Ugrás tartalomhoz

Fallout 3

• Válasz írásához lépj be
398 hozzászólás érkezett eddig

Shantu

Shantu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.08, 18:25

Hello!

;) :P :) http://www.petitiononline.com/f3f3fnow/ :) :freud: :rohog: irjátok alá...

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.07, 07:35

én a multkor letöltöttem a wasteland merch 2 mod-ot a fallout2-höz, tegnap raktam fel a játékot, majd utánna
a mod-ot.. aztán jöttek a bonyodalmak: Hősünk v.mi ismeretlen helyen indul egy szál semmivel, ráadásul a hely teli van idegenekkel, viszont könnyen meg lehet lépni, na mondom sebaj irány a főtérképen a köv. városka: Heaven... na itt mindenki valamit kér tőllem (szárított hús; sajtos pufi; nyaklác stb) a fizető ezköz kupak (lsd. F1)... Fegyvert venni nem igazán lehet, egy rohadt számszeríj is 4-5 ezer kupakba kerül... a régi területre viszont nem tudok visszamászni....HELP!!!! ha valaki ismeri ezt a modot, akkor légyszi segítsen, mert halvány lila fogalmam sincs, hogyan lehetne előrébb jutni...
Aki nem ismeri annak viszont ajálom, mert legalább el lehet vele tőlteni az időt:

Van rohadt sok mellék küldi
Lehet vadászni (patkány, tehén stb)
Lehet v.hogy főzni, bányászni (szén, vas, arany), horgászni (azt sem tudom hogyan) és guberélni
Ráadásul van egy rakat új fegyver meg felszerelés.....tehát :) :D :nuke: :nuke:

A kereső progiban megtaláljátok ha a pontos kifelyezésre kerestek rá.... :cool:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.03, 18:32

Én spec rohadtul várom! :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.03, 16:35

Teaser videó.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.03, 12:47

mi lesz 33 nap mulva????

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.02, 23:02

Fallout 3 teaser 33 nap múlva:
http://fallout.bethsoft.com/

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.25, 07:34

Én már 1szer írtam, hopgy kéne ide egy fallout live topic, hogy ott beszéljük meg a dolgokat, csak nekem sajna nincs jogosultságom :D De ha tudtok egy illetékest, akkor légyszi zargassátok már, hogy kéne 1 ilyen topic :) ;)

A motoros kés ötlete így nekem bejön, csak akkor le kéne szabályozni, hogy ne rohangásszon mindenki ripperrel :sor:
A páncélokat meg egyszerüen lehetne eszkábálni régi bőr kabcikból meg rávart fémlemezekből, és ha ezt megspékeljük egy kis porszívó csővel akkor totál :D hatást érhetünk el... :D

Ti egyébbként próbáltatok már letölteni v.milyen mudot a fallouthoz??? :D

_KinFolk (NPC/NJK)

_KinFolk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.04.24, 20:35

Akkor ugye a motoros láncfűrészt is felejtsük el? :) ;) :sor: Kicsit gáz lenne.
Viszont ha ennyire van mit megbeszélni a Live-ot illetően, akkor nem ártana egy új témát nyitni. :D

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 20:10

Üdv!

Voltam már live-on ahol hatalmas 2kezes kalapácsokkal rohangáltak. Poénnak jó volt, de harci alkalmahazósága korántsem. Ha gyorsan forgatod mystique f.cker, ha lassan akkor meg 3 ütést kapsz, mire kiosztasz egyet. (kivétel amikor 3 embert ütsz le egyszerre, mire ők hozzádérhetnének. :)

A rippert meg lehetne oldani...kell egy sima szépen faragott fa-kés, amire ráaplikálsz egy láncot (természetesen nem bicikliláncot). Aztán kitalálni, hogy az mondjuk érintésre nem 1, hanem pl. 2 ÉP-t sebez, de csak így, meg úgy használható...stb. Harcba nem vinném, mert balesetveszélyes, de ettől még megoldható, ha más nem látványelem, azt lehet mondani, hogy kifogyott az elem...;)

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 08:56

A közelharci fegyverekre, meg ott vannak a jól bevált live-os burkolt fegyverek, persze kicsit a falloutosabb stílusban.. Sztem tök buli lenne egy habszívacs kalapáccsal rohangászni :D ... Bár a rippert sajna ki kéne hagyni...

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 14:29

Üdv!

természetesen van. kb 5-10 forint / darab. Csak egy baj van vele: Ha egyetlen egy is belerobban a puskacsőbe (paintballban ez úgy tom nincs , vagy nem gond), akkor pár óra suvickolás vár rád, mert a többi már nem fog kijönni. Persze nem olyan gyakori eset az (márkás festékgolyót kell venni), de elég ha játék közben egyszer előferdül és kész, onnantól game over. :D Tudod, nagy számok törvénye, lehet hogy 100 BB közt sincs rossz, lehet, hogy 1000 közt sincs, de 2000, vagy 4000 között már akadhat, és bizony egy hibás darab is el tudja rontania napodat.

(a műanyag golyók ha belerobbannak az adagolóba, és beakadnak a gearboxba akkor meg leéghet a motor, de erre is az a megoldás, hogy a jobb minősíégő BB-t kell venni (érdemes a 0,25-öst, nem repül el 100 méterre, csak 50-re, de cserébe nagyon pontos :rohog: )

Módosította Aemaeth: 2007.04.23, 14:30

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 07:34

én Pesten néztem egy airsost boltban egy AK47-est (a bolt a BookStation mellett van) az 30k körül volt... Airsoftban vannak festék töltények?

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.20, 19:07

Üdv!

Nekünk az a mázlink, hogy amúgy is airsoftozunk (már amikor). gy nem a live kedvéért vettük meg. Egyébként mindenképpen, mondhatni elengedhetetlen, hogy némi tapasztalatot szerezzen az ember az ilyen fegyók terén, nem csak kezelés, de célzás, és biztonsági kérdések terén is. Úgyszólván élvezhetetlenné tenné a játékot, ha valaki csak a live kedvéért kimenne egy (ha gazdag, akkor mondjuk) 80k-s fegyóval, amit felhúzott 450 FPS-re (ezzel pl. már vérző sebet lehet okozni, fedetlen testrészen, szemlövés halált okozhat!!!!), azt elkezd ott ökörködni, mint pl. gonosz májer raider... :) Szóval nagyon soktényezős ez a képlet. Viszont 15-20 k-ért már lehet venni - tessék figyelni - minőségi fegyvert! Legmaxosabb eset a 40k, de azok már a márkásokat olyna szinten koppintják, hogy nincs minőségbeli különbség (rövidtávon legalábbis, lehet 5 év alatt a márkásabb nem megy tünkre, a kínai igen). Így azt kell mondjam az ötlet jó, de nem is olyan könnyű megvalósítani. Ámbár, nem lehetetlen.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.20, 08:29

Én is a magyar airsoft szabályzatra gondoltam, de baromi szigorú lőszer limittel, hogy egyenlőek legyenek az esélyek. Bár mondom én még soha sem airsoftoztam. Meg az is kicsit visszariaszt, hogy nagyon drágak... De jövőre, már szeretném megvalósítani... :ignore:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.19, 18:38

Üdv!

Érdekes véletlen, hogy mi is Fallout liveon gondolkozunk. Mi Szentkirályszabadján. Természetesen elhagyatott katonai laktanya, ami kellően lerobbant ahhoz, hogy kicsit posztapokaliptikus legyen. :drool: Európai helyszín!

Viszont: airsoftos ismeret nem kell, akármivel lehetsz, csak be kell vállalni, hogy akinek van puskája adott esetben "kilyuggathat". Namost, aki Fallout live-ot akar szervezni, annak ismernie kell a Magyar Airsoft Szabályzatot (gúglival hamar meg lehet találni), vagy más rendszert használ, ami szerintem kicsit láma lenne. Az airsoft topicban (Fegyvertár), vannak nagy koponyák, én inkább vagyok lelkes mint szakértő, de így fórumon keresztül segítek szívesen. :ignore:

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.19, 16:55

Csekkoljátok az FTM oldalt friss Fo3 hírért!

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.18, 23:07

á, én nem vagyok egy akkora extrém arc, paintballozni se merek :)
de poén lehet egy ilyen live. NPC/szervezösegédként talán beszállnék.

ez a vault kóla meg kell :) kávé ugyse segit semmit, pedig alig ittam életemben, de semmi hatása nincs rám :/

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.18, 07:28

oksa, de airsoft ismereteim nincsennek! viszont szerintem a falloutot tökéletesen lehetne játszani... :)

_KinFolk (NPC/NJK)

_KinFolk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.04.17, 10:36

A link nekem nem működött, de rákerestem guglin és volt találat szép számmal. Amúgy a egyészen szép "egésséges" szine van a kólának mondhatni, hogy igazi falloutos. :aaaaa: :) :P

A Live-t is meg lehetne próbálni, engem érdekelne. :)

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.17, 08:48

Kő komoly, én is csak néztem mint a moziban... Valamilyen bikaerős energiaital,

itt a link: :) :aaaaa: :) :P http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area...nt&id=17316 :D :rohog: :rohog:

A fallout liveról mi a véleményetek?? Én nézegettem egy szlovák/ cseh honlapot (fallout terminal, de sajna most offline) nagyon bejött. Keverik a hagyományos ostromjátékot (burkolt közelharci fegyverek) az airsofttal. Ha lennének jelentkezők itthon is meg lehetne csinálni. Ismerek pár lepukkant laktanyát... :rohog: Ha valikt tényleg érdekel, csinálhatnánk itt egy fórumot... (sajna nekem nincs jogosultságom) :rohog:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]