Ugrás tartalomhoz

Fotó

Filmes kocsma

• Válasz írásához lépj be
1529 hozzászólás érkezett eddig

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 23:28

Üdv!

Sosem olvastam olyan nagyobb rendszereséggel mozis újságokat mert annyira nem érdekelnek. Néha néha végiglapozok egyet egyet de a kritikák állt nem befolyásolnak abban hogy megnézzek e egy fimlet vagy ne. Mert ha egy film érdekel és mondjuk rossz kritikát kap én akkoris megnézem hogy tudjak magam dönteni. Persze ettől még lehet szar film de azért megnézem. :)

Az rpg.hu-s talis tali engem is érdekelne bár nem járok a filmes topicokban annyit de azért szívesen ottlennék. Mondjuk még nem tudom hogy mikor leszek fennt lehet hogy csak az egyik napra néze majd be.

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 20:47

Üdv!

Igen, én vetettem fel az ötletet (no nem mintha valami hű de nagy, zseniális idea lenne :)), végül is csak annyira gondoltam, hogy ha már úgyis ott lesz a fórumozók jelentős része a találkozón, akkor miért ne találkozhatnánk azon belül egy kicsit mi is, azok, akik általában itt a filmes topicokban írnak/olvasnak. Én bízom benne, hogy jól tudnánk érezni magunkat egymás társaságában. Persze tudom, hogy a program elég sűrű, de majd úgyis adja magát szerintem a dolog.
Az mondjuk hasznos lenne, hogy ha más is szívesen benne lenne egy ilyen taliban, akkor azt itt jelezhetné, és hogy ne ilyenekkel terheljük a fórumot, akkor én felveszem az illetővel u2u-ban a kapcsolatot, és megbeszéljük a részleteket (mikor, hol találkozunk, miről ismerjük meg egymást, stb...).

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 20:06

Üdv!
A Cinemáról én is áttértem a Vox-ra :)
Anno azért szerettem a Cinemát, mert a rossz filmeket valami elképesztő vitriolosan húzták le. Kb. akkor kezdtem el bennük csalódni, illetve erősen megkérdőjelezni a kritikájukat, amikor Britney Spears: Álmok útján-ja 60%-ot kapott, és Az egy csodálatos elme is...
Zor: jól emlékszem, h. te vetetted fel egy rpg.hu-n belüli filmes találka ötletét? Én benne lennék!

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 16:15

Ahoj!

No igen, a Cinema minősége szerintem is sokat esett az elmúlt néhány évben. A VOX az én szememben is jóval igényesebb és tartalmasabb. Mégis ezeket minden hónapban csak átlapozom. Amit tényleg el is olvasok: Filmvilág és MoziNet. (No és persze az rpg.hu fóruma. :nos:)

Egyébként a topic ötletét üdvözlöm, ide tényleg jöhetnek a kötetlenebb hozzászólások, mindig is hiányoltam valami hasonlót. :)

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 13:10

Én szememben mindegyik magazin az amely szinte csak Hollywodi filmekkel foglalkozik.

Módosította Goraq: 2007.10.23, 13:10

Garouz

Garouz

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 714 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 12:35

A cinema egy akkora határ nagy gané magazin, mint ide Nagykáta. Már akkoriban is ment a bulvár stílus náluk. Nem véletlen, hogy a Vox beelőzte, ott legalább az infok is autentikusabbak.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Fórumita
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 12:27

Anno (talán 1996-97 magasságában vagy előbb) arról írtak, hogy lesz Star Wars folytatás (nem prequel), sőt második világháborús Arnold Schwarzenegger filmről is pletykáltak (emlékeim szerint Schwarzi SS-tisztet alakított volna, aki elleneszegül a prancsoknak és Hitlernek), de egyikből sem lett semmi....

Módosította Sertorius Messalla: 2007.10.23, 12:27

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 12:15

Üdv!
Találtam egy régi, roppant érdekes cikket. 2000 júliusi Cinema. Sikeres filmek 2., 3., sokadik részei. Érdekes, h. miből mi lett...
Indiana Jones 4.: IJ Atlantisz nyomába ered. Bemutató: 2003 július.
-2008 május, ha minden igaz. Atlantisznak köze nincs a sztorihoz.
Batman 5: Ben Affleck az új Batman. 2002-ben.
-2005 lett belőle, Christian Bale-el. Újrakezdték a sorozatot.
Men in Black 2: bojgóközi háború lesz, 2002-ben.
-A 2002 stimmel, a háború nem.
Die Hard 4: BW 25 millió dollárért az Amazonas esőerdeiben küzd. 2001.
-Csak 6 évet és a teljes sztorit tévedték.
Alien 5.: Ripley az idegenek bojgójára megy. 2005.
-Ebből semmi nem lett.
Godzilla 2: Roland Emmerich nagyon szeretné. 2001.
-Ebből se lett semmi.
Jurassic Park 3: a dinók megostromolják az Egyesült Államokat. Spielberg csak producer lesz. 2002.
-A sztori nem stimmel, a többi igen.
Mátrix 2 és 3: 2000 őszén forgatják, 2001-2002 a bemutató.
-2003 lett belőle.
Függetlenség napja 2: még nincs forgatókönyv, de lesz. 2003.
-Szerencsére eddig ez sem valósult meg.

Engem a Függetlenség napja 2 izgat a legjobban. Mivel az első részben az összes amerikai nagyvárost lerombolták, mit akarnának lerombolni a 2. részben? Bin Laden barlangját? Remélem, soha nem jön létre ez a film...

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Fórumita
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 12:12

Jó ötlet! :)

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.23, 11:29

Üdv!
Arra gondoltam, kellene egy topic, ahol kötetlenül lehetne a filmekről beszélgetni, és ide lehetne más filmes topicok egy-vagy többsoros, néha a témától igencsak elrugaszkodott hozzászólásait átrakni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]