Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónbitorló #3

• Válasz írásához lépj be
1803 hozzászólás érkezett eddig

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.15, 23:28

Sajnos az sem kizárt, hogy valakinek én beszóltan bitorlón, aztán előbb ment toronyfényére, mint én, így fix alapozáson kezdtem a játékot, ahol már azért is utáltak, mert lélegzem.

Na jó, de akkor annak az illetőnek elég sokan beszólhattak anno - illetve én több emberről tudok kapásból. Volt, akit már a regisztrációnál se engedtek át, mert túl... Nem is tudom. Nem odaillő volt a karaktere.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.15, 12:31

Sajnos az sem kizárt, hogy valakinek én beszóltan bitorlón, aztán előbb ment toronyfényére, mint én, így fix alapozáson kezdtem a játékot, ahol már azért is utáltak, mert lélegzem.

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 19:32

Nekem tényleg savanyú a szőlő, de csak, mert sajnálom tőlük a felületet. Én viszonylag sokat játszottam ott (és tettem is a lapért, nem keveset - így én még jogosnak is érzem a véleményalkotásomat, de nem fogok szennyest teregetni). Szerintem egyáltalán nem bitorló hangulatú, pont a kötelező cukiságfaktor miatt, de mint mondottam volt, a puding próbája az evés, mert lehet, hogy mások jól kijönnek velük, s az eddigi problémás játékosoknak csupán az aurája volt irritáló a helyieknek. 

Minden esetre a biti feltámadásában továbbra is makacsul hiszek, reméljük, a megelevenedett fórum is ennek az előszelét idézi :) .

Módosította Nimue: 2015.08.12, 19:35

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 15:15

Oké, gyerekek, kezd ez kicsit savanyú a szölőbe átcsapni amit műveltek. Van a kritika, és van a köpködés. Amit most látok annak kevésbé kritika és inkább köpködés íze van.

Történetesen regisztráltam egy karkatert, kipróbálltam a társaságot, és éppenséggel eddig történtek:

- Rablási kísérlet, röviden utána egy összecsapással.

- Kakaskodás karik közt, ment az IC szájhősködés és egymás bökdösése.

- Burkolt csipkelődés karakterek közt.

S nem tudom, lehet csak épp nem volt aktív mod, de senkit nem vágtak ki miatta.

Persze lehet ami késik nem múlik, tervezem kipróbállni egy ilyen téren ellenszenvesebb karit. (A mostanit, éppenséggel a figyelmezetések miatt direkt inoffenzívre terveztem, az eddigiek alapján feleslegesen.) Egyébként ha emlékeztek amíg ment a biti, itt is volt olyan időszak mikor modok túlkapásai miatt repültek emberek. Jusuf és nem is tudom már ki volt a másik modkodása alatt, és egyéb cifra történetek.

Eddig az ottani társasággal az én fő bajom tökugyanaz mint annó a bitin volt, a "nagyonspeciális vagyok" tipusú karakterek, féldémoni vagy démoni megszállott, az univerzum tanítója volt a mestere, vagy a Hobbit filmváltozatából Legolas képtelen ugrállását megszégyenítő csodaharcos. Szóval ezeddig erősen dejavu érzést kelt az oldal, teljesen olyan mintha megin a bitin lennék, ugyanazon übersirály karikkal, csak annyi külömbséggel hogy a drámát most onnan idehurcoltuk.

Módosította Madfox: 2015.08.12, 15:19

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 11:46

Igen-igen, nem az aktivitása a baja a toronyfényének, hanem hogy kibannolnak, ha a karaktered negatív véleményt mer megfogalmazni a másik karakterről, mert annak a játékosa nyilván isteni tehetség, hogy jössz te ahhoz, hogy a karaktered nevében (vagy esetleg a karaktered személyisége olyan, hogy kritikusabb másokkal) kritizálni merd őt, mert ez egy nem karakteri konfliktus, hanem nyilván te userként basztatod őket :D

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.11, 22:23

Igen, az a négy játékos játszik folyamatosan, fejenként 10-20 multival egészen jól be is népesítik a honlapot. De puding próbája az evés, szerintem regelj egy karit, tapasztalatszerzésnek jó lesz minden esetre. :D Végülis, ha nem akarsz konfliktusos játékot játszani, akkor egész jól el lehet velük teázni. A problémák ott kezdődnek, ha szeretnél valami izgalmat/életet csempészni a mindennapokba...

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.11, 16:39

Ehhm, javaslom ránézni a toronyfénye oldalra most, négy játékost számoltam csak az elmúlt egy órában minimum. Szóval vagy mázlis időpontban néztem fel épp, vagy van azért arra élet.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.11, 15:04

Áldásom rád toronyfényén :D 

Sajnos én semmilyen szinten nem értek ehhez, legfeljebb kifotózott oldalképekkel tudok szolgálni, hogy hogy nézett ki a szépemlékű, és játékosi jelenléttel. Ez sült galambvárás, de teljesen haszontalan oktatásra jártam az iskolában, már látom :'D 

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.08, 22:07

No, micsoda aktivitás így hirtelen. Az így hirtelen pedig az a négy hónap mióta nem néztem vissza. :/ Azt a szerepjátékos oldalt akármit mondtok róla megnézem, bár a figyelmeztetések után csak óvatosan és számítva a banra/regiszráció elutasítására stb.

Mondjuk mibe kerülne egy flash motor valami bitihez hasonlóhoz, és az oldalt kirakni valami ingyenes oldalra, akár blogra. Sajnos úgy látom mifelénk a sült madár szájba röptét várjuk legtöbben, magamat beleértve. (S most még csak annyi kifogásom se lehet hogy a munkám miatt ne érnék rá, csak épp a webszerkesztéshez kb annyit értek, hogy bele tudnék nyúkálni egy oldal kódján keresztül, hogy a képeket/szöveget ide-oda toljam, aztán annyi.)

Szóval üdvözölnék mindenkit, jó néha látni régi ismerősöket. De őszintén, ha volna biti sem biztos hogy volna hozzá még türelmem, ihletem, stb.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.30, 18:21

Szerintem Bepe sose néz ide, Navia meg nem csoda, ha már nem :( 

Juj O_O Erre nem is gondoltam -*sót szór a fejére. Vagy hamut.*

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.28, 18:05

Mah, szerintem lopjuk el a toronyfényét úgy komplett, felhasználói felület ilyesmi, és ássuk el a tulajdonosait, hogy ne keresse senki, és máris van játékunk.

Az ilyen züllött gondolatok miatt tartunk ott, ahol - a velejéig romlottak! Látod, ezért lettél te kitiltva! Pfuj! Erkölcstelen! Sőt, megbocsáthatatlan!  :amccoy:

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.28, 00:45

Mah, szerintem lopjuk el a toronyfényét úgy komplett, felhasználói felület ilyesmi, és ássuk el a tulajdonosait, hogy ne keresse senki, és máris van játékunk.

Yeeeeeey x) 

Amúgy Navia (vagy BePe), lehet tudni, milyen munkák vannak még háta, vagy mi volt az, ami nem felelt meg, stb?

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.27, 19:23

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 803 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.23, 10:58

Szép napot!

Ide is beírom most, nemcsak a chatre, ha minden jól megy Júli 25-én este igyekszem chaten lenni.

Ami a játékot illeti, nemcsak az asztali játék vetődött fel, régen hallottam már arról, hogy akár lehet skype meg minden hasonló hangos beszélgető programon át is játszani (ami enged csoportos beszélgetést vagy hasonló), csak fel kell venni egymást, időpontot egyeztetni, és legyen mikrofon.

Most ennyi jutott eszembe:)

A banya

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.22, 01:05

És, tényleg... Lesz biti 3? 4? 625, bármennyi?

A toronyfénye meg igazi negatív legenda szerintem azok körében, akik néhanapján játszani szeretnének...

A korábban felmerült asztali lehetősége engem valószínűleg nem érint sajna, úgy érzem, nem épp az én "falvamban" lesz.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.16, 19:16

Vincenso azért lett szar, mert senki nem kíváncsi az élénk, érdekes, elég brutális, szóval középkorias szexuális játékaira este 11 után, mert ugye se a brutalitás, se a szex nem része egy középkorias világnak :D Az mindegy, hogy nyálcsorgatva nézte végig más XD 

Sajnos az a nagy helyzet, hogy lehetsz akármilyen, ha valaki utálni akar, akkor utálni fog. Volt, aki velem is szeretett toronyfényén játszani, aki eljátszott a kötekedő karakteremmel, és lám, ott sem folyt vér, de akinek a kezében a hatalom van, annak a tetszése határozza meg minden fórumon azt, hogy mi számít érdekes, izgalmas játéknak, és mi az, ami színvonal alatt van.

Awww <3 

*emeli a teáscsészéjét a megállapításra*

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.16, 16:51

De akkor ezek szerint a békés teázás közben elhangzó elvi vitákkal is csak óvatosan tessenek bánni, mert ha ne adj Isten folyton a te karakterednek kerekedik igaza, azzal már provokatív játékossá válsz, aki nem hagyja érvényesülni a többieket, s egy bomlasztó söpredékké avanzsálsz. 

Hehehehe. De igen egyébként, egy olyan helyen, ahol Vincenso ítéltetik SZAR (így, nagybetűsen) játékosnak, ott nekem tulajdonképpen nincs több kérdésem. Azt hiszem ő olyan játékos, akit biti-szerte tisztelet övez, és azt hiszem Sinister játékától sem fogtunk padlót a bitin. 

No de, erről ennyit. Ha valaki nagyon unatkozik, és szeretne RT-szerepjáték felületen társkeresőset játszani, annak csak ajánlani tudom én is :) (De a szívek összetörésével... csak óvatosan!  :rotfl:  )

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.16, 12:33

Jaja most valamikor februar marcius kornyeken (elnezest telefonrol vagyok azert nincs ekezet).
Ugy nezett ki, hogy tavaly jatszottam valamennyit mit tagadjam kotozkodos felelf karikkal nekem ez a zsanerem. soha nem tamadtam meg senkit nem sebesitettem meg senkit nem oltem meg senki csak elvi vitakat folytattam. aztan egyszer valamelyik onerzeteben megsertett jatekos hozott egy torpe karit akinek a leirasaban benne volt hogy gyulol minden felelfet es elfet mert torpe nyilvan ez minden torpere igaz sose lattunk meg olyat hogy nem igy volt es egyenesen nekem jott. de szo szerint csatabarddal. en meg mondom nem kell a feszko kiugrottam a foldszinti ablakon es elmenekultem ha ennyire zavarok. par gyalazkodo privatuzi kor utan el is ment a kedvem vagy egy evig nem neztem vissza aztan most tavasz elejen beleptem irtam par sort eppen nem volt fenn senki. masnap lepnek be nem megy. rairtam az adminra a forumon (uj accountot regelve) hogy mi van erre kaptam a valaszt hogy tudom en: feszultseget keltettem offban ocsaroltam vp vagyok es amugy sem volt szabad bitis karit atvinni (a nem bitis karim is tiltottak szoval azt se szabad). summazva a toronyfenyet azoknak ajanlom akik tenyleg csak ugy szeretnenek este elcukiskodni egy kicsit mert vagy nagyon fiatal a tarsasag vagy nagyon megkeseredtek az eletben hogy zavarja oket annyira egy jellemileg es elettortenetileg kijatszott kotekedo alak jatekteri letezese hogy az az irtando kategoriaba esik mert teljesen elkepzelhetetlen hogy ilyen karakter letezzen az o vilagukban

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.13, 19:03

Neeee, már téged is bannoltak?  :lmao:

Mi volt a főbenjáró bűnöd, mondd már el nekem! :D Nem ittad elég cukorral a teát?

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.13, 17:15

Aww emberek!

Sajnos nem sok jót tudok hozzászólni a dologhoz, bár elhivatott bitorlós vagyok (még mindig visszanézek a fórumra, pedig már a toronyfényéről is bannoltak - egyébként ha valaki hasonló játékteret keresne http://users.atw.hu/toronyfenye/ ez az, amiről Adarianna beszélt, ahol Fox is fenn van) , szóval bár nagyon szívesen bitorlóznék, az asztali nekem nem játszik, így csak fél támogatást adok, bitorlót a népnek! 

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]