Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars - Csillagok háborúja

• Válasz írásához lépj be
1600 hozzászólás érkezett eddig

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 23:30

Maulnak van testvere:

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.11.09, 15:04

Epic fail...

fenyev

fenyev

Naga Serpent

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.10, 19:10

Mókás képek a forgatásról :D
http://www.taringa.net/posts/imagenes/1713...-Wars!.html

Mendark

Mendark

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.29, 13:09

Ne keverjétek azért össze a Tartakovszky (Dexter laboratóriuma, Szamuráj Jack) féle Clone Wars rajzfilmeket, ezzel az animációs izével ami most megy a mozikban.

Azt a rajzfilmsorozatot még a 3. film megjelenése előtt készítették, és pont ott ért véget ahol a 3. film kezdődik. Rövid, 10 perces részekből állt és az akció volt a lényege: háború a klónok és a droidok között, jedi hadvezérekkel.

Aki meg tudja szerezni tenye nyugodtan, csak ajánlani tudom. (Bár sok részt egye megnézni kicsit tömény :( )

Módosította Mendark: 2008.09.29, 13:10

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1358 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 14:05

Mondjuk a Clone Wars-os rajzfilmekből láttam párat még anno a Cartoon Network-ön és
azok (amiket láttam), nekem bejöttek - bár nekem pld. a Samurai Jack is bejön, szóval
nem feltétlen vagyok követendő példa :ugri:

Ugyan. Szvsz a Samurai Jack (áá Samurai Fool... :ok: ) az eddigi legjobb rajzfilm volt a CN történetében.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 11:23

Hali!

Van egy olyan eretnek érzésem, hogy Lucas egy iszonyat kétbalkezes alak, aki egyszer vaktyúk is talál szemet alapon valami nagyon jót alkotott, de azóta pusztán az általában megismert Lucas-fílinget hozza: üres, semmitmondó, csillivilli vackokat.

Részben igazad van, de - szerintem - nem a "művész" Lukács Gyuri bá' -val van a legnagyobb baj.

A dolog kínja az, hogy a "producer" Lucas került előtérbe és emiatt van az, hogy elműanyagosodott
az egész - jól látszik, hogy az első "új" film után a fejéhez kapott, de nem eléggé.

------------------------------
Mondjuk a Clone Wars-os rajzfilmekből láttam párat még anno a Cartoon Network-ön és
azok (amiket láttam), nekem bejöttek - bár nekem pld. a Samurai Jack is bejön, szóval
nem feltétlen vagyok követendő példa :ugri:

Adios
KLM

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.17, 10:12

Van egy olyan eretnek érzésem, hogy Lucas egy iszonyat kétbalkezes alak, aki egyszer vaktyúk is talál szemet alapon valami nagyon jót alkotott, de azóta pusztán az általában megismert Lucas-fílinget hozza: üres, semmitmondó, csillivilli vackokat.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.16, 19:28

Üdv!

Ha jól értelmezem a főoldalon a cikket,akkor trilógia lesz ebből az animációs gyerekfosadékból.

Amúgy iga,z hogy nem az érett korosztályt célozták meg, de azért őket is elérte az eredeti elképzelés. ÉS nem Céltudatosan a 10-15 éves átlagfogyasztókat célozták meg.

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.16, 18:24

Én azt szoktam mondani, hogy az előzmény trilógiát, meg ezt is biztos Lucas unokái írják, kb olyan szintű a sztori.

Mendark

Mendark

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.16, 14:06

Hát igen... Az a "baj" a Star Wars-al hogy imádom. Mert nagyon hangulatos kis világ kerekedett belőle ezzel a scifi-fantasy vegyítéssel. A hangulat igen nagy részét adja még John Wiliams zseniális zenéje is.

Az elmúlt 10-15 évben akármilyen film, rajzfilm, játék jött is ki, csak feltűnt az elején a nagy sárga felirat, felcsendült a jó öreg tam-ta-ta-tam, elindult az űr távoli semmijébe a felirat... és innentől rossz már nem lehetett.

Sajnos! Mert érzik ezt az alkotók is, és ezért sok színvonaltalan anyagot is kiadtak. Vagy mondjuk inkább úgy hogy nem vették a fáradságot hogy több energiát fektessenek bele.
Kezdve mondjuk ennek az animációs izének a történetével, és a forgatókönyvével. Mééééééééér kellett Anakinnek tanítvány? Annyira nem megy az alap sztoriba!!! Pont az a lényeg, hogy nem elég érett, ezért lehet könnyen manipulálni.
Mindezt csak azért mert a film fiatalabb korosztálynak szól, és a gyerekek könnyebben azonosulnak egy fiatal mesterrel és a még fiatalabb nagyszájú tanítvánnyal? Ezért kell sutba vágni az eredetileg oly remek sztori egyik legfontosabb lélektani szálát? :nos:

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 23:43

Hali!

Hát ja.

Mondjuk mióta a Star Trek:Enterprise-t először meguntam,
aztán abban is hagyták... Az hiszem Hollywood IQ-ja konstans,
de a népessége nő...

Adios
KLM

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 21:50

Én nem tudom, de bízom benne, hogy nem lesz. elég volt talán már ennyi SW, ha nem tudnak egy bizonyos szintet elérni.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.10, 19:37

Üdv!

GrofDilisnya: Ott a pont! :gyagya:

És külön kösz, jót nevettem. :aaaaa:

Csak nekem rémlik úgy, vagy tényleg lesz folytatás?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.10, 16:14

Szerintem se nem vagyunk sznobok, sem ősfanok, csak nem szeretjük a szart, akkor sem, ha a tömeg éljenzi:)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.07, 20:49

Üdv!

Lucas tévedett már párat a SW névvel, és nem feltétlen a Holiday Specialra gondolok elsősorban, bár az is érthetetlen...teljesen tönkreteszik hacsak nem történt már meg véletlenül. Vagy most sznob ősfanok vagyunk akik sírnak a semmiért, miközben a tömeg éljenezve őrjöng? :)

:)

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.07, 20:01

Nekem nagyon nem jött be ez a film. Sem a történet, sem a rajzok stílusa, hangulata nem jött be. Kb ennyit tudok mondani róla, nekem felejtős.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.06, 21:35

Üdv!

Sajnos igaz. :nos:

Én megnéztem...nos...a sztori:

Jabba újszülött fiát elrabolják és Anakinnak a padawanja kíséretében ki kell szabadítania, ezzel elnyerve a Hutt klán bizalmát, így a Peremvidéken a Huttok odaadják majd a Köztársasági Hadseregnek a hipertérvonalakat... (angolul néztem felirat nélkül, de az biztos, hogy EZ a sztori).

Az elején a 30 perces városi csata az jó. Csak nem értem miért rohannak ki a klónok a fedezék mögül, közelharcba bocsátkozni a droidokkal (tehát 0,5-2 méter távból lövik őket) amikor épp az a gondjuk, hogy nincs erősítés, nincs utánpótlás, túlerőben az ellen és egyetlen aduászuk az a 4 nehéz löveg amit MUSZÁJ megvédeniük...ráadásul Obi van parancsára...aki állítólag kedvelte a klónokat.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.25, 06:01

A cl0ne warst ne nézzétek meg,a 8...12 éves korosztálynak készült.

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.02, 22:31

Na akkor ezt nézzétek meg!

Meglepeeeetéééés
Rövid leírás a történetről

Veon

Veon