy szerencsétlenségben a férjét és a gyerekét. Ezt követően olyan underground versenyekben vesz részt, ahol a szerencsén múlnak dolgok. Pl bekötött szemmel ki fut később neki a fának egy erdőben, stb.

13 éves... :) (Velem is így szokott lenni... :))

Intacto: http://www.imdb.com/title/tt0220580

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.23, 19:08

Sziasztok!

Egy kb 4-5 éves filmet keresek. Annyi a története, hogy a főszereplőnőnek van egy olyan képessége, amivel elveszi érintéssel mások szerencséjét. Tán úgy kezdődik, hogy elveszíti egy szerencsétlenségben a férjét és a gyerekét. Ezt követően olyan underground versenyekben vesz részt, ahol a szerencsén múlnak dolgok. Pl bekötött szemmel ki fut később neki a fának egy erdőben, stb.

mmmarie

mmmarie

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.20, 20:22

Sziasztok! 
A film amit keresek, szerintem legalább 15-20 éves film. Kb. a '60-as években kezdődik a történet, amikor még az afro-amerikaiakat nem fogadták el. A film úgy kezdődik, hogy egy fekete férfi hazaérkezik, és a saját kocsibeállóján lelövik. Van is gyanúsított, ám nem kerül börtönbe. Évekkel később egy ügyvéd? megtalálja az ügyet, és újra elkezd nyomozni, felkeresi a férfi özvegyét is, és megígéri, hogy börtönbe juttatja a férje gyilkosát. Ennyire emlékszem, remélem valaki tud segíteni. Köszönöm előre is! :)

Csilla

Csilla

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.17, 20:58

sziasztok :) hátha tud valaki segíteni. Keresek egy ilyen romantikus vígjáték szerű filmet (nem régi szerintem), ami arról szól h 1 nő meg 1 pasi rég óta levelezgetnek és sok év után végre tudnának találkozni de mivel paráznak mindketten mást küldenek el a randira :D kb ennyi a lényeg :D lehet h ilyen béna na de nem baj :P ha valaki tudja mi a címe légyszí írja meg :)

JM92

JM92

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.09.05, 16:58

Tiszteletem! :)
A film, amit én keresek nagyon hasonlít a Mad Max-re. Egy Ranger nevű ember kerget egy Jerry Sin(?) nevű alakot, akinek van egy félig cyborg fia. A feladat kiegészül egy csaj megmentésével, akit Diana-nak(?) hívnak. Később Ranger mellé szegődik egy Ross nevű pacák is...

reka0127

reka0127

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.19, 11:19

Sziasztok, úgy 10-15 évvel ezelőtt láttam egy filmet a TV-ben, aminek a mai napig nem tudom a címét. A filmre is már csak halványan emlékszem: 2 tünde vagy tündér volt a főszereplő, az egyikük nemes vérből származott (ha jól emlékszem el akarták választani őket egymástól) + emlékszem egy  fás jelenetre(vagy talán az volt a palota??)

Köszönöm előre is a segítségeteket! :)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 12:06

Van belőle mozis és alternatív befejezés is. Már érdekes. :)

Ezzel együtt megvan az esti progi. :)

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 11:41

Juhúúú!

Igen, az. Köszi a gyors segítséget Trixi! :)

Szívesen! Épp itt voltam.. :) Az újat nem láttam, de a régit ajánlom.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 11:36

Juhúúú!

Igen, az. Köszi a gyors segítséget Trixi! :)

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 11:12

Egy horrorfilmet keresek, amit anno még én linkeltem az új, közelgő filmekben. :)

Arra emlékszem a traileréből, hogy egy csajszi (akit tán megszált a gonosz) gyalogol be valami amcsi nagyvárosba, ami eközben folyamatosan pusztul el. Tüzek gyúlnak mindenfelé, repedeznek a falak, stb.

Carrie?

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.29, 11:05

Egy horrorfilmet keresek, amit anno még én linkeltem az új, közelgő filmekben. :)

Arra emlékszem a traileréből, hogy egy csajszi (akit tán megszált a gonosz) gyalogol be valami amcsi nagyvárosba, ami eközben folyamatosan pusztul el. Tüzek gyúlnak mindenfelé, repedeznek a falak, stb.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 565 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.15, 12:29

Üdv!

A 2000-es évek közepe-vége felé láttam egy akció/gengszter filmet. Annyi csavar volt benne, hogy a abban az alternatív világban nem léteztek lőfegyverek, így a kardok, kések, bunkók nem mentek ki a divatból. :) Viszont a címére nem emlékszem.

Ha valaki felismeri, annak előre is köszönöm!

pedrocius

pedrocius

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.03.09, 08:20

Sziasztok!

Egy olyan filmet keresek nem tudom hogy spanyol v olasz de azzal kezdődik hogy a fiú gyerek nagykorú lesz,az apja felhívja a padlásra hogy adna neki 1 ajándékot amit ö is kapot az apjától.

Elövesz 1 csomó számlakönyvet és 1 manual számológépet s sorolja neki hogy mi mennyibe került amióta megszületett a terhességtöl kezdve egész a mai 18 adik születésnapjáig

.Mire végez a számolással mondja a gyereknek hogy 30 napod van hogy visszafizesd.

Lemennek a padlásról az anyja hívja reggelizni a gyerek meg szomoruan mondja köszönöm már nem vagyok éhes.

Aki tudna ebben segíteni nagyon megköszönném. üdvözlettel Pedro

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.11.16, 12:34

Több helyen is találkoztam már a következő utalással:

"Braaainzzz!"

Tudja valaki, hogy melyik filmből van?
Lehet, hogy nem is egy fimből ered?

Szerintem ez a Plants vs Zombies c. játék lesz. Nagyon király, ajánlom mindenkinek.

http://www.youtube.com/watch?v=hQLsVTXb5RA

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 592 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.11.15, 16:06

Több helyen is találkoztam már a következő utalással:

"Braaainzzz!"

Tudja valaki, hogy melyik filmből van?