Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónbitorló #3

• Válasz írásához lépj be
1803 hozzászólás érkezett eddig

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.28, 09:24

Kövi kérdés :szent: :
-Lehetséges Teráliában az újság?

Eddig nem tudtam róla csak azért ;) Tudom sok hülye kérdésem van, de ez a topic tudtommal erre való, hogy az ilyen idióták mint én kérdezgessünk és kicsit felhomályosodjunk :D :ugri: :D

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 21:54

Tudom én ám, mire volt ez jó.. :D Lebuktattál egy rakatnyi multit. Írtam is, hogy jó kis trükk :szent: :D :ugri:

Ügyesen kell csinálni :aboci: ;)

_soniccube (NPC/NJK)

_soniccube (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.27, 16:48

énmár aktiválódtam.

akkormár lehetne limitálni a kari/fő dolgot is, kétlem hogy bárkinek 10nél több karakterre volna szüksége...

még az olyan 'függőknek' se aki már minden második számára nyert titulust, meg fúde megbecsült tagja e nemes társadalomnak... meglátjátok hosszútávon tudathasadáshoz is vezethet, kiváltképpa ygengébb idegzető és túlzott beleélőképességgel rendelkezők esetében.

akkor talán nemvolna az avatárhiány sem gond, aligha jár a bitorlóra 300 ember, és van/volt legalább 3ezer választható. :D

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 09:01

Tudom én ám, mire volt ez jó.. ;) Lebuktattál egy rakatnyi multit. Írtam is, hogy jó kis trükk :szent: :D :ugri:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 06:25

Hölgyek, Urak! Fontos!

A rendszerben jelenleg a karakterek törlése valóban nagyon macerás. Egy két embernél még semmi gond ám tömegeknél iszonyatos melő. BePe annyiban tud a segítségemre lenni ,hogy ha megadok neki bizonyos idő intervallumot akkor azzal számolva tudja nekem törölni és felszabadítani az avatárokat. Én az április egyet adtam meg ( nem szándékosan a Bolondok napját...bár hogy így jött ki még tetszik is :D :szent: :ugri: ) azaz kik április óta nem léptek be a játékba azoknak törlésre fog kerülni a karaktere, s nem érdekes, hogy mennyire régi és megbecsült játékos! Ezúton kérek mindenkit ki meg akarja tartani a karakterét legalább egy megszólalás erejéig lépjen be a játékba. A határidő az eredeti azaz ez a játékhét.

Július másodikával jön a következő forduló. Vagy már másodikán vagy azon a héten felszabadulnak az avatárok.

Azon játékosok kik küldtek nekem u2u-t a karakterük megőrzése érdekében: Elnézéseteket kérem, de nektek is be kell lépni ha ezalatt az idő alatt nem tettétek.

Megértését mindenkinek köszönöm!

- Cs. / Bolond

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 20:33

Nálam megvan minden "hivatalos" térkép, meg frissítések és kiegészítések. Msn-en vagy e-mail-ben lehet tőlem kérni őket.

Alew

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 10:16

Tudtommal nincs. Az a véleményem, hogy nem is kell. Nekem csak az volt (ha jól rémlik, akkor még most is) a problémám, hogy egyszerűen nagyívben teszünk (olykor én is, de ezen próbálok változtatni) a távolságokra. Jó nem kell nyolc hozzászólásban leírni, hogy a kastélytól eljut a tóig (régebben azért megtettük 1-2 hsz-ben), de hogy ott mindenkinek BICCENT és elvárja (mert gyakorlatilag elvárja), hogy a tó túloldalán lévő is lássa a biccentést...illetve a tó túloldalán lévő suttogást is mindenki meghallja....szóval ez volt/van/lesz a gondom, de ez megint ilyen "Borg féle szőrszálhasogató elmebaj".

Nagy térkép viszont van Teráliáról. Asszem volt Domborzati, "politikai" meg még egy-kettő. Asszem még Eladamir töltötte fel őket, utána kell nézni (vagy kérdezni).

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 10:04

Borg vallomásos beirását követően merült fel bennem a kérdés. Van a kastélynak és a környékének rajza? Egyáltalá a kastélyhoz viszonyitva merre van a tó? (Jó, tudom, mellette, az erdő meg a tó mellett, a hegyek meg az erdő mellett, aztán jön az Óperenciás tenger, Kurtapafró Malacia, oszt a világvége) Ha valaki tud ilyesmiről pls irja meg.

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 20:13

Ha 2 éven belül befejezem az egyetemet, én szivesen ajánlkozom programozónak, s majd irok egy olyan algoritmust, ami magától elbirálja a beérkezett jelentkezéseket, és amelyikben táp -ra lehet lelni, azt egy virus kiséretében visszadobja. :kirohog: Na?

_Cinti (NPC/NJK)

_Cinti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:39

Üdve

Szokásom a semmiből feltünni néha és beleszolni dolgokba ahogy most is teszem :ok:
Még jó hogy nincs biti3.Minek az egyáltalán?Amíg eszetlen alakok hülyeségeket irogatnak és úgy akarnak regisztrálni felesleges.Szerintem.

Más:
Örömmel láttam ma hogy régi motorosok is feltüntek ;)
Mindtha én annyit járkálnék bitire :kirohog:
Hiányoztok :lol:

Pusz

_soniccube (NPC/NJK)

_soniccube (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:22

programozáshoz abszolúte nemértek sajna ;)

ellenben a képek letöltése szelektálása átszámozása még számomra is megoldható volna, onnantól pedig már csak kikell majd cserélni az egész avatártárat. :lol:

ha látom hogy valóban lesz is belőle valami, még képes leszek a végén önzetlenül kivitelezni is a dolgot, de amig biti2 tart csak kavarodás lenne belőle! :kirohog:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 19:15

Öregem, szerintem javasolj magadnak egy Nobel-díjat. :ok: De előtte találj egy programozót a bitihez. :kirohog:

(Zárójel: korrektek a javaslatok, de jelenleg nem igazán megvalósíthatóak szvsz. Biti3 meg mér' lenne? Csak egy új topik... )

csak kamu vagy akkor most tényleg lesz biti3??? :lol:

hamár avatárfelszabadításról van szó.... lehetne kategorizálni őket: férfi/nő/egyéb (csakhogy nekelljen átnyálazni mindet) , valamint párat kiselejtezni, ami többször is megvan illetőleg silány-ronda-pixeles, netán túlmodern vagy tiltott fajt ábrázol (sárkányok és egy oldalnyi lófej, páron szarv is van)

meg túl sok ennyi klán is, úgyis mindenki mágus meg harcos akar lenni, a többiek meg mennek kalandozónak. ;)

Módosította Morryster: 2007.06.25, 19:18

_soniccube (NPC/NJK)

_soniccube (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:13

csak kamu vagy akkor most tényleg lesz biti3??? :kirohog:

hamár avatárfelszabadításról van szó.... lehetne kategorizálni őket: férfi/nő/egyéb (csakhogy nekelljen átnyálazni mindet) , valamint párat kiselejtezni, ami többször is megvan illetőleg silány-ronda-pixeles, netán túlmodern vagy tiltott fajt ábrázol (sárkányok és egy oldalnyi lófej, páron szarv is van)

meg túl sok ennyi klán is, úgyis mindenki mágus meg harcos akar lenni, a többiek meg mennek kalandozónak. :lol:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:15

u2u-ban küld el nekem az új jelszót mit szeretnél!

- Cs.

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:03

Nekem van egy karakterem aminek elfelejtettem a jelszavát... :amccoy: Szóval az illetékes karakter neve Rob Mage és ha meg változtatná valamelyik moderátor akkor szépen megköszönném és aktívkodnék is vele.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 07:17

Üdv!

Szeretném ismét jelezni mindenkinek, hogy rövidesen elkezdődik az inaktív karakterek törlése, s az avatárok felszabadítása. Már csak az e heti játékhét, s a következőn megkezdődik a tényleges munka. Elég sok felhasználótól kaptam már üzenetet, hogy melyik karakterüket / karaktereiket szeretnék megtartani. ( S természetesen magam is figyelem az aktivitást illetve a játékhetek végén leelenőroztem a bejelentkezett, s legalább egy hozzászólást beíró karaktereket, de korántsem vagyok tévedhetetlen, így ezúton köszönöm a u2u-kat! )

Az avatár felszabadítás el fog tartani körülbelül egy hétig, de minden nap láthatjátok majd ahogy növekszik a kiválaszthatóak száma. MIután ezzel végeztem az azt követő időszakot a bentmaradt aktív karakterek leírásának ellenőrzése fogja követni. Ez ügyben kérnék segítséget a játékosoktól! MIvel látom, hogy közel egy hét alatt két karakterről is kiderült, hogy valamiféle hírneves anime csillag, s láthatóan a modok közül többen sem ismerjük az animéket ezért majd kérnék u2u-ban a hozzáértőktől infót, hogy a bent lévő karakterek közül melyik az ami ténylegesen valamiféle mese szereplője ( ehhez kérném az illetékes mese és szereplő nevét is. ) És itt nem azt kérem, hogy ha valamelyik karakternek felhedezhető lopott ötletek, vagy hasonlóságok hanem ténylegesen lopott, másolt lehetett a kari.

Köszönöm!

- Cs.

UI.: Az anime karakterekről az infót ne most kezdjétek el küldözgetni hanem ha végeztem az avatáros melóval! Ismételten köszönetem!

Módosította Janika: 2007.06.25, 07:22

Inlander

Inlander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 183 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.23, 15:03

Köszönöm a ma délutáni játékot mindenkinek. Egy alkalmas pillanatban folytathatjuk a történetet.

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 21:46

Állítólag Thuedan elporlasztotta a csontsárkányt.. O.o Amire én néztem, mert ő akkoris egy kezdő, nah.. O.o szóval ha bárkinek bármi infója van Mellák testének jelenlegi állapotáról, legyen szives szólni :sor:

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 21:06

Üdv

Xanta: A lényeg a Megfelelő kijátszás. Ergó, ha az megvan, szinte minden mehet.

Alice: Nem, erdőjáró nem alkothat csontsárkányt, még a Nekrók közül is igen kevesen, mert nem kis tudás, és mágiaismeret, meg mana szükséges hozzá. Ha valaki ilyesmit csinál, tessék bemásolni Tébolydába .

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 20:56

Trit ötletét támogatom... :dilis:

Alice kérdésével kapcs: Én sem értem egyébként, mit keres az illető az erdőjárók közt.. :sor: :felvon:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]