Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars - Csillagok háborúja

• Válasz írásához lépj be
1599 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.12, 11:35

Az Episode 1 után rettegtem, az Episode 2 után már a halálomon voltam... az Episode 3 után őrjöngtem (pozitív értelemben). Az első két rész nagyon gyatra lett érzésem szerint, a 3. rész viszont kárpótolt majdnem mindenért.

_Morelicht (NPC/NJK)

_Morelicht (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.12, 11:32

Hát nem tudom... ha nem anyagi szempontból nézzük, akkor az új trilógia szerintem egyértelműen megbukott a rajongók körében... (legalábbis az enyémben biztos!)

De amíg élünk, remélünk... én egyelőre csupa bíztatót hallottam a sorozatról, így hát reménykedek, mert (még :para: ) élek!!!!

Üdv,
MoreLighT

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.12, 11:01

Ez teljesen igaz. Egyetlen szóval sem mondtam, hogy bármi is bukott volna - és ezek után sem fog. Pedig lehet, hogy már illene valaminek elhasalnia :-o . Ismersz, tudod, hogy a mozifilmeken kívül rólam majdnem minden lepereg. Pedig én is nagyon szeretem :para: .

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.12, 10:56

Az SW-t sikertelenséggel vádolni amatőr baki, Dex. Tökmindegy, hogy miről van szó, ha SW akkor tuti "nyerő"

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.12, 10:41

Az MK sorozat annyira nem lett volna rossz... ha nagyobb sikere lett volna. Így viszont elég csúnya vége lett :-o . Én amondó vagyok, hogy "nem kell több SW". Bőven elég a 6 ( :para: ) mozifilm. A világ Godzilla méretű, Star Wars nevű rókája már így is elég rosszul érzi magát, főleg így tél tájékán.

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.12, 07:11

Az a sorozat tényleg el fog készülni. Az első évadot maga Lukács mester fogja rendezni, de aztán ráhagyja a dolgokat a többiekre.

Szvsz valami olyasmi fog kisülni belőle, mint évekkel ezelőtt a Mortal Kombat sorozatból. :para:

_Morelicht (NPC/NJK)

_Morelicht (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.11, 13:01

És valaki nem hallott a készülő sorozatról, amiben állítólag kevesebb digitális technika lesz??? *User reménykedő szemekkel ül a gép előtt, hátha az SW is egy eddig fel nem fedezett főnixmadár fajta! :)*

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.11, 07:46

Ezt a hírt párszor már átrágtuk itt, (egyelőre) kamu...

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.10, 21:06

Nemrég hallottam egy olyan hírt, hogy lesz SW 0. rész Yodával a főszerepben, ez kamu hír, vagy van benne valami???

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.23, 22:47

Et láttátok már? Nagyon állat.
http://www.nbc.com/Video/videos/snl_1439_natalieraps.shtml

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.17, 16:04

Petrus: Az lesz az! De akkor "csak" egy kolóniáról volt szó?! :)

Akkor elnézést mindenkitől, akit félrevezettem. Amúgy az áprilisi SW képregényre sztem érdemes lesz beruházni annak, aki szereti a khm... "the mysticism of the dark side á la Darth Vader"-t. Elég rövid sztori van kilátásban ( fél képregény), de a Never Lie to Vader alcím elég beszédes. ;)))

Ja, és IGENIS 22 ÉVES FEJJEL SW KÉPREGÉNYEKET OLVASOK! De sztem így sem én vagyok a korelnök. :)

Dex: Remélem nem nézted végig az átadót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.06, 08:32

Üdv.

Oscar vs. Málna

A smink nem nyert :aaaaa: , Hayden viszont "nyert". Talán a trilógia mivolta miatt kapott ilyen kevés jelölést? :nono:

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4388 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 21:45

Sztem a füzet erről az eseményről szól:

in Star Wars: Republic- The New Face of War, Ventress joined forces with the Bounty Hunter Durge on the invasion of the Naboo moon Ohma-D'un. Together they used swamp gas to wipe out the Gungan colony and were ready to launch a biological attack on Naboo. The interruption caused by Republic forces marked the first public appearance of Asajj Ventress in the Clone Wars. Ventress killed Jedi Master Glaive in the battle and cut off the left arm of his apprentice Zule. She engaged Obi-Wan Kenobi and the pair were evenly matched. Ventress escaped with Durge after ARC Trooper Alpha destroyed their fueling station.

http://en.wikipedia.org/wiki/Asajj_Ventress

Utánakerestem, ez a Republic sorozat 51-52-es száma.

TrueAzerotH

TrueAzerotH

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 225 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.05, 14:34

(OFF)Ha valakit érdekel egy sw paródia akkor majd írjon rám (de ez csak egy hónap múlva készül el).(/OFF)

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.03, 14:44

Vadállat: a gunganes dolgot már akkor mondtam, mikor először láttam az Ep. IV dvd változatát :sir: .

_vadallat69 (NPC/NJK)

_vadallat69 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.03, 13:38

Jelenleg nincs kéznél az a képregény, de mindenképp a III. rész előtt játszódik, és azzal kezdődik, h Anakin mereng a Naboo felé és (na kin?) Amidalán és a kapcsolatukon gondolkodik.

Más: Ez mondjuk nem is jutott SZMbe, hogy a Naboon még maradhattak gungák...

Pedig mily' jó is lett volna egy icipicit szurkálódni, erre Ti meg leszavaztok... :sir:

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.01, 03:37

http://video.google.com/videoplay?docid=46...7054772769361&q
Spoilerek.

Módosította kukurbuki: 2006.03.01, 03:42

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 15:18

Üdv.

A tény, hogy a gungan-ek ott ugra-bugrálnak az Ep. 6 végén, amikor a Naboo-t mutatják és közben hevesen kiabálnák, hogy "ví frí!"

Azt hiszem Palpatine életrajzában olvastam (starwars.hu talán?), hogy úgy takarította el "előző élete" nyomait, hogy az egész Naboo-t kiírtotta emberestül gunganestül :) .

Dinchamion

Dinchamion

TörpPapa

• Fórumita
  • 961 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 14:26

Egyetértek Petrussal - csak mert Rorin kiirtották őket (mikor? SWG-ben Ep4 és 5 között még mindig vannak gunganek Rorin, és az erősen épít az EU-ra), még nem jelenti azt, hogy Naboo-n is.

Egyébként pedig ilyen esetekben mindig a film a mérvadó. De a képregény nem a RoTJ után játszódik? Csak a "Köztársaság" cím miatt kérdezem. (EU-ban nem vagyok otthon, nincs hozzá gyomrom)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4388 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.02.24, 14:18

Nem értem, mi a baki. A gunganok a bolygón és a holdon is laknak (ez utóbbit ők hódították meg). Ha a holdat kiírtják, a bolygó még ott van. Egyébként ez hányas számú Republic füzetben van?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]