Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krónikák

• Válasz írásához lépj be
431 hozzászólás érkezett eddig

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.27, 23:09

Szegény Ann... :)

Na, de igaza van. Én például nem is hallottam, hogy lesz bármilyen tali... nem ártott volna nyitni neki egy fórumot. :ize:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.26, 16:41

Ma nincs szerencsém a fórummal... :ugri:

Módosította Adarianna: 2003.05.26, 16:41

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.26, 16:40

Ezt nem ide kellene írnom, de mindegy.

Talán ha ki lett volna írva a fórumra, hogy míting akkor más is elment volna....

Mindegy.

Érezétek jól magatok és további jó talikat!

Adarianna(Ann)

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.26, 12:49

Nos,szeretném megköszönni a meghívást,nagyon jól éreztem magam...
Másodszor pedig:nem ér bántani a kisebbet,kicsit félős vagyok.... :pirul: :pirul: :pirul:

Amúgy tényleg tök jó volt! :ugri: :) :gyagya:

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.26, 12:18

:( Öreg barátom,Köszönjük a megemlékezgetést,és ha legközelebb ily nemes alkalom adódik, akkor gondolunk rád,netán ismételtem tollat,billentyűzetet ragadván megint eme krónikák lapjait díszítse megemlékezésed! :)

Köszönjük :)

Awenhai

Awenhai

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.26, 04:49

Én csak azt sajnálom nagyon, hogy nem maradhattam ott, és nem találkoztam PaYával, és Deával...

Vharassloo

Vharassloo

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.25, 07:22

Üdvicsek!

Fekéregették a vén mágust, hogy írogassa meg egy nagy találkozgatás szép és emlékezetes történgetéseit, ezért mostan ez következget...

Egy szép, napocskával, és melegséggel teljességes szombat délutánon dicsö Római és a tüzes Allyra épp megérkezgettek a Hösök Tere nevezetü találkozgatási pontra, de nem törödgettek e gyönyörü hely nevezetességeivel, mert bitorló társaikat keresgették, kiket meg is találgattak hamarost, hisz igen feltünö jelenségesség vagyogat hat örült egy kupaczban... A csapatnak mely már ott várakozgatott, név szerint a következöek vagyogattak tagjai: a szemeit kiválóan forgatgató Crear, a halk szavú Holy One, a békés természetü Awenhai, a pergö nyelvü Haddock, a kivételesen nem büdös Frob, s a kiváló elméjéröl ismert Gabriell... Természetességgel e nyolc före növekedett csapat multikat is tartalmazgatott, kik idönként jelét is adták létezgetésüknek... A SokkarúMunkaDémon demonstrálgatása például igen élvezetes látvány vagyogathatott, remélhetöleg több arra bóklászgató külföldi turista is lefényképezgette... E feltünöségesség sem vagyogatott elegendö Christ mester számára, hogy felfedezgesse bitorlós társait, kiket e világi arcukon még nem ismert... De a várakozgatás alatt lassacskán a többiek rájövögettek, hogy vajh melyik bóklászgató lehet a növényeket kedvelö Christ, s mivel SMD többszöri demonstrálgatása (Muwhahahaa-zás, és karlóbálás, melyet Haddock és Crear együttesen adogattak elö...) után sem jövögetett közelebb, Gabriell és Crear odamegyegettek, s kikérdezgették, így ö is csatlakozgathatott e nemes társasághoz...
Az egybegyülögettek mindezek után elindulgattak, hogy helyet találgassanak maguknak a Városliget nevezetü hatalmas dzsungelben, s szépen lassacskán találgattak is, majd letelepedgettek, de közben annak kiszámolgatásával múlatgatták az idöt, hogy multikkal együtt, vajh mekkora vagyogathat a létszám, s így nemsokára annak boldog tudatában telepedgettek le, hogy milyen kis helyen elférnek 39-en...
Ezután vidám beszélgetések, s adomázgatások, s hasonlóak kezdödgettek, melyeket elsorolni igen nehézkes vagyogatna, már csak azért is, mert jó társaságban gyorsan múlogat az idö, ámde visszaemlékezgetni az elhangzottakra igen nehézkes... De sok mindenröl esegetett szó, s mindenki jól érezgette magát... Az idö pedig igen gyorsan elmúlogatott sajnálatosan, s így hamarost elérkezgetett a pillanat, amikor Awenhai és Holy One elbúcsúzgattak a társaságtól, s távozgattak...
Crear közben mentális üzeneteket kapogatott mobiltelefon nevezetü varázstárgya segítségével, s így a társaság sajnálkozgatva vette tudomásul, hogy Tier lovagot a tanulás démona távol tartogatja az eseménytöl, de igen örvendezgettek annak, hogy Deatre mester megérkezgetett mágikus kétkereküjén... Crear, Gabriell, s a Római el is indulgattak, hogy megkeresgessék a gnómot, s közben megkapogatták PaYa lovag üzenetét is, mely szerint elindulgatott, s szíve hölgyével együtt nemsokára megérkezget...
Deatre mester, s a háromtagú expedíció igen sokáig keresgette egymást, s közben igen érdekes jelenetek következgettek be, midön Gabriell, s a Római a mellettük elhaladgató, s Deára hasonlítgató biciklisták után rohangattak, s hangos DEA!!! kiáltozásokkal "molesztálgatták" öket... De végül sikerült megtalálgatniuk egymást, s eddigre PaYa lovag is megérkezgetett szíve hölgyével, s az újfent megnövekedett társaság ismét letelepedett, s tovább múlogatta az idöt...
Az idö pedig gyorsan, telt, ismét vidáman, s mindenki jól érezgette magát, még Frob viccein is hamar túlteszegették magukat, s azon a kérdésen sem vitatkozgattak sokáig, hogy vajh Noir Morgena multija e, vagy fordítva...
Eljövögetett az idö, midön Christ mesternek távozgatnia kellett, s a búcsúzgatás után (melyben apró problémák támadgattak...) el is megyegetett... Ezután még tovább múlatgatta a társaság az idöt, de sajna eljövögetett a közös távozgatás ideje is, midön mindannyian felszedelödzködtek, elindulgattak, majd elbúcsúzgattak, s kisebb csapatokra szakadozva hazamegyegettek... Eközben merülgetett fel az is, hogy ki írogassa meg a Krónikát, s bár a föszervezgetöt, azaz Creart akarták felkéregetni erre, ö inkább áthárítgatta ezt a Vharassloo-ra, aki ezennel eleget is teszegetett eme kötelezettségességének...

Ennyi vagyogatott a szombati budapesti találkozgatás megemlékezgetése részemröl, elnézést, ha bárkit is kihagyogattam... Remélem élvezetesre sikerült megalkotgatnom...

Viszontlátogatásra!

:P :sor: :sor: :sor: :sor: :( :) :) :) :) :sor: :sor: ;) :sor: :sor:

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.24, 10:44

Ha tudom.
Mert most nem megy. :(

Most olvasom, hogy 30-áig nem fog menni.

Akkor majd utána.

Lillit

Módosította Lillit: 2003.05.24, 10:46

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.24, 10:32

Üdvözlet!

Hát, ha minden igaz, mindjárt kiteszem a veszprémi mítinges képeimet magamhoz.

Jó nézegetést. Ha rendesen lesz szkennerem akkor rendesen megcsinálom.

Lillit

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.29, 12:54

A hétvégi kirándulásunk beszámolója (két okból írom be: 4 bitis ment, és van információtartalma a Túlélőtáborosknak):
Mint írtam négyen (Foxy, Sir Robert Reynolds, Raist, és jómagam) indultunk neki a Bükknek. Vonattal Egerig, majd onnan Felsőtárkányba busszal.
Itt vettünk vizet a kulacsokba/műanyagba, majd nekiindultunk az erdőnek.
Az erdőn követtük a túrajelzéseket (majd Rob kisegít hol melyiket), ahol találkoztunk útlezárással is :D. Az őserdőt megkerülve továbbfolytattuk az utunkat.
Onnan séta Heregrétig, ahol sátort vertünk (itt készült néhány kép, majd kirakom, ha lesz energiám).
Heregrétről annyit, h szép nagy rét, itt-ott dimbes dombos, de jónéhány sátornak van bőven hely.
Vab egy asztal is, padokkal, tűzrakóhely, stb.
Gyakorlatilag bármilyen autóval megközelíthető, tehát nehéz cuccokkal is lehet menni :virag:. A telefon is használható, a réten 2-3as térerőt ki lehet csiszolni a telefonokból.
A forrás nincs messze, kb 5-10 perces sétával elérhető, azonban most nem volt túl nagy vízhozama.
Akad erdei WC is, azaz 3 felállított bodé.
Miután jól bevackoltunk magunkat, és végigéltük a hideg éjszakát (bár csak Foxy, és én fáztunk kicsit), újabb napra ébredtünk. Csendesen fogyasztva reggelinket, amikor terepjáró (Lada Niva) kanyarodott hozzánk, táborozási engedélyt kéregetve. Miután meggyőzőleg hatott rájuk, h továbbmegyünk, még aznap, békénhagytak minket.
Ezután összepakoltunk, és indultunk neki az erdőnek. Istállóskő volt a követező állomás, ahová szerencsésen, némi meredélyt megmászva jutottunk fel. A fáradságot megfelelőképpen ellensúlyozta a látvány.
Megunva a várakozást leindultunk a völgybe... Ekkor áldottuk magunkat, hogy nem itt akartunk feljönni, ugyanis rendkívül meredek és hosszú az ezenoldali turistaútvonal.
Leérve a völgybe, megtekintve az Ősemberbarlangot is, hamar a civilizáció építményeibe botlottunk.
Itt megfőzőcskéztünk, fújtunk egy nagyot, majd táborhely után néztünk.
Meg is taáltuk egy kellemes kis völgyben (szerencsére nem esett az eső, mert elmosta volna a sátrakat ;))
Egy húzósabb snapszerparti után ágyba is vonultunk.
Az utolsó nap reggele csodálatos volt.. madárfüttyre ébredni, háát, leírhatatlan, ahogy kidugta az ember a fejét a sátorból, és csak a természet figyel vissza :felvon:.
Ezt kiélvezve, hamarosan továbbindultunk, és meglátogattuk az erdei és erdészeti múzeumot.
Innen továbbvándoroltunk egészen Szilvásváradig, ahol egy Bizmut segítségét kértük Egerbe menet.
Innentől már tulzottan nem kell ragozni az utat: a kis csapat felszállt, az átzsállással Budapestre juttató vonatra.

Kb ennyi, én jól éreztem magam, a többiek nevében nem nyilatkozhatok. de nem úgy tűntek, h szenvednének :felvon: .. Ha kérdésetek van, várom..
PaYa

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.21, 18:22

Nos, íme a krónika a kétszemélyes húsvéti taliról. :D

Első nap:

Reggel korán indultunk a vonattal szarvaskő irányába. Már a vonaton jött az első élmény, az egyik sorompónál megálltunk, a vezető kiszállt, és letekerte, majd át az úton, sorompót visszatekerték, és csak aztán mentünk tovább. Villámsebességgel... :P Aztán anya Jengázott egyet, vagyis a vonaton előszedte a gázpalackot, rá a kávéfőzőt, aminek a tetejére kell rakni a poharat. :D Szerencsére nem esett le, de kávézóvá alakult a kocsi. :D
Voltunk Sátán, (Gyengébbek kedvéért: Sáta egy település. :D ) majd nagy nehezen megérkeztünk az állomásra, aminek egy része volt átalakítva szállásnak. Összkomfortos váróban aludtunk, fürdő a házon kívül, fűtés kályhával, alvás kényelmetlen matracokon. :D
Aznap már el is indultunk, és kisebb séta után ittunk a Hubertus forrásból. :D (Félreértés ne essék, víz folyik belőle. :D ) Majd újabb forrás, ezúttal Guba nevű, amit elfelejtettek jobban megnyitni. Ott pihenés, majd vissza a kis erdészházhoz, ahol szalonnát sütöttünk. /Persze az összes cuccot mi vittük./
Pár nyársot Muaddal már útközben elkészítettünk, majd amikor kifújta magát a csapat, kezdődhetett a rőzsegyűjtés.
Muad rakott tüzet, amivel azonnal belopta magát mindenki szívébe. :D Persze a füst valahogy mindig felém szállt, alig bírtam kerülni, lett is egy kis füstszagom. :D
Visszafele megnéztük a nyílt színi kőfejtőt, ami mellett körben fent védőkorlát volt. Azonnal neki is lendültünk, és felmásztunk a jó meredek lejtőn. Lefelé elég vendégmarasztaló volt a hely, na, nem a kilátás, vagy ilyesmi miatt, hanem a ragaszkodó rózsabokrok nem akartak elengedni.
Estefele borozás, és pihenés, sötétedés után pedig felmentünk a várba, amiből két kilátópont maradt. Volt egy fáklyánk is, amit felvittünk, úgyhogy nagyon hangulatos volt. :P A többiek elkezdtek a vendégkönyvbe verset írni, mi pedig aludtunk.

Második nap:

Hosszabb túrára indultunk dél körül, ami számomra a legjobb élménnyel kezdődött, ugyanis pont előttünk az úton négy őz ugrott át egymás után. Felejthetetlenek voltak. :D
Muaddal jól bírtuk a tempót, általában az elején voltunk. Pár óra menetelés után (egy-két pihenővel) Almárnál valami "kertvárosba" értünk, ahol nem voltak jelzések, el is tévedtünk szépen. De végülis lejöttünk a hegyről, a kilátás fennséges volt, és a műúton folytatva az utat, meg is találtuk, hol kellene lejönnünk.
Almárból ketten visszaindultak, hogy megfőzzék a paprikáskrumplit vacsorára. Mi tovább mentünk, és nemsokára egy patakon kellett átkelnünk. Két módszer volt: vagy átfutottunk egy sekély részen, vagy a kifejezetten instabil köveken egyensúlyoztunk végig. Utóbbi módszer végülis sikeres volt.
Ismét pár órás pihenőkkel fűszerezett menetelés után fél négy körülre megtaláltuk a tavat, amit kerestünk. Útközben azért már hallottuk a tó meleg, zöld szagát. :D Ott fél óra pihenő, evés, borozás és pálinkázás után (ami lényegében minden pihenőre jellemző volt), elindultunk vissza a tó körül, ismét csak át a gazon. Megtaláltuk aztán az utat, és egy idő után végre elindultunk lefele.
6 körül érkeztünk meg, bár Muaddal még felmentünk a várba, hogy megnézzük a naplementét, dehát nem akart lemenni. Próbáltuk lelőni, de túl messze volt, és nagy volt a szél odafent, nehéz volt eltalálni, fél óra múlva átfagyva feladtuk, és lementünk vacsorázni.
Ismét pihenés és borozás következett, majd az élszakai túra, amire a begörcsölt lábam miatt már nem tudtunk elmenni, pedig állítólag gyönyörűek voltak a csillagok, a fáklyát is megsétáltatták. :D

harmadik nap:

Felkeltünk jó későn :( , majd nagy nehezen össze is pakoltunk, borozással egybekötve. Két kocsival átvitték a cuccokat Egerbe, mi meg a megkésett busszal mentünk oda. A szépasszonyok völgyében telepedtünk le, jól éreztük magunkat, megittuk a maradék bort, bár a tömeg nem volt épp kedvünkre. ;)
Aztán elindultunk kocsival haza, ami elég lassan és vontatottan ment, mivel Szilvásváradon hatalmas volt a dugó, de végül visszaértünk. :D

Hát, ennyi, kár, hogy többen nem jöttek, jó volt a buli. :D

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.18, 21:29

Hát az úgy volt, Bíró Úr...

...hogy Borvoval épp CD-t vásároltunk, mikor eszembe jutott, hogy rohannom kell Ladyék elé. Sikerált is kiérnem, noha késtem 2 percet (ez nálam igen jó eredmény). Aztán elmásztunk az Apostolba, ahol megittam 6 deci muskotályt 210 forintért (alig volt rosszabb mint az igazi muskotály). Lady is kipróbálta a helyi csövesbor-specialitást, majd Sibylla is megkóstolta a Borsodi sört :D Miután egy részeg fazon esés közben agyonlapított egy cserepes virágot Sibytől 2 centire, úgy döntöttünk, átvonulunk az Amsterdamba, ahol egy régi dobos cimborám a maga módján barátkozni próbált kedvenc démonúrnőnkkel (sikertelenül :Ordog: ) Aztán néhány csocsómeccs után megérkezett Borvo is, akit egyazonmód elküldtünk zsebkendőért. Ezalatt bepusziltam még két üveg sört és néhány fél hubit. Ekkor ért vissza Borvo cimboránk is, és elindultunk Ywerd elé az állomásra. Természetesen nem találtuk, így a 3. telefonálás után rá kellett jönnünk, hogy minket és Ywerdet csupán egy fal választ el egymástól. :) Miután Borvo és én körbementünk, és beültünk a Restibe, megtaláltuk Ywerdet is. Ittunk a söréből, beszélgettünk, és közben gyönyörködhettünk macskaszemében, amit később ki is vett :halott: Ekkor futottunk össze Rancserrel és Xellosszal. Így hát hatan vágtunk neki az amsterdami estének. Ott ücsörögtünk fél 12-ig, közben ittunk, csocsóztunk és egyebeztünk. Ywerd is találkozott egy régi cimborájával. Ekkor elindultunk a Fekete Bikába, ami egy iszonyat jó hely. Útközben összefutottunk Dinóval, akitől Ywerd érdeklődött, hogy vajh mit is jelenthet az szó, hogy "munka". A Bikába érvén sajnálattal tapasztaltuk, hogy a kocsmáros már csak támolyog a pult mögött :) Így jobbnak láttuk a Fáraóba menni, ahová eredetileg is terveztük. A hely zárásgyanús volt, és valóban, érkezésünk után 1 órával már zártak is. Mivel ott nem lehetett cigit kapni, elküldtük Borvót, aki eközben talált egy Non-stop clubot, ahol volt csocsó és paprika-vodka (a legjobb helyek itt kezdődnek). Itt elvoltunk reggelig, közben az ördög tudja, hol, de elhagytam a személyimet. Ywerd és Lady haza vonattal, Ranger haza sárga busszal, mi meg Sibyvel városi busszal (Borvo is azzal jött, csak korábbit sikerült elérnie). Persze a meeting még mindig tart, hiszen Siby nálam lakik, Borvo a szomszédban, Ranger meg a közelben, szal bármikor mehetünk még bulizni :D :D :)

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 20:58

Hát, egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy olyan, hogy rockbuli...

Lédit összeszedtem pesten aztán sikeresen elértük a miskolci vonatot (csoda) és több órányi találgatás után (na vajon az a vonat aminél a keletiben ki volt irva h miskolcra megy, tovább megy-e mint miskolc...) végülis megérkeztünk. Verdis persze késett (ez nem csoda) és végülis elvonultunk valami kocsmaféleségbe, és múlattuk az időt. 5 körül Borvo csatlakozott hozzánk (szegény, meg is bánta, mehetett zsepit venni a náthás szirénnek) és azzztán végülis gyorsan elrepült az idő. Azon kaptuk magunkat, hogy "húb*sszameg, nem fogunk odaérni Ywerd elé" szóval rohamtempóban elindultunk. Meg is lett az eredménye: megvágtak a villamoson. Hát igen. Ez a mi formánk. :) De végül elértünk a pályaudvarra, ahol összeszedtük Rangert, meg Xellel is beszéltünk pár szót, hogy ő hova tűnt olyan marha gyorsan azt nem tudom... Ywerd sehol, nagynehezen előkotortuk a számát, hát, mitadisten egy kocsmába beült várni :D (ismét nem csoda). Verdis és Borvo elmentek megkeresni (kb fél óra, ez se csoda). Ezek után már nagyjából zökkenőmentesen elindultunk másik kocsmát keresni, ott el is voltunk egy ideig, még a CDink is berakták. De egyeseknek nem tetszett a hely, úgyhogy nemsokára továbbálltunk. Így következett az Amsterdam, ahol úgy 11-ig elidőztünk, majd zárásveszély miatt elmásztunk a Fáraóba, ami reményeink szerint nyitva marad miattunk ha eleget fogyasztunk.
És nem tudtak átbújtatni az asztal alatt csocsóban, hehehehe :D
De mégis bezártak. (Csoda?!) :)
Úgyhogy odébbálltunk a Borvo által talált 24h-s helyre, ott elvoltunk hajnalig. Még pirkadat előtt távoztunk, és a lejtő alján szétoszlott a banda, Lédi és Ywerd elhúztak a pályaudvarra, Ranger meg Borvo haza, én meg Verdisékhez :D :)
Hát ennyi.
(Legalábbis a publikus rész :party:)

Crear

Crear

click here to edit me

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.09, 18:01

en soha nem fullentek ;)

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.07, 07:17

Crear, ne füllents... A tockosok nem azért maradtak el, mert rendes voltál, hanem, mert Awent kérted meg, hogy adjon nekem, nála meg fürgébb voltam... :virag: :Ordog: :(

De egy biztos... Tényleg nagyon jó tali volt... :-/ :( :sor:

Crear

Crear

click here to edit me

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.07, 06:16

udv :(
erotveve lustasagomon csatlakozom az elottem szolokhoz, szuper kis talalka volt...jo volt titeket megismerni :sor:
es meg a szivem is megesett rajtatok, igy az IRL tockosok elmaradtak...na de majd legkozelebb :Ordog:
most megyek vissza melegedni a kandallo ele, mert szetfagyokkkk :virag: :( :-/
páá, Crear, aki most ide vagyik --> :hawaii:

Awenhai

Awenhai

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.07, 05:33

Ezzel én is egyetértek, jó volt megismerni a kalandozócsapat tagjait... :( :-/ :(

És mielőtt a hirdetést hiányolná valaki: ez egy pár nap alatt egyeztetett csevegőparti volt, sok nevetéssel. :virag:

Allyra

Allyra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 270 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.07, 04:13

Üdv!

A zegernyés szélre, a csöpörészni kezdődő esőre és a belső melegítők gyors kiürülésére való tekintettel PaYa eltűnését követően a társaság maradéka is elég gyorsan szétszéledt... :sor:

Valamint bár talán nem tűnik túl egetverőnek a program (hiába, no, én szerveztem... :sor: ), én legalábbis nagyon jól éreztem magam. Mondhatni, kifejezetten vidáman :virag: :( :-/ :(

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.06, 22:10

Hi,

Itt Pesten is volt egy kisebb találka, a kireksztők társasága futott össze...
A találkahely a Déli metrómegállóra lett helyezve. Sajnos az elejéről sokat nem tudok, mert egy ember késett :-/ :( :sor:, nem nehéz kitalálni... MIre odaértem rendesen átfáztak a jelenlévők: Crear, Awen, Allyra, a Római (és multijai), Gabriel, Frob.
Ezek után elindultunk meglátogatni egy közeli vendéglátóipari helységet az elefántban (ja nem Mammut.. MInd1, nagy, és szőrös), Némi tanácstalanság után az egyik kávézót választottuk (miutánok a hölgyek lebeszéltek arról h a kincses szigetre kalandozzunk).
A rendelés leadása némi problémába ütközött, legfőképp Frob határozottsága miatt (3djára már csúnyán nézett a pincérnéni :sor: ).
Aztán mély beszélgetésbe merültünk, az elmúlt néhány nap eseményeit, és unalmas mindennapjainkat beszéltük meg... Néhányszor érdekesen néztek ránk a közelbenülők, mert nem mindig voltunk a legcsöndesebbek.. :virag:
MIután a beszélgetés, és a hangulat a tetőfokára hágott, közölték, hogy az asztalunk le van foglalva, van egy óránk elsétálni :(.
A szűkösre szabott határidő letelte után némi sikertelen fényképezkedést követően sajnos én megváltam a társaságtól..

Hát kb ennyi, ez se tűnik túl vidámnak, bár azt mindenki tudja: nem nehéz eldumálni az időt, és úgyis jól lehet magunkat érezni :sor:.

[Javítva: 2003.04.06 írta: PaYa]

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.06, 21:53

Ejnye gyermekeim... a papagáj j-vel irandó! :virag:

Amúgy a míting részemről tényleg silányka, mivel 38 fokos lázzal kódorogtam köztetek, ráadásul a környék egyetlen gyógyszertára zárva volt... legalább jelentősen megdobtuk a vadaspark büféjének teafogyasztását :(

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]