Ugrás tartalomhoz

Fallout 3

• Válasz írásához lépj be
398 hozzászólás érkezett eddig

Lord_Dain

Lord_Dain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 652 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.29, 12:49

Nem tom. szerintem sokat... csak azt tudom, hiogy egy angol évente mennyi teát iszik.

BOS

BOS

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.28, 23:11

Tudjátok mennyi chips-et eszik egy átlag amerikai évente?
(ez úgy jön ide, hogy én szeretem a chipszet meg a realtime-ot is, de csak módjával)

Lord_Dain

Lord_Dain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 652 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.28, 17:27

Ez a Metalheart cuccos tényleg jónak tűnik... és ha jól látom, SPECIAL rendszert használ. ez már 1 jó pont. Körökre osztott: 2 pont. képek alapján Fallout-hangulat: 1 pont. Az már 4 pont...

_Lord Nergal (NPC/NJK)

_Lord Nergal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.28, 17:11

Sajnos tényleg kezdenek kihalni a körökre osztott játékok. Minden kezd egy gyakos diblo szerű "rpg"-vé válni. Az a baj, hogy erre van csak igény, de most nem fogom az átlag amerikai értelmi színvonalát méícskélni ( ha van neki ).

BOS

BOS

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.27, 15:53

Üdv!

Amíg nincs meg a Fallout3, még mindig lehet reménykedni hasonló típusú játékok megjelenésében.

Ami szerintem igazából rémisztő, az a simaagyú, primitív fogyasztói társadalom, melynek nincs szüksége TB (Turn Based - körökre osztott) játékokra.
Figyeljétek meg, a real time úgy terjed mint egy vírus. Nem az a baj, hogy van real time, hanem az, hogy kizárólagossá kezd válni. Ez pedig azt eredményezi, hogy a Fallout típusú karakter építgetős, rpg-s játékok háttérbe szorulnak. A Fallout Tacticot nézem ott még legalább lehetett választani (igaz bugos volt a TB), de pl.: a LIONHEART-ban speciel már nem.

Na mindegy ezt innen úgyse tudjuk megoldani.

Szóval amíg nincs Fallout3, addig reméljünk másoktól más progikat, mint például a: Metalheart: Replicants Rampage

Egészen sokat ígérőnek tűnik:
http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&c=8556
http://www.akella.com/pub-metalheart-en.shtml

Köszönet a linkekért egy JET-függő cimbinek, aki felhívta rá a figyelmem!

_Lord Nergal (NPC/NJK)

_Lord Nergal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.25, 17:46

Ne adjátok fel a reményt! Biztos lesz f3 vagy ha nem, akkor...

Lord_Dain

Lord_Dain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 652 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.22, 16:14

Már annyi a huzavona a F3 körül, hogy kezdem elveszíteni a reményt... :buszke: :) Ne hagyjátok, hogy GaussMinigunt vegyek kezembe mostanság, mert még képes leszek magam felé fordítani a nagy fallout 3 miatti melankóliában.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.21, 18:23

Például Tim Cainnek, a F. kitalálójának! Már meg is akarta venni a jogokat, de nem adták!

BOS

BOS

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 273 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.21, 13:17

ok, bombát nekik, csak előbb akkor adják már el végre a Fallout jogait, hogy legalább valaki más megcsinálhassa :buszke:

_The Keeper (NPC/NJK)

_The Keeper (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.15, 00:44

A szemetek! Hogy kapnának egy kiadós sugárdózist!!! :sor: ;) :D :nemertem: :punny: :lol:

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.07, 18:37

Hi!
A Pc Guru szerint megint leállitották a fejlesztését. No comment! :five:

_porro (NPC/NJK)

_porro (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.05, 13:27

:cupp: Új Fallout ;)

Az már vmi! Mit tudtok erről a nagyonf***a gáméről??
Érdekelne mivel már rongyá nyomtam az előző 2őt a tactics meg szar mer mindig megdöglök a 10+ pályákon HardCoreban és nem sok kedvem van újrakezdeni. Na Lécci Írjatok vmi erről hogy hol lehet róla olvasni miket meg ilyesmik. Csá :) :para: :rohog:

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.12, 16:06

Csá scottish! Rég hallottam felőled! Az a Fallout, amről beszélsz, a Fallout: Broterhood of Steel lesz (NEM Tactics, ez egy új játék, amiben BOS-os f***ikkal kell tolni, de csak eggyel, bár lehet, hogy a torténete ugyanaz, de a grafika és a játékmenet nem!)

>>Rozsi: Hát ez elég szar, de szerintem az lett volna a legjobb, ha a Troikás Tim Cain szerzi meg, mert ő találta ki az egészet, és csak jobb lenne egy régi motoros által készitett rész, és ő biztos a régi torténetét folytatná tovább.

Rozsi

Rozsi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 102 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.22, 10:59

Csövi mindenkinek!
Én nemrég olvastam egykülföldi pc-s ujságban róla, hogy addig nem lessz Fallout 3
míg a szétvállt csapat nem egyezik meg a jogokban.(Merthogy mindanyióuknak vannak terveik vele)
Tehát várni kell. ;)
Azújság 2003 augusztusi

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.19, 17:29

ahoj!

jó rég jártam erre...

nasz'al a Fo3 konzolos szaraság lészen, ráadásul olyan gagyi antiRPG stílusban, hogy nagy ívben kerülend?, mint a radioaktív terület. :rohog:

a világnak már régen vége, örömködjünk az atomvillanásban és szálljunk a szélben atomokra robbanva.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.12, 10:36

Csá!
Az előzetest én is olvastam, király!
A FalloutPnP-t le lehet tölteni erről az oldalról is. Az az a bizonyos rendes szerepjáték.

_Maximus (NPC/NJK)

_Maximus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.12, 10:33

Advent!
Az egyik PC-s újságban adtak egy ki bemutatót a Fallout 3-ról. Teljesen új sztorimag, az N-klávé teljesen eltűnt, modernebb lesz a technika, viszont kevés lesz a lőszer, mégkevesebb a jó mordály,
a harc inkább áttevődik az ősemberi-stílusra (ütök-vágok-harapok-dobok-szúrok), viszont fejleszt-
hetőek lesznek a fegyverek, lőszerek, járművek...Talán még a páncélok is, sőt nem kizárt, hogy kotyvasztani is lehet...Persze megfelelő felszereléssel és műhellyel. Jónak igérkezik - remélem jó
sok fosztogatás, guberálás stb. lesz benne. Tekintve, hogy nagyon erőltetik az XBoxot, PS-2-őt,
nem kizárt, hogy a trendhez hasonlóan azok lesznek az elsők, melyeken futni fog...Hogy a PC-sek
csak csorgathassák a nyálukat. Azt persze én is pofátlanságnak tartanám, ha PC-re nem futna ki...
Affelől viszont senki ne kérdezzen, mikor jön ki és hogy biztos, hogy kijön-e. Az viszont tény, hogy
már a második rész után azonnal elkezdték csinálni...Csak hát jöttek más melók, melyek elnyomták
e remek kis program készítését...
Minden esetre maradjon meg a mottónk: Fallout Három, már alig várom!

Továbbiakban viszont kérném a segítségeteket. Elvileg van rendes fallout szerepjáték (mármint könyv, vagy hasonló). Akinek megvan - akár csak a másolat is - kérem üzenjen ezen fórumra nekem! Előre is köszönettel: Maximus, az irgalmatos

Daoldin

Daoldin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.03, 13:51

scottisha brada, ha lesz falloutos móka az rpg.hu találkozón, akkor legalább lesz valami érdemes esemény, amiért megérné, hogy felmennyek...
magyarul: naná, hogy érdekel :felvon:

_JakeR (NPC/NJK)

_JakeR (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.01, 22:33

Hi

Ha valakit még érdekel:
Fallout Radioactive:
Fo1+Fo2+FoT

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]