Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars - Csillagok háborúja

• Válasz írásához lépj be
1593 hozzászólás érkezett eddig

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 11:54

http://www.starwars.com/clonewars/site/ind...&subLevel=1
Részlet az uj Clone warsból.

Üdv!

Nos, nem érdekel ki mit mond, én kerek perec kijelentem, hogy ez valami ultrabrutál, megakirály, cucc lesz!
A sajátos grafikát is imádom, legalább nem akar többnek látszani mint ami (mint pl. a Beowulf, ami jó nagy kaka is), egy szuper kis animációs film. Én jobban örülök ennek, mint egy blue- vagy green- boxos "film"-nek.

Köszi Goraq.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.26, 09:05

http://www.starwars.com/clonewars/site/ind...&subLevel=1
Részlet az uj Clone warsból.

Uruk-Hai

Uruk-Hai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 292 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.21, 12:03

Ja, meg ahogy anno irtam: alig 30 éves intergalaktikus Birodalom mi??? Jhhaaa...
meg Leia emlékszik az anyjára - aki születésekor meghal..... :ok:

Ki tudja kit nevezett anyjának? Nem is biztos, hogy tudott az adoptációról.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.16, 18:48

Engem inkább az Eu vonz bármenyire is furcsa.Ha Star Wars állampolgár lennék,akkor bizza ühös lennnék a Lázadásra,leváltják a birodalmat,megujul a galaxis vezetése,erre fel mi történik a szenátus megint megtelik korrupt politikusokkal,az új Köztársaságban ugyanugy belháború tör ki Yavin után negyven évvel,képtlenek leszámolni az alvilággal,az uj jedi rend nem üködik jobban mint a régi.Ott volt a nagy lehetöség,a lázadás rohadt egy ügy volt és meglehetösen ritka lehetett az,hogy valaki érdekből csatlakozzon,vagyis megszabadultak korporcios elittől aminek köszönhetően régi köztársaság megbukott.Nem tanultak semmit,nem probáták müködöképesebb tenni a bürokráciát,nem tudom,hogy az Sw ben,hgy adoznak,de az biztos,hogy ha kissebbé teszik az adminisztráciot és az állampolgárok adojuk nagyobb hányadát forditják saját régiojukra,nehezebb butitani a népet.A média borzasztoan nehezen komunikál,vagy millionyi érdekcsportott szolgál ki ha nem tudja meggyözni a popuáciot a háboru szükségeségtelenségéről,a legokosabb lett volna mindezt olyanoka bizni akik anyagilag nem fügnek sem államtól sem cégektől,hanem olvasoiktól kapják a fizetésüket,vagy nonprofit vállalkozásként hiradoznak hobbiból.
Stb...
Egy békés,vagy hosszutávon a béke és demokrácia felé haladó társadalomban mi szükség volna jedikre?
Akkor pedig nem lenne mit eladni.

Kovvi

Kovvi

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 91 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.16, 16:56

Érdekes mennyi hiba van egy ilyen sokak (köztük én is) által kedvelt híres műben... Talán pont azért engedheti meg magának, mert olyan sok birka van, mint én és nem 'neheztelünk' ezek miatt, mert jó az összkép. :normaalis:

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.15, 20:53

A klonok,hogyis irjam,futurisztikusabnak néznek ki mint a Birodalmi rohamosztagosok,aztán ott van a jedik kérdésköre,állitolag a galaxis szinte teljesen elfelejtette öket azon rövid idő alatt ami a két trilogia között volt,na ne.
A jedi sebesége is sokat változott.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.15, 19:28

Szerintem ezek olyan dolgok, amiket nem lehetett volna kivédeni, csak elég kemény módon. Így lett megírva, néhol csúnyán botladozik, de összeképre szerintem nem lett rossz. Leia pedig nem "kamuzott" :rohog: . Azt mondta pici volt, amikor az anyja meghalt. Elég pici volt tényleg :felvon: .

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.15, 19:25

Ja, meg ahogy anno irtam: alig 30 éves intergalaktikus Birodalom mi??? Jhhaaa...
meg Leia emlékszik az anyjára - aki születésekor meghal..... :rohog:

Kovvi

Kovvi

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 91 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.15, 17:35

Off. Azt, hogy a z új részek miért nem férnek össze, azt már kifejtettem a SW topocban is... smile.gif Off

2004.01.21, 19:10

Nos igen Veon, de tudod én ennél egy sokkal egyszerűbb mégis ugyan ilyen mértékű baki alapján alakítottam ki a véleményem melynek a kotor topicban adtam hangot. Ez pedig a következő:

Vessük csak össze a teknikai szintet az első három illetve az utolsó három rész között. Miért van az, hogy a IV, V illetve VI részben a birodalmiak bűnlassú LÉPEGETŐkkel terorizálják a lázadókat??? :felvon:
Hát elment az eszük, hogy a 'régi' jólbevált teknikákat ilyen lomha szerkezetekre cserélték? Hát szerintem fejlövés... :rohog:
Szvsz Lukasz egy marha akármennyire is imádom a SW minden fajtáját... Ilyen kiskapukat hagyott támadási felületnek, milliónyit!

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.10, 18:00

http://www.youtube.com/watch?v=RgKFrNPsYN0...feature=related
Egy kis kalauzvideó a Clone Wars animáciohoz.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.26, 12:54

http://www.imdb.com/title/tt1185834/
Eszerint a Lucsfilm animation késziti. :D

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.28, 20:44

Ez hogyhogy Warner és nem 20th Century Fox?

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.28, 19:46

Hirek az animácios filmről.
http://www.filmtett.ro/hir/100

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.06, 08:34

Link a Revelations traileréhez, annak aki még en mtalálkozott volna vele:

Revelations

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.04, 20:46

A minap az egyik helyi kábelcsatornán egész este SW "fan" filmek mentek. Azért írom idézőjelben, mert volt közöttük poénos, de voltak kimagaslóan magas színvonalon, jól elkészített, látványos filmek is. Ilyen volt - Szvsz- pl.: a Revelations című kb 1 órás film, ami -ha Lucas bácsi tényleg sorozatot tervez - igencsak feltette a mércét. (Nehogymá' egy kis költségvetésű mű lealázza a naaagy Lucasfilmet.... :sir: )

Nagyon tetszett az az aloktás amelyik a rohamosztagosok mindennapjait mutatja be, és tele volt poénnal. Letartóztatnak egy predatort, vagy az elkobzott fegyverek helyett játékokat találnak, és a rohamosztagos néni babusgatni kezdi a plüssmacit, a kollégája meg játszik egy dínó figurával... :szomoru:

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.11, 20:41

Jaja, az előbb néztem meg... épp akartam írni, h nem előtte, hanem utána játszódik. Ettől függetlenül csak lepkéztem. Annak ellenére, h totál elrugaszkodik a Star Warstól, -mármint az alap koncepciótól- szerény véleményem szerint tök jól kihasználja azokat a lehetőségeket amiket az SW univerzum rejt. Kicsit korábban, úgy 2004.01.16-i hozzászólásomban már feszegettem egy hasonló témát... meg sorozatot. Lenyúlják az ötletet... vaaaazzze..... ;) :(

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.11, 20:14

Mittomén, nekem megvan majdnem HD-ban és már láttam. ;)
Viszont rosszul írtam: nem az Ep1 előtt, hanem jócskán utána, egészen valamikor a Legacy képregénysorozat után játszódik és űrcsata nincsen benne. Semmilyen idegen lény sem, mindenki csak ember, ami tkp. annyira nem vészes, de a fél stáb egyben jedi is, szal' végén már kicsit uncsi. A színészek, bár amatőrök, nem rosszak, van egy-két jobb is közöttük, de a főszereplő csaj hihetetlen antitálentum... A sztori eleinte zavaros, de aztán kiderül, miről is van szó, és mivel lesz folytatás, nincs még elvarrva semmi.

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.11, 17:44

hhhhmmmm... :( a TE TUBUSOD-on ;) gyakorlatilag az egész film fent van.... igaz részletekben...

Veon

Veon

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.11, 17:25

De ez megrendelős nem? legalábbis azon az oldalon még trailer sincs, :( csak egyetlen egy fotó, a borítóról vagy miről. Mondjuk az viszont egész cool, mi több 10000% profi... ;)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.15, 09:22

Minden SW-fannak kötelező megtekinteni a Dark Resurrection c. amatőrfilmet. Két része lesz, az első nemrég jött ki (kb. 1 óra hosszú). Bár ékes olasz nyelven beszélnek benne (egy olasz klub kezdeményezésére született) és amatőrfilm, szinte mozifilmeket megszégyenítő minőségű. A sztori nem sokkal az Ep1 előtt játszódik, vannak benne jedik, sötét jedik, ármány, románc, árulás, harc, űrcsata, minden, ami csak kell. :gyagya:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]