Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krónikák

• Válasz írásához lépj be
431 hozzászólás érkezett eddig

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.09, 16:17

Kotoka, ööö...izé, ha a másik szobába a plüssnyuszin találsz egy nyakláncot, akkor azt lécci őrizd meg, Jozef megint elhagyta :dilis:
Hááát...szerintem jobb, h nem emlékszel pár dologra, főleg a ún." Csodakoktélra" vagy mire, amit Eladdal kettesben alkottatok, abba aztán volt minden, sör, bor, nápolyi, cukor, vmi sós keksz, és asszem majonéz is, vagy azt már a pezsgővel kevertétek??:)
A szemöldöködről meg nemtudunk semmit, vihorásztatok nagyba, mikor érszrevettük, h vérzel és Elad lekezelt... :rohog:
A buli szerintem egész jó volt, a képek meg..."viccesek", remélem tetszett az alvós képed :) :D

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.09, 14:51

Pityu elmesélt pár dolgot de van még ami nemtiszta, miért van a zsebemben női parfüm ízű gumicukor?, és mitől repedt fel a szemöldököm???:dilis:
mellesleg a képek szerint jó volt a buli :rohog:

Módosította kotopulo: 2005.10.09, 14:51

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.09, 11:47

Jézusom leírná valaki hogy mi történt miután eljöttünk hozzánk? Mer én speciel nememlékszek semmire.... :dilis:

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.27, 23:46

igenigen, beszólásokat kérünk ám! ;)

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.27, 22:18

Akkor légy jó bátyjám és írj már le néhány beszólást...düdü agy szelektál emlékekben :D

jah...és mint látjátok...JéBé-val csak óvatosan :) :D ;)

Nordil

Nordil

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 335 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.27, 21:58

*jelentkezik, arra a Munckin partira amikor nem találtak győztest, mert azt is ő nyerte:)*
összefoglalava:jó
bővebben:emlékszem a beszólásokra:d
Azért ily röviden mert nem vagyok a szavak embere, és mert mindent leírtak mire én netközelbe kerültem.

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.27, 11:47

Ha már mindenki hozzászólt,akkor én már nem is teszem meg,mégpedig 3 okból:
1,Már megtették helyettem mások.
2,Mert megkértek,hogy ne tegyem,mert nagyon érdekes és hmm,"ínycsiklandozó" lett volna... ;)

És csak egy rövid megjegyzés még:Pau,a nyaljál sót! szerintem jobb ha megújítod,mert legközelebb már lesz ellene ellenszerem :)

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.26, 22:07

Hehe.. :agot: A Csigairtást kihagytátok! :wow:

Gab: Malkávom köszöni szépen, egy hétig hasizomlázzal feküdt, mire kiheverte azt a röhögést.. :)

A képek jók, tetszenek.. :five: Bár látható, mennyire nem engem célozgattak azzal a fotózással.. :ize: Engem nem kellett kérlelni pedig.. :ugri: ;)

Ami még kimaradt: Perverzkedéssorozat. :) Gab már mondta a két lasombrát.. a düdük vonzották egymást.. :D De előtte azért a Ravnos, alias Gab is leteperte a Lasombra hölgyet (Dzsili), az már mellékes, hogy a fejük felett három nyílvessző suhant el közvetlenül ez után, Árnyék Gangrelje pedig meghívta nappalra a csini Malkávomat a földbe, hogy aludjanak együtt... és beszélt azért elég félreérthetőeket ő is.. :)

Megjegyzés: Mi Gergővel hazamentünk hozzájuk, mert ő mindenáron pihe-puha ágyikóban akart aludni, amúgyis olyan 5-10 perc volt az út.. :cupp: klikkesedtünk, igeeen! :)

Water_Lily

Water_Lily

A Bársonyhangú

• Fórumita
  • 316 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.26, 17:41

Nos, előttem már mindent elmondtak, de valami még hiányzik...
... hát persze, hogy a képek:)
Sajnos nincs olyan sok, de mentségemre legyen mondva, hogy éjszaka már nem akartam vakuval zavarni a népséget... :ugri:

http://kep.tar.hu/waterlily/

Azt sajnálom, hogy vasárnap korán el kellett jönnöm, nagyon jól éreztem magam, remélem lesz még ismétlés. És még a kicsi a rakást is megúsztam :)
A Munchkin meg egy szuper játék, be is szerzem majd valamikor ;)

Módosította Water Lily: 2005.07.26, 17:43

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 20:07

Düdü, még lehet énse, de odaseneki :D
Hm, éjszakai neszek rulz...Reggel Lilyvel kezdtem el beszélgetni, majd felvetettem neki, h "Hallottam Lua ismét alkotott az estével kapcs" -gondolván ezzel a horkolásra- Na akkor Lily arcáról a mosoly lefagyott...azt az arcot...azt látni kellett volna... ;) Node azért még sokáig ment a duruzsolás, utána nemtudom, mert jöttek az álommanók... :rohog:
Akkor Dzsilivel még értekezünk, ha lesz folytatás... :bravo:

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 18:18

Nos, igen, valóban volt le-kihallgatózás, no meg Brünyi elakadásjelzője is beindult egy apró lány kezétől. :rohog: Az, meg hogy a kislány a kocsiülésen állva elfért,már meg sem említem. ;)

Én valójában pénteken indultan, dolgozni.Ez kb úgy éjfélig húzódott,majd másnap befejeztük a bankfiók átállást kb 11-re. Utánna usgyi le Szegedre.Tomboló eső, bömbölő zene, és a kocsiban kornyikáló én jellemezte az utat. :D

Nagynehezen odaértem a városhatárra.Ekkor értekeztem egyet Dzsilivel, és kiderült, hogy a főtéren várnak rám.Nem volt nehéz megtalálni,már rutinból ment, munkaügyben jártam már párszor arra.Szerencsés integetés után meg is találtam őket. Pakolás, csomagtartólefejelés, fejfájás, és Tesco, amit már írtak az elöttemszólók. Utánna át a város másik végébe. Bepakolás Dzsiliéknél,és irány a talihely, ahol már vártak ránk a többiek. Akkora a kert, hogy Brünyivel, és a sátrakkal együtt is csak körülbelül félig szálltuk meg.

Munchkin, karialkotás,Vamp,ahogy már mondták a többiek.Mese közben Jozefnak cseppet elkerekedtek a szemei,mikor a ravnos bemutatkozott :rohog: "Mauricio....................Giovanni" JB "kedveskedett" egy settita hölgynek, aki ezt már nem köszönhette meg neki. Remélem, a többiek elég sok megjegyzésre emlékeznek, amitől majdnem hanyattestünk a nevetéstől, sajnos,én nemsokra.Hogy Fényt idézzem."Kéremszépen,ez egy komoly horror játék" volt :bravo: Arra viszont emlékszem, hogy a két lasombránk árnyékként egymásba gabajodott/hatolt/, és egyikük formázta a másikat.Hogy mivé?Kérdezzétek meg őket :bravo: A kicsi malkáv lánynak meg remélem,nem fáj már a hasa a nevetéstől a csimpaszkodót látva :ok:
A kalandot sikeresen befejeztük, habár a végelszámolásnál akadtak problémák. Időközben az eső is elkezdett szemerkélni,de csak ilyesztgetett. Lily,és Run már reggel elballagtak,mi meg csak a szemerkélés első jeleire rontottunk a sátraknak,és pakoltuk el őket villámgyorsan.
Dzsili holmijait kicuccoltuk a kapu elé, Brünyivel kiálltam, elköszöntünk a házigazdáktól,és vártunk.Vártunk. Még mindíg vártunk,mikor megérkezett Dzsili édesanyja. Gyorsan becuccolás, búcsúzkodás, és irány haza.Illetve előbb Gergőékhez, hogy az ő cuccaikat is berámoljuk.Utánna ki kellett navigálni a városból,mert magamtól sosem találtam volna meg a helyes utat :ok:
Ezekután száguldás haza öten.Útközben egy kis pihenő,KV, beszélgetés,majd sipirc tovább. Christ Pesten hamarabb kiszállt,mondván,ő innen buszozik, mi meg még kocsikáztunk egy keveset, míg nagyjából mindenki hazaérkezett.Elég fáradt voltam,mire ágybakerültem, ringatni azt nem kellett. :virag:

Paunak,és Dzsilinek köszönöm a helyet,és a talit, Jozefnak köszönöm a mesét, a többieknek meg a társaságot,és a játékot. :virag:

Ui: Én személy szerint az éjszakai neszekből semmit nem hallottam, mert ÉN aludtam, mint a bunda. ;)

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 18:14

Düdü..hadd világosítsalak fel... ;)
Szóval az  Csillogós család, az állt egy házigazdából, egy Mobyból (aki persze csak beugrott) és szerény személyemből...Ella és anyucija nem családtag...és ezt páran értik, miért mondom... :bravo:  :rohog:

Éééééés...köszönöm szépen énis mindenkinek,  aki jelen volt, szerintem is jól alakult ez a 7vége, de legfőképp Dzsilinek, hiszen végülis ő szervezte meg a talit... :bravo:

Hmm..Moby mikor volt ott? Az nekem valamiért a tudatlanság homályába vész...

A család meg mindegy...úgy se tudtam, hogy most mi a helyzet :ok: :D

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 17:12

Düdü..hadd világosítsalak fel... ;)
Szóval az Csillogós család, az állt egy házigazdából, egy Mobyból (aki persze csak beugrott) és szerény személyemből...Ella és anyucija nem családtag...és ezt páran értik, miért mondom... :D :rohog:

Éééééés...köszönöm szépen énis mindenkinek, aki jelen volt, szerintem is jól alakult ez a 7vége, de legfőképp Dzsilinek, hiszen végülis ő szervezte meg a talit... :bravo:

Módosította Shiny: 2005.07.25, 17:13

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.25, 13:18

JA és Ella, mint kocsifeltörő(Gab örömére) és lehallgatóművész :rohog:

dzsili

dzsili

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 10:31

(OFF)hihetetlen, hogy csak 20 szmájlit engedélyez.. kiborulok :rohog: :bravo: .... :bravo: ;) :D :ok: (/OFF)

dzsili

dzsili

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.25, 10:30

Khm, khm Tisztelt Nagyérdemű!

Ahogy Düdü is említette sajnálhatja, aki nem jött.. de erről majd még később..

Péntek este lelkiismeretesen lefeküdtem aludni, hogy (ki)pihent legyek szombatra. Ez talán sikerült is :) ...
Azátn itthon tevékenykedtem bizonyos házimunkák címszó alatt, amikoris kaptam az sms-t, hogy Kecskemét elhagyva, így sürgős készülődés után elindultam az állomásra. Sapkában voltam, így a tökéletes inkognitómmal asszem félhalálra rémítettem a többieket :D Persze először meg sem akartak ismerni :rohog:
Vártunk-vártunk, és jé feltűnt nekem JB, hogy Ő is ott van, és kiderült, hogy egy órát várt a pályaudvaron.. de hát túlélte, így aztán Vele, Pauval, Jozeffel, Luaval és Lilyvel felszedtük a többieket :bravo: ( mármint Düdüt meg Run-t )
Az állomásnál összefutottunk még Galával és Gergővel, akik elindultak a többiekkel a telek felé, mi pedig christtel begyalogoltunk a városba - mármint a belvárosba ;) - hogy ott Gabbal mítingeljünk. Ez meg is történt, irány a Tesco. Hosszas kocsitologatás után bevásároltunk, aholis kiderült, hogy enyhén pajkos vagyok, és folyton Arra gondolok :) (megjegyzem ez nem igaz ) Fizetés után engedtünk a csábításnak, először én, majd a két kísérőm nekem, mivel muszáj volt édességet enni :ok: Tehát mindenki telezabálta magát előre is kalóriával, aztán uccu neki: gyorsan kimentünk hozzánk, felpakoltuk Brünyit sátorral, meg a cuccaimmal, aztán irány a tali-telek.
Ott gyorsan felállítottuk azokat a bizonyos sátrakat :virag: , majd szorgos szendvicskészítés után telepakoltuk bendőnket. Ezt követően jöttek a már említett Munchkin-partyk, de erről Düdd írt, így nem ragozom tovább. A karakteralkotás remek volt, életem első vampire-játékában vehettem részt. :D Táposabbnál táposabb karik, izmos ellenfelek, ahogy annak lennie kell. ;)
Fél kettő körül közös megegyezés alapján mindenki hálózsákba burkolózva várta a mély álom eljövetelét, amit néhol halk hortyogás tett hangulatossá :virag:
Aztán reggel korán keltünk, mert Lily és Run indultak haza :ok: búcsúzás, majd fetrengés a sátorban. Aztán fogmosás, és Munchkin. Pau és a Gala-Gergő páros megérkezte után vettünk felvágottat a boltban, gyorsan megint elkészültek a Debrecenből lopott style alapján a szmájlis szendók :D amik el is fogytak gyorsan. 3 parti után újabb vampire, aholis történet bizonyos dolgok, amiket talán később említek..
A játék megintcsak remek volt, mindenki jól érezte magát - reméljük
:)
Aztán fél 4 körül elkezdtünk szedelőcködni, sátrakat lebontottuk, meg szemetet összeszedtük stb. Aztán kipakoltunk -ezúton is még1x köszönet érte :) . Jött Édesanyum, Vele haza. Meséltem Neki, hogy milyen volt, de Ő fejfájásával küzdködve csak bólintott rá, meg amúgy sem érti ezeket a "szerepjátékos miacsudákat" :)

Ennyi dióhéjban, a többi a fejekben :)
Mindenkinek köszönöm, aki eljött, hogy ott volt, és még színesebbé tette a találkozót! Folytatáson is gondolkozunk ám, de az még a jövő zenéje. :bravo:

(OFF)Mindenesetre megint elköszönök, még felugrottam gyorsan írni egyet, hogy kielégítsem a kíváncsiakat.. . Jó hetet! ;) (/OFF)

/ ha valamit meg kihagytam Mea Culpa, de mennem kell :rohog: /

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.24, 22:59

Nos, nézzük mi is történt az én szemszögemből Szegeden... :)

Hát, reggel némi várakozás után végül Run-nal egymásra találtunk...(na nem úgy :D ). Jegyvétel, meg némi egyéb piszkos kis üzlet a részemről, aztán irány a vonat...ott Run-t felvilágosítottam a Munchkin alapszabályairól, meg átbeszéltünk néhány vampos dolgot és egy utitársunktól még meg is tudtuk az aktuális világ híreit...

Végül a kalandosra sikeredett vasút után beértünk Szegedre. Ott a tömegben egyszer csak egy JéBé arcot láttunk, hát megcéloztuk. Gyorsan letisztáztuk, hogy ő nem ezzel a vonattal jött, így irány a többiekhez...akik kb. 5 méterrel odébb álltak. Köszönés, puszi-puszi, aztán indulás a helyszínre...két részben...Merthogy Gab Brünyivel érkezett, hát el kellett menni érte. Így a düdü különítmény elindult Gabért, a többiek irány a telek.

Keresgélés, végül egymásra találás. Irány vásásrolni...Teckó rulz. Bevásár megvolt, még némi kis falatozás, meg jótékonykodás, aztán irány mi is a telek. Meg is érkeztünk Dzsili irányításával a helyszínre, ahol a többiek már nagyban ebédeltek...hogy kik? Jozef, Luarus, Árnyék, Lily, JéBé, Gala, Gergő és Pau...meg persze a kis Csillogós család és Imi bá :)

Beállunk mi is, kaja, aztán irány Munchkin...szintén két részlet...
1. asztal: Pau, Jozef, Lua, Árnyék, Lily és Gala.
2. asztal: Dzsili, Gab, JéBé, Gergő és jómagam...

A két asztal között ment egyfajta verseny, hogy ki a jobb, de azt hiszem, hogy ez Munchkinnál soha nem lehet kérdés...értelmezés az egész. (ezúton is elnézést Galá-tól és Lilytől a térd védőért...mi tényleg máshogy játszottuk eddig...de most már leírom, hogy mit hogy :) ). Szóval az 1. asztalnál nem tudom mi folyt, de nálunk két kör ment le úgy 3 óra alatt. A két partiból az elsőt dzsili és JéBé nyerte, a másodikat én...vagy 4 környi szenvedés után. Ugyanis csak 3-an voltunk 9. szinten....( megj.: JéBé-vel vigyázni :D )

A játék után úgy döntöttünk, hogy karakter alkotás, meg némi rendezkedés...sátor verés ( ugye Dűd ;) ), meg asztal átpakolás, némi zene és uccu neki vampozni (Jozefnek ezúton köszi a mesét...nagyon jó volt, bár a gonosz kis trükkjeinket előbb kellett volna bevetni :rohog: )

Aztán a játék szépen elhúzodott jó hangulatban úgy 1-ig, fél 2-ig...ideje nyugovóra térni, mert már mindenki lezsibbadt kicsit azoktól a bizonyos aranyköpésektől, amik megértek volna egy külön fórum topikot is :)

Gyors helyosztás, aztán mindenki el sátorba aludni....illetve eleinte beszélgetni. Meg jót mosolyogni bizonyos személyek alvási szokásain, dehát ez vele jár. Reggel pedig valakinek a vérében van a kakasok néhány tulajdonsága és már hajnali 8-kor felkeltek...bahh....

Szal ágyból ki úgy másfél órai ébredés után, Lilytől és Árnyéktól búcsút vettük, aztán ébredtünk...Amíg Pau kísért, mi Munchkin...mondanom sem kell, hogy mi lett a vége...illetve de, mert ez nem minden fordul elő. 110-en akárhányas szintű szörny JéBé ellen...aki biz igénybe vette a bájolós térdvédőjét...így Jozeffel szállt be mellé...végül Lua-t is sikerül becsábítaniuk...igen ám, csak így JéBé pont elég szintet lépett és vitte...dög :bravo: Az elsőt természetesen Dzsili nyerte meg...és ha volt közte még egy parti, akkor annak a nyertese jelentkezzen, mert az kiesett :D :bravo:

A játék végére befutottak Gala-ék is, akik az éjjelt máshol töltötték, meg Pau is, aki befutott a kísérésből. Akkor úgy gondoltuk, hogy dél tájba ideje lenne megreggelizni, hát bolt, aztán asztal....kaja, aztán vamp folyt köv. Na, ott ott folytattuk, ahol éjjel abba hagytuk...aranyköpések folytatódtak és hát bizony a kockák se úgy működtek, ahogy kellett volna... (bocsi Dzsili :ok: ;) ). De kivágtuk magunkat, hála Rudinak, meg a tipik JB karinak, aki kivételesen JM nevet kapott :rohog: Meg persze a hirtelen jövő brujahnak, cuki nyuszi malkávnak és a gangrelnek. :)

Aztán mivel eső csöpögni kezdett, gyors sátor bontások, meg elpakolás...naná, hogy esőből semmi, így még visszaültünk a sztorit befejezni, aminek mágiarakás lesz a vége, amiből én is kérek, mert szeretem.

Végül kicuccoltunk a játék után, elbúcsúztunk a háziaktól, meg Jozeftől, Lua-tól és Pautól, akik siettek a pályaudvarra....de azok a fránya kockák megint balsikert hoztak, úgy tűnik. :)

Aztán segítettünk Dzsínek is bepakolni az autóba a cuccokat, búcsú tőle is, irány Gergőékhez (remélem jól tudom) újabb csomagok Brünyibe, végül száguldás haza fele Gab, JB, Gala és Gergő, valamint jómagam. Aztán hogy mi volt, miután engem kilöktek ott, ahol mondtam nem tudom.

Szóval a parti nagyon jó volt, és sajnálhatja az, aki nem jött el. Nagyon nagy élmény volt, és köszönet érte Paunak és Dzsilinek :ok: :virag: :virag:

És végül, de nem utolsó sorban hogy lopjak egy reklám szöveget: Kérek még! ;)

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.16, 21:03

Ne tudd meg milyen módon csillant fel szemem, amikor rátaláltam a kis drágámra  :sor:  :D  :)  :)  :cool:

Ropi szerintem a drágája a Kodama...
először naivan énis azthittem h én vagyok a drága de valószinúleg ezekhez a Kodamákhoz képest micsak másodrangúak vagyunk :D

Csontropi

Csontropi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 446 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.16, 07:47

Rendben "drága" dzsilim mire ezt olvasod, szerintem már kerestelek.:lol:

Che? Nem tudom, nekem bejön, a kép tár és a honlap is.
Másokat kérdezz.:)

dzsili

dzsili

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.03.13, 20:41

ROPIIII!!!! Találtam KODAMA arcképet :D
Keress meg, és küldöm...
Ne tudd meg milyen módon csillant fel szemem, amikor rátaláltam a kis drágámra :ejj: :felvon: :dilis: :) :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]