Ugrás tartalomhoz

Fotó

Filmkereső

• Válasz írásához lépj be
343 hozzászólás érkezett eddig

jules

jules

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.11.04, 22:09

Sziasztok!
90-es évek elején sokszor néztem meg egy filmet, aminek sajnos nem tudom a címét.
Esetleg valaki felismeri a történetről:
3 testvért külön választanak, mindenki más nevelőszülőhöz kerül, a film végén pedig találkoznak.
A film úgy kezdődik (ha jól emlékszem), hogy esik az eső, este van, és az autóban ülnek a gyerekek. A benzinkúton pedig vesznek valami édességet a gyerekeknek.....
Tudom nem sok info, de hátha...... Újra együtt címen kerestem már, de sehol nem találtam. :(

Módosította jules: 2013.11.04, 22:09

emperor666

emperor666

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 575 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.09.06, 15:30

Tisztelt Olman!
Ha esetleg még olvasnád ezt a topicot, köszönetet mondanék neked a 3 és fél éve adott válaszodra, ugyanis akkor valahogy nem sikerült elolvasnom, valamiért átsiklott felette a tekintetem...
Viszont azóta sem hagyott nyugodni a téma, és az imént végső kétségbeesésemben rákerestem vagy 10 keresőszóval, és a saját (alábbi) hozzászóllásomat dobta vissza a google... majd véletlenül lapoztam is egyet... és tadamm, a válasz amit évek óta keresek, itt pihent végig! :D (megnéztem imdb-n, és tényleg ez az a film) szinte hihetetlen! :)
Már töltöm rendelem is, és megvan az esti program!
:hamster3: köszönöm köszönöm köszönöm! :hamster3:

A "földönkívüliség" vírus formájában terjed (nem, nem a Threshold), és akik elkapják lassacskán hasonulnak az eredeti alakhoz. A film végén a legelső vírusalany egy csészealj alatt áll, szektásítja a többi fertőzöttet, és már nagyon idegenszerű, talán teljesen át is alakult.

(OFF)Scientológiai bemutatófilm Xenuról? Kép (BOCS)(/OFF)

Tekintve az ufók és a vírusok témájának népszerűségét, a keresés során nehéz szűrni ennyi info alapján. Találomra nekem az Invázió (Robin Cook) jut eszembe, ami nem a mostani Nicole Kidmanes, hanem a régi 1997-es film.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.12, 13:09

Sziasztok, egy filmet keresek, a tévében láthattam valamikor a 90-es évek elején, sajna nem az egészet.
Annyi megmaradt, hogy egy fickó szobát bérelt egy idősebb házinéninél, valami lepukkant környéken, úgy rémlik, hogy hallucinációi voltak. Az a jelenet maradt meg, amikor a főszereplő a kádba vizet enged, ami vöröses-barnás színű, mintha vér folyna a csapból, és egy levágott fejet lát a kádban úszva (ami sanszosan hallucináció). Aztán az idős házinéni közli, hogy "néha kicsit rozsdás a víz". Lassabb tempójú, nyomasztó film volt, talán pszichothriller.
Remélem tud valaki segíteni.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.10, 13:43

Salem's Lot - a régebbi változat. Szerintem.

Igen, ez az, köszönöm!
Te jó ég, még mindig borzasztó ez a jelenet.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 565 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.10, 11:09

Salem's Lot - a régebbi változat. Szerintem.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.09, 15:24

Egy régi vámpíros filmet keresek. Annyira azért nem régi, talán 70-80-as évek. Igyekeztem utánanézni, de olyan sok vámpíros film van és nem sokra emlékszem. Egy kisvárost vámpírok terrorizálnak, a főszereplő pedig egy tinédzser fiú. Egy jelenetre emlékszem élénken, mert gyerekként nagyon rámijesztett. Miután a srác egyik barátja(?) eltűnik, egy éjszaka meglátogatja őt: a csukott ablak előtt lebeg és kaparja az ablakot. A végén meg mintha egy házban kergetőznének, ahol a fővámpír tanyázik.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.01, 08:14

Köszönöm szépen!

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1591 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.01, 05:29

Hali!Eszembe jutott egy régi, némileg B-kat sci-fi, és nem jut eszembe a címe. Minden más igen, csak a címe nem. Egy autóversenyzőről szólt (Emilio Estevez játszotta azt hiszem), aki egy versenyen balesetet szenved, és látszólag meghal, valójában a jövőbe kerül, ahol egy Vacendak nevű fejvadász (Mickey Rourke ha nem tévedek) vadászik rá, hogy leszállítsa a főnökének, aki az ő testébe akarja áttölteni a tudatát, hogy így megfiatalodjon. Pörgős, hangulatos kis szösszenet volt.

Mick Jagger az személyesen, nem Mickey Rourke.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3241 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.31, 22:11

Régi, de jó: 2020: A Tűz birodalma.

Jah, ez jo! Egy filmben sem csinaltak meg jobban a sarkikat, mint itt.

Arky

Arky

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 239 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.31, 18:27

Hali!Eszembe jutott egy régi, némileg B-kat sci-fi, és nem jut eszembe a címe. Minden más igen, csak a címe nem. Egy autóversenyzőről szólt (Emilio Estevez játszotta azt hiszem), aki egy versenyen balesetet szenved, és látszólag meghal, valójában a jövőbe kerül, ahol egy Vacendak nevű fejvadász (Mickey Rourke ha nem tévedek) vadászik rá, hogy leszállítsa a főnökének, aki az ő testébe akarja áttölteni a tudatát, hogy így megfiatalodjon. Pörgős, hangulatos kis szösszenet volt.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Szabad_préda_(film)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.31, 15:11

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.31, 14:56

Régi, de jó: 2020: A Tűz birodalma.

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1591 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.30, 14:42

Sárkányos fantasy-t keresek, de nem a Sárkányszívet, Eragont, DnD filmet vagy a Hobbitot.
Van valami tippetek, mit érdemes keresni?

Ellach

Ellach

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.13, 14:21

Üdv!

Egy ismerősöm keres egy filmet pár éve, gondoltam, segítek neki, és fellövöm ide, hátha ismeri valaki.

A történet egy profi mesterlövészről szól, aki eladja a lelkét az ördögnek. A parancsnoka kislányát elrabolják, és a kiszabadítási akció közben az elrabló helyett a kislányt lövi le. Ezt követően alkoholista/drogos/láncdohányos lesz, és ebben a remek állapotban találja meg a Sátán. A lelkéért cserébe azt kéri, hogy a golyó, amit kilő, mindig eltalálja a célszemélyt. Egy jelenetben teszteli is új képességét: a főnöke fényképét a kezében tartva pisztolyt tart a fejéhez, és mikor meghúzza a ravaszt, ő sértetlen marad, ám a fényképen ott füstölög a golyó ütötte lyuk.

Ennyi az infó. Ha valaki tudja, mi ez, írjon nekem! Az ismerősöm nevében előre is köszönöm.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.30, 18:49

Lelkük rajta (Heart and Souls 1993) Robert Downey "vasember" Jr.-ral a főszerepben.

Ez gyors volt, köszi! :)

Petvik

Petvik

Anonymus

• Fórumita
  • 244 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.30, 16:07

Elfelejtettem egy film címét. Viszonylag régi (talán 90-es évek). Baleset történik pont abban az időpontban, amikor megszületik egy kisfiú, az elhalálozott emberek pedig valamiért rákapaszkodnak az ő fiatal lelkére és egész életén keresztül vele maradnak, mint segítőtársak, akiket csak ő lát. 3-4 személyről van szó, konkrétan csak egy nagyon kedves fekete hölgyre emlékszem. Mikor aztán felnő a pasas, úgy gondolják, ideje lenne önállóvá válnia, de rájönnek, hogy csak úgy tudnak átkerülni a másvilágra, ha elvégzik a befejezetlen ügyeiket. Arra emlékszem még, hogy mindig egy busz jött értük, ha sikerült.

Lelkük rajta (Heart and Souls 1993) Robert Downey "vasember" Jr.-ral a főszerepben.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.30, 11:17

Elfelejtettem egy film címét. Viszonylag régi (talán 90-es évek). Baleset történik pont abban az időpontban, amikor megszületik egy kisfiú, az elhalálozott emberek pedig valamiért rákapaszkodnak az ő fiatal lelkére és egész életén keresztül vele maradnak, mint segítőtársak, akiket csak ő lát. 3-4 személyről van szó, konkrétan csak egy nagyon kedves fekete hölgyre emlékszem. Mikor aztán felnő a pasas, úgy gondolják, ideje lenne önállóvá válnia, de rájönnek, hogy csak úgy tudnak átkerülni a másvilágra, ha elvégzik a befejezetlen ügyeiket. Arra emlékszem még, hogy mindig egy busz jött értük, ha sikerült.

BornToBePuli

BornToBePuli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.01, 20:08

Üdv!

A következő film címére lennék kiváncsi.

Az 1990-es évek első felében láttam a tv-ben. Akkoriban még csak az MTV-k voltak nálunk foghatók.

Azt hiszem több része volt. Szamurájos, talán 7 szamurájt kellett benne megkeresni. Japán szereplőkkel, színes vetítés. Nem a Kurosawa féle Hét szamurájra gondolok.

Mindegyik szamurájnak volt valami különleges fegyvere, tulajdonsága. Az egyiknek egy olyan valami fegyvere, mint egy pergamen és azt "letekerte" és ide-oda csapkodott vele.

Esetleg valakinek mond-e valamit?

raguza

raguza

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.16, 11:41

Ugyan '99-es, de a 2-es sztorija nagyon hajaz nekem a A tehetséges Mr. Ripley-re.

Köszi!Sajnos nem erre a filmre gondoltam./erre hajaztam én is,direkt megnéztem,de nem az!

Vetch

Vetch

Bekötő-út

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.16, 10:45

Ugyan '99-es, de a 2-es sztorija nagyon hajaz nekem a A tehetséges Mr. Ripley-re.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]