Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars - Csillagok háborúja

• Válasz írásához lépj be
1591 hozzászólás érkezett eddig

Mendark

Mendark

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.16, 14:06

Hát igen... Az a "baj" a Star Wars-al hogy imádom. Mert nagyon hangulatos kis világ kerekedett belőle ezzel a scifi-fantasy vegyítéssel. A hangulat igen nagy részét adja még John Wiliams zseniális zenéje is.

Az elmúlt 10-15 évben akármilyen film, rajzfilm, játék jött is ki, csak feltűnt az elején a nagy sárga felirat, felcsendült a jó öreg tam-ta-ta-tam, elindult az űr távoli semmijébe a felirat... és innentől rossz már nem lehetett.

Sajnos! Mert érzik ezt az alkotók is, és ezért sok színvonaltalan anyagot is kiadtak. Vagy mondjuk inkább úgy hogy nem vették a fáradságot hogy több energiát fektessenek bele.
Kezdve mondjuk ennek az animációs izének a történetével, és a forgatókönyvével. Mééééééééér kellett Anakinnek tanítvány? Annyira nem megy az alap sztoriba!!! Pont az a lényeg, hogy nem elég érett, ezért lehet könnyen manipulálni.
Mindezt csak azért mert a film fiatalabb korosztálynak szól, és a gyerekek könnyebben azonosulnak egy fiatal mesterrel és a még fiatalabb nagyszájú tanítvánnyal? Ezért kell sutba vágni az eredetileg oly remek sztori egyik legfontosabb lélektani szálát? :nos:

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11135 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 23:43

Hali!

Hát ja.

Mondjuk mióta a Star Trek:Enterprise-t először meguntam,
aztán abban is hagyták... Az hiszem Hollywood IQ-ja konstans,
de a népessége nő...

Adios
KLM

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 21:50

Én nem tudom, de bízom benne, hogy nem lesz. elég volt talán már ennyi SW, ha nem tudnak egy bizonyos szintet elérni.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.10, 19:37

Üdv!

GrofDilisnya: Ott a pont! :gyagya:

És külön kösz, jót nevettem. :aaaaa:

Csak nekem rémlik úgy, vagy tényleg lesz folytatás?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.10, 16:14

Szerintem se nem vagyunk sznobok, sem ősfanok, csak nem szeretjük a szart, akkor sem, ha a tömeg éljenzi:)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.07, 20:49

Üdv!

Lucas tévedett már párat a SW névvel, és nem feltétlen a Holiday Specialra gondolok elsősorban, bár az is érthetetlen...teljesen tönkreteszik hacsak nem történt már meg véletlenül. Vagy most sznob ősfanok vagyunk akik sírnak a semmiért, miközben a tömeg éljenezve őrjöng? :)

:)

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.07, 20:01

Nekem nagyon nem jött be ez a film. Sem a történet, sem a rajzok stílusa, hangulata nem jött be. Kb ennyit tudok mondani róla, nekem felejtős.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.06, 21:35

Üdv!

Sajnos igaz. :nos:

Én megnéztem...nos...a sztori:

Jabba újszülött fiát elrabolják és Anakinnak a padawanja kíséretében ki kell szabadítania, ezzel elnyerve a Hutt klán bizalmát, így a Peremvidéken a Huttok odaadják majd a Köztársasági Hadseregnek a hipertérvonalakat... (angolul néztem felirat nélkül, de az biztos, hogy EZ a sztori).

Az elején a 30 perces városi csata az jó. Csak nem értem miért rohannak ki a klónok a fedezék mögül, közelharcba bocsátkozni a droidokkal (tehát 0,5-2 méter távból lövik őket) amikor épp az a gondjuk, hogy nincs erősítés, nincs utánpótlás, túlerőben az ellen és egyetlen aduászuk az a 4 nehéz löveg amit MUSZÁJ megvédeniük...ráadásul Obi van parancsára...aki állítólag kedvelte a klónokat.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.25, 06:01

A cl0ne warst ne nézzétek meg,a 8...12 éves korosztálynak készült.

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.02, 22:31

Na akkor ezt nézzétek meg!

Meglepeeeetéééés
Rövid leírás a történetről

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.01, 08:40

Anakin megint Moser Károllyal???? jaaajjj neee..... :rambo:

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.31, 20:03

Üdv!
Az est.hu szerint szeptember 18. a dátum. És szinkronizált.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.31, 09:56

Ha nem lesz a magyar mozikban, akkor miért adták Budapesten a westendi palacecinema-ban a trailerét? :rambo:

Bulldy

Xeloren

Xeloren

Éjjel Üvöltő Farkas

• Archívum
  • 816 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.30, 23:19

Hát én azért jobban örülnék egy mozis változatnak, jó hangzással, stb... meg régen is voltam már moziba. :)
De nagyon nem érteném ha nem kerülne be a magyar mozikba, mivel azért elég nagy népszerűségnek örvend, és minden ilyen-olyan filmet betesznek, akkor ez a minimum lenne. :aboci: :)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.28, 17:13

Üdv!

Az nem nagy baj. Szerintem mindenki van olyna leleményes, hogy úgy is megnézze. :gyagya: :sir:

Pl. én. :lol:

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.28, 07:33

Üdv!
Egyelőre nincs hivatalos megjelenés, szal az is elképzelhető, h. be sem mutatják nálunk.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 23:48

Én már láttam úgy 2-3 hete, talán a Hancock előtt a Westend-ben, de egyelőre "coming soon" volt.

Megnézni biztos nem fogom, a legutóbbi három rész is egy unalmas videójáték szintjét hozta, semmi nem volt benne a régi Csillagok Háborúja hangulatból.

Bulldy

Xeloren

Xeloren

Éjjel Üvöltő Farkas

• Archívum
  • 816 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 22:02

Sziasztok!
Nem tudja valaki, Mo-n mikor lesz a bemutató? Mert aug. 15, az oké, de egyenlőre itthon még semmi reklámját nem láttam, meg semmi, közbe szoktak már hónapokkal előbb ilyen nagyobb filmeket terjeszteni... tehát félek hogy szereznem kell valami angol gyenge verziót hogy akkor lássam, vagy ki kell várnom nem tudom meddig... :sir:
Illetve arról van bővebb infó hogy miről fog szólni? A mese átdolgozva 3d animációba, vagy újabb sztorik a klónháborúból? (Mondjuk igazából nekem mindegy, mert star wars az star wars, csak azért kiváncsi vagyok :lol: )

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 11:54

http://www.starwars.com/clonewars/site/ind...&subLevel=1
Részlet az uj Clone warsból.

Üdv!

Nos, nem érdekel ki mit mond, én kerek perec kijelentem, hogy ez valami ultrabrutál, megakirály, cucc lesz!
A sajátos grafikát is imádom, legalább nem akar többnek látszani mint ami (mint pl. a Beowulf, ami jó nagy kaka is), egy szuper kis animációs film. Én jobban örülök ennek, mint egy blue- vagy green- boxos "film"-nek.

Köszi Goraq.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 09:05

http://www.starwars.com/clonewars/site/ind...&subLevel=1
Részlet az uj Clone warsból.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]