Ugrás tartalomhoz

Fotó

Trónbitorló #3

• Válasz írásához lépj be
1803 hozzászólás érkezett eddig

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 19:34

Csak egy ötlet, mivel elég sok helyről bitizhetnek a bitizők és nembiztos, hogy minden 5 percben van valakinek ahhoz kedve (ha egyáltalán van épp bent valaki aki tudja hogy egyáltalán megtudható Terália időjárása), hogy megnézze terália időjárását, holott szerintem elég sok játék alkalommal előkerülhet, hogy épp nem a teremben vannak a résztvevők, kint meg nem mindegy, hogy szakad az első vagy hét ágra süt a nap.

Nem lehetne csinálni valamit, hogy a bitin látható legyen az időjárás különösebb utánnajárás nélkül?

Teszemazt:
- Bitin, oldalt a menüben.
- Rsz szerűen, 20-30 percenként időjárás jelentő HSZ automatikusan Terália időjárásával.

Nemtudom, mennyire megoldható és tudom, hogy 1000 meg egy fontosabb dolog is lehet ennél, csak egy egyszerű felvetés, mert most itt vihar tombol, míg az akivel épp msnen beszélgettem megfő a dög melegben tehát azthiszem nem nagyon lehet való életből venni a jelenlegi időjárást.

Elnézést a zavarásért!
Triturus/Deady

Alice_Mindel

Alice_Mindel

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 790 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 18:36

Én is kérdeznék mert minap hallottam mik esnek meg.... Kérdésem a következő: Egy erdőjáró, hogy támaszthat egy csont sárkányt? Nem látom az összefüggést, mert az nekromanciának minősül tudtommal, bár javítsanak ki ha tévednék, az erdőjárók meg nem ilyenek :felvon: Tudatlan beteg elmélyű vagyok világosítsátok meg setét elmém :sor:

Xanta

Xanta

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 18:30

Akkor én fel is avatnám mocskos nyelvemmel ezt a játékhoz tartozó, teljességgel off jellegű, beszélgetős-csevegős topicot.

A kérdéseim egy moderátorhoz intézném első sorban.

1.: Az EarthDawn rendszert is szabadon lehet használni bitin mint a M.A.G.U.S.-t?
2.: (Ezt félve kérdezem) Ha van egy pap, egy közeli hozzátartozó, egy nekromanta, egy utolsó esély itala, egy test, és a hozzá tartozó szellem, akkor megfelelő kijátszás mellett engedélyezett a feltámasztás?

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 16:40

Jóreggelt.

Ez NEM flame.

Ez NEM tébolyda.

Ez NEM regisztrációs segítség.

Ez NEM óvóda, elmegyógyintézet, vagy kórház.

Ez NEM a moderátorok szidására alkalmas hely.

Ez a játékhoz tartozó, teljességgel off jellegű, beszélgetős-csevegős topic. Aki ezen alapszabályokat mostantól nem veszi véresen komolyan, megharapom.

Alew

Módosította conBarten: 2007.06.21, 16:41

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]