Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónbitorló #3

• Válasz írásához lépj be
1821 hozzászólás érkezett eddig

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.12, 10:25

Na ez se tartott sokáig, természetesen egy hétre rá kiderül, hogy pont szombatonként nem fogok rárérni. :sherlock:

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.03, 12:59

Helló Nesta, jó látni hogy semmit sem változtál. :lol:

Lássuk lessz-e ebből bármi, én annyit tudok ígérni, hogy minden szombatonként hat óra tájt igyekszem benézni a chatre, feltéve hogy emlékszem erre , eszembe jut időben, és nem jön közbe semmi. (Pl az asztali amit közben próbállok másutt szervezni.  :gyagya:  )

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4671 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.11, 07:22

Az LFG chat-en letezik egy Tronbitorlo szoba..

/Tudom, hogy nem ugyanaz, mint ami volt, de talan az onmagaban nem is akkora gond. /

Ha a szoba erdemben hasznalva lesz, akkor `ujraelesztem` Random Szellem-et is :) 

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.10, 19:17

Vagyis izé... Darton belétek, Koporsótöltelékek!

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.10, 19:01

Jajj de okos vagy :P Vagy ez itt nem a flém ?! :)

Üdv mindenkinek!

Látom itt van némi aktivitás még azért. Kicsit úgy érzem magam, mint akit nem hívtak meg az osztálytalálkozóra... és mondjuk meg is értem :)

Egyébként egyetértek az előttem szólóval. Bár szerintem egy kis rendszer kell a játék mögé, de jobb a nyitottabb közösség, hogy meglásd kiből lesz a cserebogár!

Nem hiszem, hogy én volnék a legalkalmasabb személy erre, de ha nem akarunk egy fél évet várni rá hogy valaki más is felnézzen, akkor be kell érnünk velem.

Először is, röviden a technikai rész:  A Trónbitorló alig volt több mint egy flash oldal, ahol regisztrálhattál egy nevet, mellé egy párszáz képből kiválasztott avatart, egy rövid aláírással. Majd ezzel az avatarral, egy max nagyjából kétsoros (Nem emlékszem már pontosan mennyi karakter.) bejegyzést tudtál tenni az oldalon, ami látható volt amíg más bejegyzések fölé nem kerültek, azt hiszem az utolsó hat vagy nyolc volt ami látható volt, a régebbiekért egy logot kellett olvasni.

Ezt a rém primitív felületet aztán az rpg.hu néhány látogatója online szerepjátékra kezdte használni, a kis chatszoba volt a trónterem, majd idővel egész ország, majd egész fantasy világ lett köré írva. Még a technikai rész is bővítve lett, hogy nem csak egy aláírás, de komplett karakterleírást lehetett írni, ami később követelmény is lett.

Egész kis közösség épült a játszani akarókkal, ami folyamatosan változott az oldalt nyílt mivoltának hála. A karakterüket csak avatarnak használó chatelőktől akik csak beszélgetni akartak, egészen a komoly kalandot megíró és lemesélő játékosokig kb minden előfordult.

S minőségben is megvolt a teljes spektrum, a komoly szerepjátékesemények, illetve filozófiai témákat feszegető beszélgetésektől a legalja trollkodásig és egymás fikázásáig. (Akit ez érdekel, nyugodtan olvassa vissza az itteni topicocat. Letagadom, hogy az ott én voltam sokban.)

Amiért szerintem nem lesz sem ez feltámasztva, sem hasonló oldal nem fogja elérni azt a népszerűséget mint a biti, annak két okát látok.

Az egyik, hogy eljárt az idő a dolog felett. Ez már nem az internet magyarországi hőskora, mikor egy ilyen egyszerű felületre rábuknának elegen. Nomeg az rpg.hu ismertsége is segített, amit egy új oldal.... háát, maradjunk annyiban, hogy sok sikert a közönség megtalálásához.

A másik a mostani kezdeményezők elvárásai. A biti nyitott volt, ami azt jelentette, hogy betévedhetett bárki, s igazán nagyon hülyének és tanulásra képtelennek kellett lennie valakinek, hogy kidobják. A játékoszámnak, és a nyitottságnak hála, még egy szociálisan visszamradott, a szerepjátékot pedig csak hírből ismerő valakinek is volt lehetősége interakcióra ami miatt megérte maradni, és lehetősége fejlődni, túllépni egy számítógépes crpg-n nevelkedett vérpistike gyerekbetegségein.

Akik most próbálkoznak még ilyen oldalakkal, természetesen csak a régi társaság krémjének megfelelő játékosokat engednék be, amiből nem fognak sokat találni, és így nem fognak komolyabb új játékosközönséget építeni. Tetszik vagy sem, a bitin szükség volt a bénázókra is, mert közűlük kerültek ki az új játékosok ha képesek voltak tanulni.

Illetve a szabad szerepjáték egyik fő szépségét ölik meg holmi rendszermegkötésekkel, szükségten szabályozásokkal. Mintha az arra vágyók piacát nem kötnék már le más oldalak, akik professzionális kiadók által készített szerepjátékkal dolgoznak.

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.04, 20:49

Nem hiszem, hogy én volnék a legalkalmasabb személy erre, de ha nem akarunk egy fél évet várni rá hogy valaki más is felnézzen, akkor be kell érnünk velem.

Először is, röviden a technikai rész:  A Trónbitorló alig volt több mint egy flash oldal, ahol regisztrálhattál egy nevet, mellé egy párszáz képből kiválasztott avatart, egy rövid aláírással. Majd ezzel az avatarral, egy max nagyjából kétsoros (Nem emlékszem már pontosan mennyi karakter.) bejegyzést tudtál tenni az oldalon, ami látható volt amíg más bejegyzések fölé nem kerültek, azt hiszem az utolsó hat vagy nyolc volt ami látható volt, a régebbiekért egy logot kellett olvasni.

Ezt a rém primitív felületet aztán az rpg.hu néhány látogatója online szerepjátékra kezdte használni, a kis chatszoba volt a trónterem, majd idővel egész ország, majd egész fantasy világ lett köré írva. Még a technikai rész is bővítve lett, hogy nem csak egy aláírás, de komplett karakterleírást lehetett írni, ami később követelmény is lett.

Egész kis közösség épült a játszani akarókkal, ami folyamatosan változott az oldalt nyílt mivoltának hála. A karakterüket csak avatarnak használó chatelőktől akik csak beszélgetni akartak, egészen a komoly kalandot megíró és lemesélő játékosokig kb minden előfordult.

S minőségben is megvolt a teljes spektrum, a komoly szerepjátékesemények, illetve filozófiai témákat feszegető beszélgetésektől a legalja trollkodásig és egymás fikázásáig. (Akit ez érdekel, nyugodtan olvassa vissza az itteni topicocat. Letagadom, hogy az ott én voltam sokban.)

Amiért szerintem nem lesz sem ez feltámasztva, sem hasonló oldal nem fogja elérni azt a népszerűséget mint a biti, annak két okát látok.

Az egyik, hogy eljárt az idő a dolog felett. Ez már nem az internet magyarországi hőskora, mikor egy ilyen egyszerű felületre rábuknának elegen. Nomeg az rpg.hu ismertsége is segített, amit egy új oldal.... háát, maradjunk annyiban, hogy sok sikert a közönség megtalálásához.

A másik a mostani kezdeményezők elvárásai. A biti nyitott volt, ami azt jelentette, hogy betévedhetett bárki, s igazán nagyon hülyének és tanulásra képtelennek kellett lennie valakinek, hogy kidobják. A játékoszámnak, és a nyitottságnak hála, még egy szociálisan visszamradott, a szerepjátékot pedig csak hírből ismerő valakinek is volt lehetősége interakcióra ami miatt megérte maradni, és lehetősége fejlődni, túllépni egy számítógépes crpg-n nevelkedett vérpistike gyerekbetegségein.

Akik most próbálkoznak még ilyen oldalakkal, természetesen csak a régi társaság krémjének megfelelő játékosokat engednék be, amiből nem fognak sokat találni, és így nem fognak komolyabb új játékosközönséget építeni. Tetszik vagy sem, a bitin szükség volt a bénázókra is, mert közűlük kerültek ki az új játékosok ha képesek voltak tanulni.

Illetve a szabad szerepjáték egyik fő szépségét ölik meg holmi rendszermegkötésekkel, szükségten szabályozásokkal. Mintha az arra vágyók piacát nem kötnék már le más oldalak, akik professzionális kiadók által készített szerepjátékkal dolgoznak.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8602 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.04, 13:17

Követem a RPG/LFG.hu-t már jó 20 éve, de a Trónbitorló valahogy mindig a látóteremen kívül maradt. Tudtam róla, hogy létezik, se sosem tudtam, hogy mi ez pontosan. Látom, hogy rendszeresen frissül ez a topik múltba révedő hozzászólásokkal. Valaki közületek össze tudná nekem foglalni 1-2 bekezdésben, hogy miről szólt ez, és hogy miért nem lehet megismételni?

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.29, 19:29

A tapasztalat alapján, pontosan tudom mi kell ahhoz, hogy kis élet jöjjön vissza a fórumra!

Egy kiadós veszekedés, aztán vég nélküli dráma.

No, valaki dobjon fel politikát, vallást, több éves sérelmet a játék közben, vagy akár csak nyelvtani hibákra mutogatást, és kezdődhet a műsor. Lerágott csontok előrángatása és egymásra morgás. Olyan lesz mint régen. :ugri:

olivia

olivia

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.21, 22:54

Halihó Gyerekek! :)

Hosszú idő után - és persze a karantén helyzetből adódó unalom miatt is - visszanéztem, hogy mi is a helyzet a Trónbitorló háza táján.

Nos, nagy sajnálatomra amennyire látom eléggé elnéptelenedett ez a hely, pedig azt hittem, hogy ha már a Bitit képtelenség feltámasztani a hamvaiból, akkor legalább a fórum része megmarad, de hát ahogy én is olvasgattam itt a bejegyzéseket erről is lassan le kell hogy mondjak.

Mindenesetre jó volt ismerős arcok írásait olvasni - igaz, még akkor is ha valakit csak a bitis neve alapján ismertem - és kicsit feleleveníteni a régi szép időket. :)

Remélem azért a nézeteltérések ellenére is lesznek majd néha napján újabb bejegyzések, és újra kicsit feléled ez a fránya fórum. :) <3 

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 16:12

TisztaPohár ide, vagy oda, sajnálattal olvasom, hogy a játék helyett csak a marakodás maradt.

Egyébként az elmúlt időszakban párszor visszapörgettem a fórumokat, és végeredményben azt kell mondanom: a legjobbkor találtam rá annak idején a Bitire!

Úgyhogy ezúton is üdvözlöm azokat, akikkel annak idején jót, vagy akár rosszabbat játszani tudtunk! Köszönöm a tartalmas időtöltést!

:hamster3:  :virag: ♥

Eladamir

Eladamir

Pozőr Uraság

• Fórumita
  • 453 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.02, 22:19

TisztaPohár ide, vagy oda, sajnálattal olvasom, hogy a játék helyett csak a marakodás maradt.

Egyébként az elmúlt időszakban párszor visszapörgettem a fórumokat, és végeredményben azt kell mondanom: a legjobbkor találtam rá annak idején a Bitire!

Úgyhogy ezúton is üdvözlöm azokat, akikkel annak idején jót, vagy akár rosszabbat játszani tudtunk! Köszönöm a tartalmas időtöltést!

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.24, 19:47

Kellemes, Jó Hangulatú, Szép Karácsonyt Mindenkinek! :)

A Banya

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.15, 20:38

Ha, boldog szülinapot a Bitinek, meg ha már itt vagyok, előre is boldog Karácsonyt, meg 2020-at, mert kétlem, hogy eszembe fog jutni felnézni.

Boldog tetemre hívós karácsonyt : D 

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.08, 22:25

Köszönjük a hozzászólást...

TisztaPohar

TisztaPohar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.08, 22:12

Szia Timi, vagy Timi valamelyik elkötelezett barátja,

Ha már a rendőrséggel dicsekszel, miért nem dicsekszel el azzal is, hogy a nyomozás valójában mindössze annyiban állta meg a helyét, hogy az egyik admin a másik admint admin státuszról moderátor státuszra módosította, semmi több (azta kutya fáját, mekkora bűnözés volt ott :D)? :) (Arról már ne egyeztessünk, mennyire beteg az, aki egy plüssmaci.hu miatt sétál be a rendőrkapitányságra... minden esetre, nagyon jót röhögtünk rajtatok a rendőrökkel együtt :D Az tuti, hogy az anwarion.hu azóta is fogalom, talán tananyag is)

Azt miért nem említed meg, hogy ami világleírás szerepelt az Anwán, az részben egy másik játékos, részben pedig Ilweliondur munkáját dícséri, Ilweliondur pedig csak tovább vitte a világleírást azon részét amit ő írt, amit azóta több oldalasra bővített a Kastélyon, játékosi igények végett (jade nyilván azt a több oldalt is telepátiával lopta ki az agyatokból)? :) Magyarul nektek semmi közötök nem volt hozzá, de hát persze úgy tudom, savanyú a szőlő, de ettől még kreativitást nem lehet venni a boltban. Szőlőt igen. Persze, baromi egyszerű tűkön ülve lesni, hogy mikor kerül fel végre a Kastélyra a hőn áhított világleírás, hogy aztán villámgyorsan nyomjatok pár ctrl+c, ctrl+v-t, majd hangosan sikítozzatok, hogy nézzétek! A Kastély ellopta! De valami nem attól lesz lopott, tudod, hogy a másik hangosabban visítja a tolvaj szót... Kreativitás, kreativitás.. 

Az is kimaradt, ha már tiszta pohár a neved, hogy a honlapmotort négyen vettük, és mind a négyen ugyanannyit fizettünk bele, tehát nem lett ellopva semmi, mindenkinek megvolt a motor. Továbbra se értem tehát, ki és mit és hol és mikor lopott el.

Azt már meg sem kérdezem, hogy ha annyi igényetek sem volt, hogy fönn tartsátok az oldalatokat és játsszatok rajta, akkor miért van arra energia, hogy még a mai napig prüszköljetek felénk, mint a mérges macskák..? Szőlő? 

Komolyan gyerekek, menjetek már játszani valahova, akkor talán nem fog fájni nektek, hogy mi is játszunk. :)

Alább találhatóak a puszta tények kommentár nélkül, felettem a személyeskedő, fröcsögő-ócsároló vélemények ("jót röhögtünk rajtatok", "kreativitást nem lehet venni a boltban", "villámgyorsan nyomjatok pár ctrl+c, ctrl+v-t, majd hangosan sikítozzatok, hogy nézzétek").

Mások stílusa minősítse a saját gazdájukat... modort nem lehet venni a boltban.

Üdvözlettel,

Tiszta Pohár (Egy Bitin-Torony Fényén-Anwarionon játszó játékos, aki sohasem volt admin)

Módosította TisztaPohar: 2019.12.08, 22:13

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.08, 09:43

Szia Timi, vagy Timi valamelyik elkötelezett barátja,

Ha már a rendőrséggel dicsekszel, miért nem dicsekszel el azzal is, hogy a nyomozás valójában mindössze annyiban állta meg a helyét, hogy az egyik admin a másik admint admin státuszról moderátor státuszra módosította, semmi több (azta kutya fáját, mekkora bűnözés volt ott :D)? :) (Arról már ne egyeztessünk, mennyire beteg az, aki egy plüssmaci.hu miatt sétál be a rendőrkapitányságra... minden esetre, nagyon jót röhögtünk rajtatok a rendőrökkel együtt :D Az tuti, hogy az anwarion.hu azóta is fogalom, talán tananyag is)

Azt miért nem említed meg, hogy ami világleírás szerepelt az Anwán, az részben egy másik játékos, részben pedig Ilweliondur munkáját dícséri, Ilweliondur pedig csak tovább vitte a világleírást azon részét amit ő írt, amit azóta több oldalasra bővített a Kastélyon, játékosi igények végett (jade nyilván azt a több oldalt is telepátiával lopta ki az agyatokból)? :) Magyarul nektek semmi közötök nem volt hozzá, de hát persze úgy tudom, savanyú a szőlő, de ettől még kreativitást nem lehet venni a boltban. Szőlőt igen. Persze, baromi egyszerű tűkön ülve lesni, hogy mikor kerül fel végre a Kastélyra a hőn áhított világleírás, hogy aztán villámgyorsan nyomjatok pár ctrl+c, ctrl+v-t, majd hangosan sikítozzatok, hogy nézzétek! A Kastély ellopta! De valami nem attól lesz lopott, tudod, hogy a másik hangosabban visítja a tolvaj szót... Kreativitás, kreativitás.. 

Az is kimaradt, ha már tiszta pohár a neved, hogy a honlapmotort négyen vettük, és mind a négyen ugyanannyit fizettünk bele, tehát nem lett ellopva semmi, mindenkinek megvolt a motor. Továbbra se értem tehát, ki és mit és hol és mikor lopott el.

Azt már meg sem kérdezem, hogy ha annyi igényetek sem volt, hogy fönn tartsátok az oldalatokat és játsszatok rajta, akkor miért van arra energia, hogy még a mai napig prüszköljetek felénk, mint a mérges macskák..? Szőlő? 

Komolyan gyerekek, menjetek már játszani valahova, akkor talán nem fog fájni nektek, hogy mi is játszunk. :)

Módosította Nimue: 2019.12.08, 09:46

TisztaPohar

TisztaPohar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.07, 19:46

Csak a miheztartás végett. Jah, az is egy tabard, meg ez is:

https://cdn3.bigcommerce.com/s-j0004a/products/105/images/562/Care_Designs-_Adult_Tabard-_Medium_Burgundy-_pocket_on_front-_1500x1500__37422.1487963840.500.750.jpg?c=2

Ami azt illető először éppen az újj nélküli alsóneműként használt póló/trikószerűséget jelentette amit már a római katonák is használtak. Szóval igen, a kari képén az ott, továbbra is egy tabard.

De amúgy láthatóan a vita rész itt rég véget ért, alighanem el sem kezdődött. Ez itt:

"Elnézést, eszem ágában sincs gátat szabni a haragod kiöntésében,"

Jó szöveg, csak épp az ellenkezőjére utal, hogy a cél épp az hogy felhúzz.

A "félinfrormációk" azért nem részletesebbek, mert már így is egész oldalas postok születtek egy értelmetlen szócsatában, mert egyértelmű hogy itt senki nem fog meggyőzni senkit semmiről. Vitatkozhatnék még arról hogy elég szubjektív dolgokat próbálsz épp tényként beállítani, azt külön vitatnám hogy az a beszólás Taki megjegyzésére pl ne lett volna egy nagy adag bunkóság. Arra fogadni mernék, hogy az hogy ő azóta nem mert megmukkani sem, nem azért van mert olyan meggyőző lett volna az admini hozzászólás. De ez sem lesz több már olajnál a tűzre. (Amit igen, csakazért is ráöntöttem.)

Viszont ha egy percre félre tudjátok tenni az emberi gyarlóságnak azon gyakori aspektusát, hogy vita nincs, csak veszekedés, valami az őskor óta nem létező szociális pozícióért, és a cél nem a megértés hanem a másik legyőzése... akkor megtennétek a kedvemért egy dolgot? Nem kell az eredményét közölni, felőlem az írtok még ide amit akartok, de saját és játékosaitok érdekében egyvalamit tegyetek már meg.:

Emlékezzetek vissza a Torony fényére, pontosan miért utáltátok, az Anwarionra, miért lett akkora dráma és szakadás belőle, aztán állítsátok az egészet a saját működésetek képe mellé összehasonlításul. Biztos vagytok ti benne, hogy nem tökugyanazt csináljátok?

Óó, most nézem milyen aktivitás volt itt és emlegetések, de úgy érzem, hogy némi információ áramlás kimaradt, bár látván, hogy melyik az aktív oldal, nem csodálom, hogy nem terjesztik magukról.

Törés az Anwiban, ami után megszületett a Kastély a Ködben. Arról a Kastély a Ködben-ről beszélünk, aminek a teljes alapját lényegében ellopták az Anwarionról? Ja nem, ez nem feltételezés, konkrét rendőrségi feljelentés született, meg is állta a helyét, de csak egy figyelmeztetést kaptak. Tehát bűnözőkről beszélünk, akik adatot loptak és azután azt felhasználták (konkrétan email címeket is, így keresték meg a korábbi játékosokat, hogy emaileket küldhessenek nekik, meghívva őket a saját oldalukra).

Szóval a "dráma" szó kicsit gyenge nekem ebben a kontextusban.

Ezek csak tények, egy darab vélemény sincs benne, csak gondoltam, hogy mégse színtisztán a győztesek írják azt a bizonyos történelem könyvet. ;)

Üdvözlettel,

Tiszta Pohár

Módosította TisztaPohar: 2019.12.07, 19:47

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.29, 19:40

Ha, boldog szülinapot a Bitinek, meg ha már itt vagyok, előre is boldog Karácsonyt, meg 2020-at, mert kétlem, hogy eszembe fog jutni felnézni.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.14, 15:27

Ó, nagykorú a kicsike :bravo:  :bravo:  :bravo:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 23:32

*Ősi romok és kert, melyek hosszú ideje az enyészet és az érintetlen természeté. Csak ritkán vetődik erre emberfia, ha mégis...

Most mégis, belép valaki a omladozó kapun, végig a már csak általa látható úton, ösvényen. S merre jár, virágok nyílnak, megszelidűl egy kicsit a természet. Csöpp termet, talán már másfél méter is éppen megvan, hosszú, szépséges hófehér haj, ráncos kezek és bőr....az idő múlásának jelei..csak a szemei elevenek, élesek és energiával telik.

Így sétál végig a kerten a szökő kutat érintve a régi idők kék boszorkánya, elérve a főkaput és belépve rajta. Termek, kacskaringós lépcsők, míg eléri a tróntermet, a szebb napokat is látott termet, hol úgy nyüzsgött az élet, hivatások, klánok képviselői jeleskedtek, éltek...most minden csöndes...csak a vaskos fa trónszék áll magában a régi megszokott helyén....lassan végigsimítja még most is makulátlan karfát, hogy beleülve, ő köszönthesse a kastélyt és annak réges régi lakóit:*

Boldog 18. Születésnapot a Trónteremnek! :)

Adarianna(Ann)

(1 hónap csúszással csak eljutottam ide is)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]