Ugrás tartalomhoz

Fotó

Starcraft

• Válasz írásához lépj be
1365 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 01:18

Most pedig nézzük az én véleményem!

A SC-ben több egység, illetve épület van. Átlagban egy fajhoz 13-14 egység tartozik, míg a WC3-ban 9-10. Persze meg kell jegyezni, hogy a warcraft 4 lehetséges fajt kínál. Nagyon nem tetszett, hogy ez utóbbi játékban az orkok kampánya alig pár küldetést tartalmazott, ráadásul ezekből került ki a tutorial is. A hősük bevezetése szintén vegyes érzelmeket hagyott bennem. Nagyon jó ötletnek tünt az elején, ám a végére az egész varázsát megöli, hogy a fejlődésük limitált (max 10. szint).
Továbbá itt van a játék nehézsége. Normálban úgy vittem végig, hogy egyszer sem kellett küldetést újrakezdenem, továbba meglepődve tapasztaltam, hogy mindössze egyszer mentettem - az orkok első 'real' küldetésében - akkor is csak megszokásból.

Ennek ellenére nem mondanám azt, hogy az SC jobb, vagy rosszabb. Talán egy kicsit az ő jávára billen a mérleg nyelve, de ezt ellensúlyozza, hogy most még a w3 feelingje alatt állok ... :D

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 00:54

A SC versus WC3 összehasonlítást kissé értelmetlennek tartom. Mindkettőnek megvan a maga fanatista tábora. Ez kb olyan, hogy "Szerinted a szőke, vagy a barna nők jobbak?" ... erre egy 'barna-nős' topicon leírják, hogy "Hát az tuti, hogy a Világon a barnák a legjobbak!". :D. Sz'al ez úgy lenne korrekt, ha valaki átnézne a W3 topicra és meghívná a skacokat, hogy hallhassuk az ő áláspontjukat is ... asszem ezt én most meg is teszem.

Ja eegen az előbb lemaradt, hogy a corsairok főbb felhasználási területe multiban mutatkozik meg: lebénitja az épületeket - légi fedezetet nyújt, a társad meg szétkapja a hasznavehetetlen védműveket.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 00:48

Sajnos el kell, hogy szomorítsalak. A topic indítása óta nem találtam rá megoldást - igaz egy ideje nem is keresem.
Jelenleg két módszer van kehés SC/BW esetén:
-cdfs.vxd az iosubsysbe
-csinálsz egy virtuál driveot az egész discről

Amint látom, Te mindkettővel megpróbálkoztál, így sajna nem tudok újat mondani.

A corsairok emlékem szerint olyan légi egységek, akik csak szintén légi egységek ellen hatásosak. Nem olyan jók, mint a valkyri, de azért táp. Kis területen sebez (tehát nem célponton), és az extrája hipperbrutkó: egy választott épületet disablél egy ideig ... értsd légvédelem, bunker nem lő, nem detektál, etc.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 09:01

BnW és Starcraft ezeknél jobb játék soha nem lesz ... akárki akármit kérdezhet belőlük tőlem ... talán tudok segíteni.  :(

Nos akkor lehet kezdeni avval, hogy hogyan lehet Win2K alatt a CDs BWt inditani crack+teljes CD bemasolasa nelkul. (gyk: sima SC megy, BW install utan nem, csak crack + 600M bemasolasa utan)

_Drower (NPC/NJK)

_Drower (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.11, 10:16

BnW és Starcraft ezeknél jobb játék soha nem lesz ... akárki akármit kérdezhet belőlük tőlem ... talán tudok segíteni. :(

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.07, 14:02

Nna, nem egeszen uj a kerdes, de meg tudja valaki mondani nekem, hogyan lehet a BW-t mukodesre birni Win2K alatt?

Az alap SC gond nelkul fut, de a BW folyamatosan adja a hianyzo CD hibajat. Probaltam az iosubsys-es megoldast, nem mukodott (vagy legalabbis reszben: sima SC-kent fut, de BW kent meg mindig CD-ert konyorog)

Pliiiz help

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]