Ugrás tartalomhoz

Fotó

Star Wars - Csillagok háborúja

• Válasz írásához lépj be
1593 hozzászólás érkezett eddig

Kolorad

Kolorad

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.21, 10:26

Sajna nem, bár szerintem azt is ez a csapat csinálta. Az hosszabb, meg egy nagyvárosban járőröznek a sötétben, különböző szinteken. Egyszer találkoznak egy adag predatorral is, akiket megbüntetnek... :titanic:
Vad YouTube keresésbe kezdtem. :cool:

GYG

GYG

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1568 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.20, 23:01

Üdv!

Kolorad:

Ez az?

Kolorad

Kolorad

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.20, 22:26

Én meg egy olyan "fan" filmről érdeklődnék, amelyben a birodalmi rohamosztagosok járőröznek, az ő életüket mutatja be nem kis humort is beleszőve. Angol nyelvű. Még régen láttam a Fix-tv-n, nagyon tetszett, de azóta sem találom sehol....

Módosította Kolorad: 2007.03.20, 22:27

Por_es_Hamu

Por_es_Hamu

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 553 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.19, 21:22

fan video
:eeek:

Mart

Mart

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.19, 15:30

Aha THX,ez lesz az!!

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.14, 11:25

Talán erre gondoltál: sötét oldal

Ha nem, akkor itt van még pár magyar fanfilmhez link.

Mart

Mart

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.14, 10:58

Hali:
1 gyors kérdés erejéig közbevágnék.Hol szerezhető meg a magyar SW rajongók által készített film.Sajnos nem t'om a címét sem, de remélem tudjátok mire gondolok(az RTL klubon is volt velük egy riport a Fókuszban még régebben)

GYG

GYG

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1568 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.08, 21:23

Legutóbbi nyilatkozata alapján az animációs sorozat (mely akár már jövőre készen lehet) egy togruta jedi növendékről szól majd a klón háború idején.

Akkor nem jósolok neki hosszú karriert.:virag:

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.07, 22:32

Legutóbbi nyilatkozata alapján az animációs sorozat (mely akár már jövőre készen lehet) egy togruta jedi növendékről szól majd a klón háború idején.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.07, 21:04

Kissé tájékozatlan vagyok miröl is fog szolni az a bizonyos sorozat.?

aballister

aballister

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 263 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 14:19

Nem hiszem, de erre jómagam is kíváncsi lennék...

:aboci:

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 09:36

A Kotor ,,világáról,, jelent meg könyv,vagy bármi hasonló?

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.28, 18:44

Erről már én is hallottam, de nem tudom mi az igazság, egyelőre Lucas bácsi a sorozatot figyelgeti...

darken_rahl

darken_rahl

The One and Only

• Archívum
  • 780 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.22, 19:01

Gondolom a Jedi visszatér című regényből. Ott eléggé érzékeltetik a macik veszteségeit.

GYG

GYG

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1568 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.22, 16:05

2.
Bár nem érzékeltette eléggé a film, de ez egy igencsak egyenlőtlen küzddelem volt, és bizony a macik voltak a szenvedő fél, legalább tizszeres veszteségeik voltak, ha nem rosszabb arány.

Üdv!

Thorin: Ez az infó honnan van? Mert, ahogy írtad, a filmből nem ez jött le.

Teron

Teron

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1526 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.22, 08:50

Végül: a lázadók és a macik terepszínűek voltak, a rohamosztagosok meg fehéren céltáblát játszottak az erdőben.

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.22, 08:19

1.
Nagyjából annyira "reális" az ewokok győzelme, mint az, hogy a HCS II pusztulása után kb. tizszeres létszámfőlényben lévő birodalmi haderő nem semmisíti meg a lázadó flottát, mégis a történet szerint inkább elmenekültek.
(indokok vannak mindjkét eseményre, de egyik sem olyan, hogy wegy űroperán kívül megálja a helyét, talán ezér tis űropera az SW)
2.
Bár nem érzékeltette eléggé a film, de ez egy igencsak egyenlőtlen küzddelem volt, és bizony a macik voltak a szenvedő fél, legalább tizszeres veszteségeik voltak, ha nem rosszabb arány.
3.
Ha jobban megnézted nem egy kö vagy nyilvessző végzett a rohamosztagosokkal, hanem a többnyire jópáran ráugráltak szerencsétlen fehérpáncélokra, és a tömeggel legyűrték őket, ennyit mindenkorban és tech szinten meg lehetne tenni, más kérdés, hogy a földi példákban ennél jobb lehetőségekben is inkább tűrtek a civilek, mivel féltették a saját egyszémélyes életüket
4.
A lázadók részéről is volt egy kisebb csapat, akik viszonylag hamar be tutak kapcsolódni a harcba, és ők bőven előnyben voltak a rohamosztagosokkal.

Másrészt bár a rohamosztag elvileg egy elit alakulat, a filmekben egyetlen egyszer sikerült 10-20 méterről eltalálniuk a főhősöket...

GYG

GYG

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1568 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.22, 05:16

Üdv!

Sertorius Messalla : :nyenye:

Al Ashrad: Nem vagyok Star Wars mániákus, de jópárszor láttam a filmeket. A hazai terep mindenhol elöny, nem csak a Star Wars univerzumban. Ehhez nem kell Star Wars szakértőnek lenni. Pl: A varsói lázadás alatt a lengyelek voltak hazai pályán, és mégis a németek győztek, pedig annyival nem is voltak lemaradva mint az ewokok a birodalmiak mögött.

A filmben elhangzik egy olyan mondat, hogy a legjobb csapatok védik a pajzsgenerátort, tehát még a rohamosztagosok közül is a legjobbak, ennek ellenére hullottak mint a legyek.De ezt már Sertorius Messalla kifejtette.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.20, 20:20

Na azért ez igy nem teljesen igaz, nyilván nem értesz nagyon az sw világához.

Bár nem ismerem GYG Star Warsos előképzettségét (ahogy őt sem), de azért én a helyedben nem dobálóznék ilyen kijelentésekkel...

Az ewokok saját bolygójukon harcoltak, ez némi előnyt jelent
számukra, mellesleg nem birodalmi csillagrombolók ellen küzdöttek, mint a lázadók, hanem csak szárazföldi mezei csapatok ellen.

"Mezei"? Elvileg a rohamosztagosok a birodalom elit csapatai, lézerfegyverrel és páncéllal, azért néhol komikus volt kissé, hogy egy kőhegyű nyílvessző vagy kődarab kiüt egy rohamosztagost. És még azt se mondanám, hogy kiegyenlített küzdelem volt, mert a rohamosztagosok úgy hullottak, mint a legyek...

_Al Ashrad (NPC/NJK)

_Al Ashrad (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.20, 15:05

Na azért ez igy nem teljesen igaz, nyilván nem értesz nagyon az sw világához. Az ewokok saját bolygójukon harcoltak, ez némi előnyt jelent számukra, mellesleg nem birodalmi csillagrombolók ellen küzdöttek, mint a lázadók, hanem csak szárazföldi mezei csapatok ellen.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]