Ugrás tartalomhoz

Fotó

Flame / főpróba

• Válasz írásához lépj be
912 hozzászólás érkezett eddig

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 11:43

nem lehetne a ez egész MAGUS-szekciót levédeni egy jelszóval, amit csak moderátor adhat ki? :D

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 11:39

Az mondjuk kevésbé szórakoztató, hogy ezek nyomán lassan fű sem nő a fórumokon. Kinek van kedve ezekbe a szellemi emésztőgödrökbe írni? Kinek vannak hasznára ezek a szarrágások? Használta bárki az itt olvasottakat játékban? Egyáltalán, olvassa még bárki ezeket, kivéve természetesen a pöcsméret-vetélkedőn részt vevő idiótákat?

Örülök, hogy felmerült ez a téma.

Én a magam részéről nagyrészt a fórum "elfogadó" és "kreatív" közönségének köszönhetem, hogy elment a kedvem a MAGUS-tól. Ilyen mértékű elutasítással, újdonságok elől való elzárkózással és az egyéni gondolatok kiírtásával talán csak a spanyol inkvizícióban találkozott az ember. Nagyon sajnálom, hogy egy alapvetően érdekes, még ha nem is hibátlan játék törzsfórumozói nem csinálnak mást, csak szent tehénként imádják az egymásnak ellent mondó forrásokat és elutasítanak mindent, ami egy hajszálnyira is eltér a dogmáktól.

Végül is semmi gond, a kreatív hobbiból csak a kreativitás veszett ki.

Az pedig még szomorúbb, hogy a játék "fejlesztői" is ugyanilyen gondolkodású emberek.

Bulldy

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 10:19

Hali!

Ezt meg akartam már kérdezni egy ideje, csak nem akartam bepofátlankodni mások törzsfórumaira: azokban az irgalmatlan hosszú és részletgazdag levezetésekben leírtakat játékban is felhasználjátok, vagy csak úgy?

Élőben általában egy-két óra alatt szokott volt menni - per életutas varázsló.

Adios
KLM

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4388 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:55

Ezt meg akartam már kérdezni egy ideje, csak nem akartam bepofátlankodni mások törzsfórumaira: azokban az irgalmatlan hosszú és részletgazdag levezetésekben leírtakat játékban is felhasználjátok, vagy csak úgy?

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:21

Ez esetben mosolyogj :D

Megjött az első számú grafomán. Benéztél valamit, csimota? :D

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:20

Hali!

Inkább csak rá kéne párat bökni a "ban" feliratúra...

És persze videóra venni a delikvensek reakcióját.

Ez esetben mosolyogj :D

Adios
KLM

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:19

hmm. lehet hogy az `ignore` gombot jobban szem ele kellene helyezni?

Inkább csak rá kéne párat bökni a "ban" feliratúra...

És persze videóra venni a delikvensek reakcióját.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4649 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:07

a `nem akarom ujra ugyanazt a baromsagot olvasni XY-tol, igy nem jarok be Z forumba` mentalitas az oka reszben, hogy tobb helyen kezd bebetonozodni a forumos kommunikacio.

mert sajna valoban van nehany egyed, akik kepesek kinyirni barmilyen gondolatmenetet az N alkalommal begepelt K oldal hosszu elmerogyasaikkal.
a legtobb latogatonak meg nem adatik meg erot/idot tekintve, hogy uazokat a koroket lefussa es inkabb keres vmi olyan helyet/siteot ahol ezek az emberek nem fordulnak elo.
/nekem mint adminnak meg EZ nem tavlati celom./

hmm. lehet hogy az `ignore` gombot jobban szem ele kellene helyezni?

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 09:04

Attila:
"Normális fórumon" ? :D
Neked már csak ezért is kijárna egy "öttonnás banhammer". :D

Az egyes számú elmebeteg megtisztelő címet gondolom, magadnak tartod fenn. :)

Kösz az invitálást, de inkább nem fekszem be mellétek szart zabálni...

Hál'Isten! :D

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 08:55

Na, megjött a kettes számú elmebeteg is...

Csimota, normális fórumon már rég pofán lettél volna baszva egy öttonnás banhammerrel, nekem ne osszad az észt.

"Inkább örülj a kiapadhatatlan tápláléknak!"

Kösz az invitálást, de inkább nem fekszem be mellétek szart zabálni...

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.10.01, 07:35

Attila:
Nem lehetne, hogy csak azokat a topicokat látogatod, amik érdekelnek? Én pl. nem járok Vampire topicon, és ezért nem is tudom, mi zajlik ott, és ha valaki - neadj'Isten - hülyeséget mond, azon nem is húzom fel így magam, mert nem látom. Tegyél te is így szerintem a M* topicokkal. Igaz, hogy kevesebbszer hülyézhetsz le másokat, de talán nem is idegesítenek fel téged. Persze, ha a többiek lehülyézése a célod, akkor ez nem jó ötlet, de akkor viszont nem értem a sírásod okát. Inkább örülj a kiapadhatatlan tápláléknak! :D

Egyébként azt, hogy az egész világ hülye rajtad kívül, régóta tudjuk, nem kell állandóan hangoztatnod. :D

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.30, 22:25

Ha már áthúzódott a flémre - bár inkább be kéne zárni ezt a szerencsétlen topikot -, hadd legyen már pár gondolatom ehhez az egészhez.

Gondolok itt a mágus fórumra, meg egy-két másik topikra, ahová ugyanaz a 4-5 elbaszott idióta fossa magából oldalakon keresztül a sehova sem vezető baromságait.

Tényleg bájos, ahogy 20-30-40 éves, naptár szerint felnőtt emberek képesek heteken keresztül pofázni másfél évtizeddel ezelőtt, különösebb átgondolás nélkül összehozott rpg kiegészítőkben, egy hét alatt összelapátolt regényekben leírt f***ságokkal kapcsolatban. Egyszerűen imádnivaló az is, amikor újra és újra ugyanazokat a fejeket látom viszont a topikokban, ugyanazokat a retardált hülyeségeket felböfögni.

Az mondjuk kevésbé szórakoztató, hogy ezek nyomán lassan fű sem nő a fórumokon. Kinek van kedve ezekbe a szellemi emésztőgödrökbe írni? Kinek vannak hasznára ezek a szarrágások? Használta bárki az itt olvasottakat játékban? Egyáltalán, olvassa még bárki ezeket, kivéve természetesen a pöcsméret-vetélkedőn részt vevő idiótákat?

Mondanám azt, hogy nőjetek fel, de szerintem erre sok esély nincs. Itt már csak felsőbb hatalmak segítenének.

Kezdetnek mondjuk azzal, hogy moderátorok bannolják ezt a sok hülyét...

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.30, 22:24

ugyan, KLM-et flémelni olyan, mintha az ember ki akarná merni a tengert, ezt ő többször is bizonyította :D

daekow

daekow

Ormányosbogár

• Fórumita
  • 2843 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.30, 21:55

Hali.

M* kérdések és válaszok, ez a hsz.

Szóval nem orkok, hanem udvari orkok, szóval töbségüknek van ízlése, szóval ez is a "sarkítok néha" kategória, ugye?

Az udvari orkok nagy lépést tettek előre az emberré válás útján: már-már felegyenesedve jártak, dülledt szemükben értelem csillogott. Nem csupán a tagolt beszédet, a betűvetést is képesek voltak elsajátítani; legtöbbjük ízléssel, egyikük-másikuk határozott stílussal bírt. Mekkora szellemi erőfeszítés ebből arra a következtetésre jutni, hogy A "SIMA" VAD ORKOK NEM ILYENEK (már az Észak Lángjai által festett kép szerint)

Sarkítok néha, persze. De ez nem az volt.

Idióta.

Nos, az én fogalomtáram szerint először csúsztattál (hogy finoman fogalmazzak), majd mikor utánnanéztem a forrásnak, gyorsan helyesbítettél.

Mi van?! :D

Hétköznapi alkalmazásnak számít, ha a király a jogarára mondatja?! Én úgy értelmezem a cikket, hogy igen. Evvel szemben disznó szerencse, ha "egy ereni" harcos ismer ilyen varázslómestert?! Igen. Elsőre az ereni harcosról írtam?! Nem, a nevesítetlen királyról írtam. Utána amikor közölted, hogy disznó szerencse, leírtam, hogy az az ereni harcosra vonatkozik?! Le hát.

Gyűszű vagy, api, gyér szövegértéssel... nem én csúsztatok, hanem te nem figyelsz. :D

Mindezektől eltekintve, megvádoltál avval, hogy amikor a Démon Átka modulra hivatkozom, akkor "biztos úgyis" hazudok. Ez elég gusztustalan, nem? És itt teljesen mellékes, hogy az összevakart érvelésed tulajdonképpen baromság.

Persze az sem volt releváns, hogy ez a mágiaforma az azóta már a kiadói ígéretek közül is kikerült Sum II része lett volna.

Jelen kérdés szempontjából éppenséggel nem. Evvel az erővel az egész Fehér Alapkönyvet ki lehet dobni mint hivatkozási alap, függetlenül a világképi tartalmától.

Hogy az olyan stílusos oldalvágásokat, mint a négyesével lenyomott sötét elfek (a kráni vita ugye arról szólt, hogy baromira nem lenne jó 18. tsz-t megadni az orkoknak, mert akkor alapvetően turbózni kellene a sötét elfeket pld. - ez volt az én álláspontom. Ezek után bevágod, hogy szerintem négyesével nyomják le őket...

Volt mellette egy szmájli, és félig tréfás kérdésnek szántam.

Az érdemi részébe nem mennék bele, megvan a Kránon. (Pl. hogy az elf nem megy semmire a hatalomszavaival, ha / mert az ork rajta fekszik és üti a fejét...) Ha valaki kíváncsi rá, amit nem hiszek, akkor megnézi magának úgyis.

Ez részben baromság, részben indifferens, most jelzem.

Bájos.

Ugyanis én akkor érveltem ÉS közöltem, hogy miért baromság vagy miért indifferens.

d.

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.20, 23:03

(OFF)

Fonky_Family:
Te is oda vagy érte, hiszen minden alkalommal felbukkan a "fújj M*"-kommented. Nem lehetne, hogy a M*-utálatodat addig felfejleszted, hogy eléred az ignorancia szintjét? Mindenki automatikusan odagondolja majd a hozzászólásodat magától. Időt és energiát spórolunk neked, mit szólsz? :nono:

Mert már unom, hogy MINDEN vita a Magus miatt kezdődik valamilyen szinten. Nem elég, hogy szar a játék, még vitázni is rajta... érthetetlen.

Én eddig értelmes fórumitának tartottalak, és szerintem tudtunk normálisan vitatkozni nemegyszer (pl a filmes totyikokban). Ugye nem fog a véleményem az ilyen butusságok miatt megváltozni, ugye nem? :sor:(/OFF)

Nem. :aboci:
Csak feltűnő volt, hogy habár nem láttam bele a mögöttes dolgokba, 2 nap alatt 3 vita volt az említett játék kapcsán. (lehet, nem a játékon volt a vita) Nem akartam belefolyni, csak ez feltűnt, ezt tettem szóvá. De néhányan jól felkapták a vizet, úgyhogy ez többet nem fog megtörténni. Felejtsük el.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.20, 15:48

(OFF)

Fonky_Family:
Te is oda vagy érte, hiszen minden alkalommal felbukkan a "fújj M*"-kommented. Nem lehetne, hogy a M*-utálatodat addig felfejleszted, hogy eléred az ignorancia szintjét? Mindenki automatikusan odagondolja majd a hozzászólásodat magától. Időt és energiát spórolunk neked, mit szólsz? :koszonom:

Mert már unom, hogy MINDEN vita a Magus miatt kezdődik valamilyen szinten. Nem elég, hogy szar a játék, még vitázni is rajta... érthetetlen.

Én eddig értelmes fórumitának tartottalak, és szerintem tudtunk normálisan vitatkozni nemegyszer (pl a filmes totyikokban). Ugye nem fog a véleményem az ilyen butusságok miatt megváltozni, ugye nem? :P(/OFF)

daekow

daekow

Ormányosbogár

• Fórumita
  • 2843 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.18, 01:43

Hali.

Nem jó csivavának lenni, mert tudja, hogy mindenki nagyobb és okosabb nála.

Amúgy úgy élni is szar lehet, hogy nem tudsz magadnál nagyobb és okosabb emberekről... :lol:

Fonky_Family: ügyes vagy. De ez a "vita" nem "a Mágus" miatt kezdődött, hanem "a KLM" miatt. Legalábbis asszem. És nem azért kezdődött, mert "a KLM" másképp látja a lekerekített hegyű lovagkardot használó rendek társadalompolitikai küldetését Észak-Shadonban, hanem mert többszörösen terhelt vitaképtelen f***kalap benyomását kelti igen nagy elánnal és meggyőző erővel. Gyakorlatilag témafüggetlenül.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4649 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.17, 05:06

Spoiler

Jula

Jula

Dandárkugli

• Fórumita
  • 1146 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.16, 23:17

KLM:

Szóval Raon mit is akarsz?

Hm... Vajon mit is...?
Én elhiszem, hogy a billentyűzetedet elborító töméntelen ondó - amin napjában huszonhétszer csúsznak meg az ujjaid, miközben újabb posttal örvendezteted meg a közösséget - már a képernyődet is elborítja, és ezért csak homályos elképzeléseid vannak arról, hogy mit is próbál megértetni veled a másik fél...
De tudod, ha időnként abbahagynád a dicső múltra és a saját szellemi nagyságodra történő matyizást, akkor lehet, hogy LÁTNÁD a másik hozzászólását, ekként megadva magadnak azt a csöppnyi esélyt, hogy elolvasd! Vagy ha legalább annyi szünetet tartanál a fórumozásban, amíg zsepkendőért lemész a kisközértbe...
Én a viselkedésedre egyébként más magyarázatot őszintén nem tudok elképzelni, ugyanis vagy "látási zavaraid" vannak, vagy olyan kibaszott nagy segg vagy, hogy már hosszú ideje a mikró előtt ülve kéne gépelned. De mert még mindig jelennek meg hozzászólásaid, ezért feltehetőleg mégsem a mikró elé ültél le. Ezesetben viszont, amíg nem tisztítod le képernyődet, gépelnél egy kicsit úgy, hogy a számítógépedet nem kapcsolod be előtte? Lééégyszi... :D

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.16, 13:21

Ja és én nem akarok belefolyni a vitába, úgyhogy legyen úgy, képzeljétek mindig oda az útálatot. :gyagya:

Ja, akkor kotródj vissza kártyát gyűjteni és figyeld a hulladékpapír árfolyamát. A végén még meggazdagszol.

LOL

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]