Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónbitorló #3

• Válasz írásához lépj be
1820 hozzászólás érkezett eddig

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 09:01

Tudom én ám, mire volt ez jó.. ;) Lebuktattál egy rakatnyi multit. Írtam is, hogy jó kis trükk :szent: :D :ugri:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 06:25

Hölgyek, Urak! Fontos!

A rendszerben jelenleg a karakterek törlése valóban nagyon macerás. Egy két embernél még semmi gond ám tömegeknél iszonyatos melő. BePe annyiban tud a segítségemre lenni ,hogy ha megadok neki bizonyos idő intervallumot akkor azzal számolva tudja nekem törölni és felszabadítani az avatárokat. Én az április egyet adtam meg ( nem szándékosan a Bolondok napját...bár hogy így jött ki még tetszik is :D :szent: :ugri: ) azaz kik április óta nem léptek be a játékba azoknak törlésre fog kerülni a karaktere, s nem érdekes, hogy mennyire régi és megbecsült játékos! Ezúton kérek mindenkit ki meg akarja tartani a karakterét legalább egy megszólalás erejéig lépjen be a játékba. A határidő az eredeti azaz ez a játékhét.

Július másodikával jön a következő forduló. Vagy már másodikán vagy azon a héten felszabadulnak az avatárok.

Azon játékosok kik küldtek nekem u2u-t a karakterük megőrzése érdekében: Elnézéseteket kérem, de nektek is be kell lépni ha ezalatt az idő alatt nem tettétek.

Megértését mindenkinek köszönöm!

- Cs. / Bolond

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 20:33

Nálam megvan minden "hivatalos" térkép, meg frissítések és kiegészítések. Msn-en vagy e-mail-ben lehet tőlem kérni őket.

Alew

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 10:16

Tudtommal nincs. Az a véleményem, hogy nem is kell. Nekem csak az volt (ha jól rémlik, akkor még most is) a problémám, hogy egyszerűen nagyívben teszünk (olykor én is, de ezen próbálok változtatni) a távolságokra. Jó nem kell nyolc hozzászólásban leírni, hogy a kastélytól eljut a tóig (régebben azért megtettük 1-2 hsz-ben), de hogy ott mindenkinek BICCENT és elvárja (mert gyakorlatilag elvárja), hogy a tó túloldalán lévő is lássa a biccentést...illetve a tó túloldalán lévő suttogást is mindenki meghallja....szóval ez volt/van/lesz a gondom, de ez megint ilyen "Borg féle szőrszálhasogató elmebaj".

Nagy térkép viszont van Teráliáról. Asszem volt Domborzati, "politikai" meg még egy-kettő. Asszem még Eladamir töltötte fel őket, utána kell nézni (vagy kérdezni).

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 10:04

Borg vallomásos beirását követően merült fel bennem a kérdés. Van a kastélynak és a környékének rajza? Egyáltalá a kastélyhoz viszonyitva merre van a tó? (Jó, tudom, mellette, az erdő meg a tó mellett, a hegyek meg az erdő mellett, aztán jön az Óperenciás tenger, Kurtapafró Malacia, oszt a világvége) Ha valaki tud ilyesmiről pls irja meg.

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 20:13

Ha 2 éven belül befejezem az egyetemet, én szivesen ajánlkozom programozónak, s majd irok egy olyan algoritmust, ami magától elbirálja a beérkezett jelentkezéseket, és amelyikben táp -ra lehet lelni, azt egy virus kiséretében visszadobja. :kirohog: Na?

_Cinti (NPC/NJK)

_Cinti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:39

Üdve

Szokásom a semmiből feltünni néha és beleszolni dolgokba ahogy most is teszem :ok:
Még jó hogy nincs biti3.Minek az egyáltalán?Amíg eszetlen alakok hülyeségeket irogatnak és úgy akarnak regisztrálni felesleges.Szerintem.

Más:
Örömmel láttam ma hogy régi motorosok is feltüntek ;)
Mindtha én annyit járkálnék bitire :kirohog:
Hiányoztok :lol:

Pusz

_soniccube (NPC/NJK)

_soniccube (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:22

programozáshoz abszolúte nemértek sajna ;)

ellenben a képek letöltése szelektálása átszámozása még számomra is megoldható volna, onnantól pedig már csak kikell majd cserélni az egész avatártárat. :lol:

ha látom hogy valóban lesz is belőle valami, még képes leszek a végén önzetlenül kivitelezni is a dolgot, de amig biti2 tart csak kavarodás lenne belőle! :kirohog:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 19:15

Öregem, szerintem javasolj magadnak egy Nobel-díjat. :ok: De előtte találj egy programozót a bitihez. :kirohog:

(Zárójel: korrektek a javaslatok, de jelenleg nem igazán megvalósíthatóak szvsz. Biti3 meg mér' lenne? Csak egy új topik... )

csak kamu vagy akkor most tényleg lesz biti3??? :lol:

hamár avatárfelszabadításról van szó.... lehetne kategorizálni őket: férfi/nő/egyéb (csakhogy nekelljen átnyálazni mindet) , valamint párat kiselejtezni, ami többször is megvan illetőleg silány-ronda-pixeles, netán túlmodern vagy tiltott fajt ábrázol (sárkányok és egy oldalnyi lófej, páron szarv is van)

meg túl sok ennyi klán is, úgyis mindenki mágus meg harcos akar lenni, a többiek meg mennek kalandozónak. ;)

Módosította Morryster: 2007.06.25, 19:18

_soniccube (NPC/NJK)

_soniccube (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.25, 19:13

csak kamu vagy akkor most tényleg lesz biti3??? :kirohog:

hamár avatárfelszabadításról van szó.... lehetne kategorizálni őket: férfi/nő/egyéb (csakhogy nekelljen átnyálazni mindet) , valamint párat kiselejtezni, ami többször is megvan illetőleg silány-ronda-pixeles, netán túlmodern vagy tiltott fajt ábrázol (sárkányok és egy oldalnyi lófej, páron szarv is van)

meg túl sok ennyi klán is, úgyis mindenki mágus meg harcos akar lenni, a többiek meg mennek kalandozónak. :lol:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:15

u2u-ban küld el nekem az új jelszót mit szeretnél!

- Cs.

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 11:03

Nekem van egy karakterem aminek elfelejtettem a jelszavát... :amccoy: Szóval az illetékes karakter neve Rob Mage és ha meg változtatná valamelyik moderátor akkor szépen megköszönném és aktívkodnék is vele.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.25, 07:17

Üdv!

Szeretném ismét jelezni mindenkinek, hogy rövidesen elkezdődik az inaktív karakterek törlése, s az avatárok felszabadítása. Már csak az e heti játékhét, s a következőn megkezdődik a tényleges munka. Elég sok felhasználótól kaptam már üzenetet, hogy melyik karakterüket / karaktereiket szeretnék megtartani. ( S természetesen magam is figyelem az aktivitást illetve a játékhetek végén leelenőroztem a bejelentkezett, s legalább egy hozzászólást beíró karaktereket, de korántsem vagyok tévedhetetlen, így ezúton köszönöm a u2u-kat! )

Az avatár felszabadítás el fog tartani körülbelül egy hétig, de minden nap láthatjátok majd ahogy növekszik a kiválaszthatóak száma. MIután ezzel végeztem az azt követő időszakot a bentmaradt aktív karakterek leírásának ellenőrzése fogja követni. Ez ügyben kérnék segítséget a játékosoktól! MIvel látom, hogy közel egy hét alatt két karakterről is kiderült, hogy valamiféle hírneves anime csillag, s láthatóan a modok közül többen sem ismerjük az animéket ezért majd kérnék u2u-ban a hozzáértőktől infót, hogy a bent lévő karakterek közül melyik az ami ténylegesen valamiféle mese szereplője ( ehhez kérném az illetékes mese és szereplő nevét is. ) És itt nem azt kérem, hogy ha valamelyik karakternek felhedezhető lopott ötletek, vagy hasonlóságok hanem ténylegesen lopott, másolt lehetett a kari.

Köszönöm!

- Cs.

UI.: Az anime karakterekről az infót ne most kezdjétek el küldözgetni hanem ha végeztem az avatáros melóval! Ismételten köszönetem!

Módosította Janika: 2007.06.25, 07:22

Inlander

Inlander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 183 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.23, 15:03

Köszönöm a ma délutáni játékot mindenkinek. Egy alkalmas pillanatban folytathatjuk a történetet.

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 21:46

Állítólag Thuedan elporlasztotta a csontsárkányt.. O.o Amire én néztem, mert ő akkoris egy kezdő, nah.. O.o szóval ha bárkinek bármi infója van Mellák testének jelenlegi állapotáról, legyen szives szólni :sor:

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 21:06

Üdv

Xanta: A lényeg a Megfelelő kijátszás. Ergó, ha az megvan, szinte minden mehet.

Alice: Nem, erdőjáró nem alkothat csontsárkányt, még a Nekrók közül is igen kevesen, mert nem kis tudás, és mágiaismeret, meg mana szükséges hozzá. Ha valaki ilyesmit csinál, tessék bemásolni Tébolydába .

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 20:56

Trit ötletét támogatom... :dilis:

Alice kérdésével kapcs: Én sem értem egyébként, mit keres az illető az erdőjárók közt.. :sor: :felvon:

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 19:34

Csak egy ötlet, mivel elég sok helyről bitizhetnek a bitizők és nembiztos, hogy minden 5 percben van valakinek ahhoz kedve (ha egyáltalán van épp bent valaki aki tudja hogy egyáltalán megtudható Terália időjárása), hogy megnézze terália időjárását, holott szerintem elég sok játék alkalommal előkerülhet, hogy épp nem a teremben vannak a résztvevők, kint meg nem mindegy, hogy szakad az első vagy hét ágra süt a nap.

Nem lehetne csinálni valamit, hogy a bitin látható legyen az időjárás különösebb utánnajárás nélkül?

Teszemazt:
- Bitin, oldalt a menüben.
- Rsz szerűen, 20-30 percenként időjárás jelentő HSZ automatikusan Terália időjárásával.

Nemtudom, mennyire megoldható és tudom, hogy 1000 meg egy fontosabb dolog is lehet ennél, csak egy egyszerű felvetés, mert most itt vihar tombol, míg az akivel épp msnen beszélgettem megfő a dög melegben tehát azthiszem nem nagyon lehet való életből venni a jelenlegi időjárást.

Elnézést a zavarásért!
Triturus/Deady

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 18:36

Én is kérdeznék mert minap hallottam mik esnek meg.... Kérdésem a következő: Egy erdőjáró, hogy támaszthat egy csont sárkányt? Nem látom az összefüggést, mert az nekromanciának minősül tudtommal, bár javítsanak ki ha tévednék, az erdőjárók meg nem ilyenek :felvon: Tudatlan beteg elmélyű vagyok világosítsátok meg setét elmém :sor:

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 18:30

Akkor én fel is avatnám mocskos nyelvemmel ezt a játékhoz tartozó, teljességgel off jellegű, beszélgetős-csevegős topicot.

A kérdéseim egy moderátorhoz intézném első sorban.

1.: Az EarthDawn rendszert is szabadon lehet használni bitin mint a M.A.G.U.S.-t?
2.: (Ezt félve kérdezem) Ha van egy pap, egy közeli hozzátartozó, egy nekromanta, egy utolsó esély itala, egy test, és a hozzá tartozó szellem, akkor megfelelő kijátszás mellett engedélyezett a feltámasztás?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]