Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krónikák

• Válasz írásához lépj be
431 hozzászólás érkezett eddig

_acyd (NPC/NJK)

_acyd (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.06, 20:59

baaaaaa jol emlekeztem a jelszavamra...:virag:) pedig mar tobb mint egy eve nem irtam forumra szerintem :( ho ..kiraly vagyok :>

off robert nem gyuttel fol a disno utan es nem ettel a fincso oroszkremtortabol

amugy megnyertuk a disnot, a szegedi mitingen levoknek mondom..es persze nagyban hozzasegitette a csapatot a gyozelemhez, hogy ott voltam, es foztem az egyik feladatnal tuttyogos izet..nem tom man milyen fantazia nevvel illettek

csako

_acyd (NPC/NJK)

_acyd (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.06, 20:57

de legalabb bejelentettem idoben hogy kesek :>

a papagalyos haznal meg ki volt irva, hogy kinnt a roptetoben lehet nezni a papagalyokat...viszont a majmoknal iszonyu budos volt..broaf.

robi

robi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.06, 14:07

Nos, volt egy szegedi miting.
Ázva-fázva megjelent Xell, Clorel, Lebi, Lilia és Inlander, perceken belűl Paula is, és mire mindenki agyonfagyott, félóra késéssel Acyd is :sor: :sor:
Rövid, ámbár hosszúnak tűnő tanácskozás után (az orkáni szélben) eldöntöttük, hogy elindulunk. ;) Nyílegyenesen haladtunk -szembe a forgalommal- egyenesen az állatkertbe. Megjártuk Dél-Amerikát és Afrikát is, jártunk erdőn-mezőn is, de a papagályokhoz nem volt bejárásunk :-/
A lélekmelegítő teázás után elhatárztuk... ööö, mit is?
Szal' visszamentünk a városba. Na ott téleg elhatároztuk, hogy útjaink elválnak :(
Páran még beültek Bociba, majd azok még szétebb széledtek :sor:

Szumma szumárum nagyon izgalmas volt, biztos van kinek meg is érte :virag:
Mit ne mondjak, leírás alapján is sivár volt :( ;)

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.25, 14:55

Nos, igen, meg kéne ismételni. :D Nagyon jó buli volt. :D
De hol? Valami jó hely kellene. :D Nameg, aki megszervezi... meg hogy ne akkor legyen, amikor én az érettségin vagy a ballagáson leszek. :D

Hogy? ... Ja, oké, abbahagyojm már. ... jólvan, jólvan, nem kell izgulni... ne lökdöss, megyek! Hé! Az magánterület! ... Grr.. hogy egyesek mennyire nem birják az ilyet. ... Elég legyen már, elmentem!
*távozik.*

;)
:party:

robi

robi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.24, 23:01

Erik ott volt és én nem is láttam? Hát ez gyalázatos! Tessék majd nekem is elmondani ő melyik volt!
E miting leírása után végül még megdől a hitem- miszerint minden mitin szar- és elhiszem, hogy lehet közepes minőségű is ;) (hmmm, a Dea mitinget illik kritizálni?) //

Hmmm, Verdis, vonattal... Erikre kellett várni kb 3 percet! :buli:

a második rablást, amikor már Moonspellként Erik és Muad felkapta a székem, és kirohant velem, én meg a folyosón csak nyugodtam lepattantam.

:falbaver: :,-( :lol: szánom-bánom :buli: :buli: :ejj: :D ;) :)

A MAGUS modulért elismerésem! a játék szintjére dettó :D Oni, GYERE VISSZA! köp

Említésre méltó esemény lenne még: az éjszaka, a sötét éjszaka... de aki nem volt...az legyen időutazó :sor:
Részemről: Replay

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.24, 15:51

Erik feltűnése télleg relytélyes volt, először eléggé meglepett, hogy itt van... Mint amikor rohangálok, és egyszercsak egy Muad állt előttem. :D Aszittem, rossz a szemem, vagy nemtom, kicsit meglepett. ;) ja, meg amikor teljes sminkkel és frizuval Med távollétében kicsit segítettem a konyhán, meg melegedtem, egyszercsak beállít a vőlegény, én meg nem akartam, hogy meglásson. :)
Ejj, órákig lehetne mesélni a jobbnál jobb dolgokat,m meg a második rablást, amikor már Moonspellként Erik és Muad felkapta a székem, és kirohant velem, én meg a folyosón csak nyugodtam lepattantam. :buli: Hát, sokan pályázhatnak rám. ;) :D

Najó, nem untatok ezzel mindenkit... :lol:

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.24, 10:40

Ja, bocs az ismétlésekért, de 10 perc alatt mindent el akartam mondani, ppedig hulla vagyok. ;)

+
Szegény Pau nem tudott fényképezni, mert rossz volt a film, úgyhogy asszem, csak 1 tekercsnyi kép lesz, annál több videó. :lol:

Ja, és Ylaris menő napszemüvegét is felpróbáltam. ß)

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.24, 09:46

Naja. :D

Ylaris mindeközben jót aludt, erre előjött belőlem az anyáskodás, és a hálózsákommal betakargattam, minek az lett a következménye, hogy az összes pulcsim felvettem, sőt, még Erik is ideadta az övét.

A szerepjátékból szépen kihagytak, úgyhogy Erik mellé leültettek, én meg nézek előre, akkor látom a többieket, aztán homály, valami hangok, a fejem jobbra húz, végül kinyitom a szemem, és egy Erik néz le rám... Szépen eldőltem, úgyhogy ha Erik nincs ott, a földre zuhanok. De legalább 1 órácskát tudtam ott aludni. :D

A rajzaim nagy sikert arattak, legalább lett egy kis önbizalmam. ;)

Ja, és reggel a pakolás se volt kutya. :) Főleg, amikor Ylarissal poénból elkezdtünk tangózni, és bemutattuk mindenki kedvenc lépését, a hátradőlőst. Azt hittem, megtart, igy kicsit elengedtem magam, de Ylaris állóképessége kicsit gyengébb volt, minek következménye, hogy a földön kötöttem ki, rajtam meg egy tünde. :lol: Jót nevettünk, persze Ylaris helyből lenyomott felettem még pár fekvőtámaszt, minek következménye, hogy a rekeszizmaim tönkrementek. :buli:

Meg persze Lady felszerelése is nagyon ;) , Tish is jól előkészitett engem, meg minden nagyon tetszett, úgyhogy lehet gondolkozni, ki legyen a következő IRL esküvős. :buli: Én elmennék. :buli:

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.23, 21:41

Még pár hozzáfűzni való:
Ha minden igaz Rob kameráján meg van örökítve az egész cucc, a vonattól kezdve, a focipályán és a menyasszonyrabláson át az esküvőig minden, be lesz a dolog digitalizálva és letölthető lesz :D

Valamint még annyit, hogy amíg Siby meg Verdis két szobával odébb voltak, nálunk még nagyban folyt a daj-daj, egy szemhunyásnyit nem aludtunk, egész éjjel szerepjátékoztunk (mindenkin meglátszottak az álmosság jelei), Borvo fiacskám mert megmentettem egy zombitól hálából fél méterről a hátamba lőtt az íjával, de amúgysok kedvesség volt a modulban. Rob volt a mesélő, játszott Erik, Oni (a 30perces :) ), Medex, Mendyll, Borvo és én... reggel jött a kitakarítás, rendrakás, ahol Med ismét elővette legszigorúbb hangnemét :lol: Úgy összességében még tényleg sok ilyen mítinget kéne csinálni :lol:

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.23, 19:09

Verdis, ezt magam is nehezen mondhattam volna jobban. :lol:

Az ítélet: Még sok-sok ilyen meetinget! (És legközelebb több hálózsákot!) :Ordog:
:Csend:

[Javítva: 2003.03.23 írta: Sibylla]

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.23, 18:58

Noshátakkor íme a Veszprémi meeting:

06:42-kor Borvo és Én kiértünk a keletibe, ahol Sibylla már várt ránk. Átvonultunk a nyugati pályaudvarra, hogy Tish vonatát bevárjuk ott. Úgy 8 óra tájékán találkoztunk Lillittel és Clorellel, akik felvilágosítottak minket, hogy adtunk egy pofont a kakinak, mert Tish és Xell lekésték a vonatot. Így hát Paulát vártuk meg, majd együttesen átvergődtünk a délibe, ahol valami napszemüveges ürge (Ylaris) integetett nekünk. Felvezényelt minket a vonatra, s útnak indultunk (sajnos Lillit nélkül, mert neki dolga volt még Pesten aznap). A vonaton utaztak még velünk bitisek, úgymint Scipio, Allyra, Raist, Rob Raynolds, és Galaxina, valamint drukkerek hadai. Menetközben semmi gubanc nem volt, mindenki jól érezte magát az őrjöngő fradiszurkolók okozta hangorkánban. Hogy, hogy nem, csak sikerült Veszprémbe megérkezni, ahol természetesen gőzünk nem volt, merre menjünk, mert Skizofrén Vadállatnak Lady és Ezmár elé kellett mennie. Kisebb ácsorgás után megkaptuk az utasítást, hogy maradjunk ott. Még több ácsorgás után kaptuk az utasítást, hogy merre menjünk, és valahol félúton találkoztunk a szembejövő Onival, Skizofrén Vadállattal, Ladyvel és Ezmárral (számomra a mai napig titok, honnan került elő végül Erik). Ezután együtt, ám Skizofrén Vadállat nélkül (akinek szaladnia kellett a meccsére) felcipeltük magunkat és batyuinkat, valamint fegyverarzenálunkat a focipályához. Borvo, Gala, Clorel, Lady, Siby és én hamar megtaláltunk a focipálya melletti kocsmát, és Rob érős pszichikai nyomásának eredményeképpen megteszteltük az ott kapható sörök legalább 4 fajtáját. Később a többiek is követték példánkat, s tömegesen megszálltuk az ivót. Nagy nehezen, végre megérkezett Tish és Xell is, miután Yla elszaladt értük. Délután 4 óra táján elindultunk a meeting helyszínére. Közben Ylarissal és Ladyvel benyakaltunk két liter, Oni-hozta házibort, ami kissé igazságtalanul lett elosztva hármuk közt, minek következtében szeretett Ylarisunk komikus jeleneteket produkált :lol: , de legalább vidám hangulatban értünk a helyszínre. Beléptünk az ajtón, majd átgázoltunk a törmelékeken, végigmeneteltünk az alagsoron, keresztülkanyarogtunk egy labirintust, és már ott is voltunk :) Mindenki kedvére lepakolt, majd beszedtem a pénzt a piára :) Skizofrén Vadállat elment a tescoba bevásárolni, közben mindenki belakmározott a magával hozott szendvicsekből. Összeraktuk a gépet, s zenét kezdtünk bömböltetni. Ezalatt Tish kifestette Galát, engem, majd magát is, később pedig Sibyt, meg még ki tudja, lehet h. Skizofrén Vadállatot is :) Lady magát dekorálta ki, nem kevés sikerrel :) Ezek után elkezdődött a nagy ceremónia: Skizofrén Vadállat kis időre átment Medexbe, az esküvő erejéig. Ám az esküvő kisebb bonyodalommal kezdődött: LadyCrow Sibylla segítségével rabul ejtette az éppen felvezetett Galaxinát, és titkos rejtekhelyre vitte. Én is meg lettem ám babonázva, csakúgy, mint Siby, s feladatomnak a felszabadító hősök megfékezését kaptam. Végtére is csak Rob Raynolds-ot, Onit, Medexet és kísérőit kellett feltartóztatnom egy hosszúbottal, és kivédenem kardjaik csapásait :lol: Magam sem tudom hogyan, de ők győztek. Miután feldolgoztam e hihetetlenséget, Gala-keresés címén Veszprémi városnéző körútra ösztökéltem a felmentő sereget (miközben persze Ladyék végig az épületben voltak) :ordog: Végül csak előkerültek ők is, és Ladyt, Sibyt, valamint engem legyőzve megtartották a menyegzőt. Az Inkvizíció könnyeket fakasztó beszéde után a frigyet megtörténtnek nyilvánították, hiába tiltakoztunk Erikkel hevesen :,-( És ekkor Medex hirtelen Skizofrén Vadállattá változott, s szolidan leordította a jelenlévők fejét :) Utána jött a muzsika, tánc (ha annak lehet nevezni) és a piálás :D :D :D , majd később a következményei :D A józanabbak, úgymint Skizo, Oni, Rob és még 1-2 ninják harmüvészkedési bemutatót tartottak (szegény Rob :,-( ). Hajnal 4-ig ment a show, ekkor döntöttünk úgy Sibyvel, hogy elvonulunk a másik terembe (amit ki sem béreltünk) és nyugovóra térünk. Össze is toltunk néhány padot, majd letakaritottam róla a retyót, s lefeküdtünk. Később csatlakozott hozzánk Lady is (bár ő inkább a puha székeket választotta). Kiderült, hogy egy hálózsák remekül elfed kettőnket, csak Siby előszeretettel forgolódott, ami heveny takarócsökkenést vont maga után részemről :) Állítólag volt még Mókusozás 4 órai kezdettel, de erről én nem tudok semmit. Reggel pedig, 8-9 körül elpakoltunk, takarítottunk, majd elhurcoltuk magunkat a vasútállomáshoz. Hát így történt, bíró úr :csendet:

[Javítva: 2003.03.23 írta: Verdis]

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 07:35

Ave!
Lillit, te nem tudsz számolni... Nem 6-szor, hanem 10-ből 6-szor... És ez a minimum, mert szerintem volt az 10-ből 8-szor is... Meg persze köszönöm mindenkinek a "most ne dobjatok RSZ-t,mert nem a Pubi van..." típusú biztatásokat is... Páran meg is fogadták...

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 19:22

Kedvesen fejbecsapja Coroniust

Nem látod, hogy ott van Éjvadász? Most írja ki nekem is, hogy ott volt Xell, Inkvizíció, Fool...??? :)

_Coronius (NPC/NJK)

_Coronius (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 19:07

És még szombaton ott volt Rosa Atra is, ha már Kolok-t megemlitjük... meg Nosfi is, nemtom ő volt-e említve.

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 18:21

*helyeslően, elégedett fejjel bólogat*

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 18:18

Elnézést!

A szombati felsorolásból kihagytam Clorelt. :)

Lillit

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 18:09

Majd elfelejtettem!

A Live Biti különdíját ami az RSZ kedvence nevet viseli, Római kapja szerintem, mert vagy 6-szor lökte le szegényt a trónról.

Lillit

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 17:58

Jól van na.

Alyrával és Rómaival csak vasárnap találkoztam, így nem tudtam, hogy ök is voltak szombaton.

Clorel, csak nem egy apró puszira számíthatok? :)

*Egy ifjú hölgy lép be a terembe, majd leülve mesélni kezd:*

Sajnos tegnap kihagytam néhányakat akik jelen voltak:
Chendra,Lineray (remélem jól írtam őket),Éjvadász,Kolok, és mint kiderült Alyra és Római.

Néhányan nem voltak jelen, de jöttek újak. Így feltünt Foxy,IRL,Ylaris,Csontropi,Zurra,Harlekin,Jumeth és még lehet mások is.

Aki a tegnap esti késői tombola után még fel tudott kelni reggel, az egy harcművészeti bemutató szemtanúja lehett (én inkább lustultam) majd ezt követte a szerepjáték és kártyaversenyek kiegészítve táblás-terepasztalos játékokkal. Az D&D versenyen Eggorral megerősítve indult RV és Sven csapata, bizakodva a sikerben a tegnapi napi sikertelenség után.
A galériát a terepasztalok, és seregek, bábuk foglalták el, igazi harcok folyak. A legérdekesebb talán a toroni viadal táblája volt ahol mint Dragontól megtudtam igencsak heves szabályviták folytak.(MAGUS rendszer)
A Tulipános lovagrend ma saját magának mesélt 2 csapatban, kis meglepetéssel megszakítva, melyben Oni szülinapját ünnepelték/tük meg egy tortával. :D
A többiek tengtek lengtek, mindenki talált elfoglaltságot, Dea kísérletett tett a tegnapi Vagabond folytatására is.
A délután folyamán az idő elütésére kicsit vállalkozóbbak lettünk és több cspatunk is indul RPG Activitin és Kvízen.

RPG Activiti csapatunk sajnos nagy küzdelemben csak második lett. Tagja: (elnézést, ezt fejből írom ha nem jó.)
Clorel,Harlekin,Ylaris,Dea,?

A Kvíz csapataink győzelmett arattak, melyért a díjkiosztón könyvcsomagot kaptak. Második, Dea vezette csapatunk, hosszas küzdelem után osztottan lett első, mert a másik csapattal többszöri próbálkozás után (filmes totó) sem tudtak dűlőre jutni, hogy ki a jobb.

A csapatok tagjai:
Lady Crow,IRL(Panka),Harlekin,+1 külsős (Csak azért nyertek mert én nem álltam be mint tavaly)
Másik csapat:
Clorel,Ylaris,Dea,Laetitia,Seifer

Ezután következett, az egyesek áltál már szombat óta várt, és az egész tali fénypontja a.... LIVE Trónbitorló! :D

Miután a kvízes termet kisajátítottuk, és a trónt is megszereztük, egy nagyon jó hangulatú, sok nevetést hozó, RSZ-el tarkított 50 perces játék következett, melyet szerintem mindenki élvezett. A játék mint tavaly ugyan úgy folyt, a részletekért nyaggassátok őket. :sor:
A résztvevők:
Harlekin,Clorel,Vaszilij,Lady Crow+Brutaliti,Paula,Ylaris+Gollam,Awenhai,Római (azt hiszem ő Scipió), Alyra,Dea és multijai,Nymra,Moby és természetesen Luci és Holy magyar hangján RSZ.

Sajnos be kellet fejeznünk, mert következett az eredményhírdetés és a tombola.
A két kvízes csapatunk ahogy említettem egy könyvcsomagot kapot, de hátra volt még egy meglepetés.
Eggor, Ramon Vega (RV mester) és Sven D&D csapata megnyerte a versenyt! :sor:

A tombolán Lady nyert egy könyvcsomagot, mást nem sikerült megnyernünk. Vasárnap is a legnagyobb ováció, a teljes doboz Lottó csokit övezte, de e mellet, neves grafikusok dedikált képei is megnyerhetőek voltak sőt még egy...hát talán szablya volt, vagyis egy kard is, a fődíj pedig egy DVD volt.

Majd elfelejtettem, aki ügyes volt, az a nap folyamán Bepétől a jegyére beszerezhetett egy aláírást. :sor:

A tombola után mindenki indult haza, ki merre, hisz másnap suli, munka várt nagyrészünket.

Összegezve szerintem elmondható, hogy egy kellemesen eltöltött hétvége van mögöttünk. :P

*Elmosolyodik, majd kicsit komolyabb arccal folytatja:*
Sikerült néhány mondatot beszélnem Bepével, A bitorlóról.

- Jelenleg rövid időn belül változás nem lesz, mert végig kell gondolni, le kell programozni, de Bepe nem akarja így hagyni a Bitorlót, valamikor fejlesztés várható.

- Megkérdeztem, mért tüntek el a fórumbejegyzések oldalról? (ugye mindíg ki volt írva az utlsó 10 fórumbejegyzés)
Sajnos, hogy a bejegyzések megjelenjenek ahoz végig kell nézni az össze fórumot minden egyes frissítéskor amikor valaki frissít, és ez nagyon lefoglalja a szervert, túl sok erőforrást foglal. Ezért vette le őket Bepe. Sajnos ha csak 1 lenne kiírva az is ugyan így enné az erőforrást, ezért nem valószínű, hogy újra ki lennének írva a fórumok. :)
//Egyszerübben: Azért tüntek el a fórumok, hogy a szerver gyorsabban üzemeljen, mert nagyon lassította//

- Nem is tudom ki kérdezte tőle, hogy Dea multija-e?
(Ugye az a szóbeszéd járja, hogy Bepe Dea multija)
Egy igen, majd gyorsan helyesbített nem után, megsúgta a titkot mindenki "istene". Ő az operációs rendszer amin a biti fut. :lol:

Azt hiszem kicsit hosszúra nyúlt ez a krónika de talán nem is baj.

Még egy kérésem lenne:
LIVE Bitisek! Kérlek titeket, nézzétek meg a Szavazz! Fórumot is, mert lenne egy kérdésem, egy szavazni valóm hozzátok!

Mit is mondhatnék...Jövőre Újra találkozunk!

Lillit

*Feláll, nyújtózik egyet, majd eltűnve tündér alakot vesz fel és elrepül.*

Ui.:
A képeim amiket készítettem csütörtökön készek, de hogy mikor lesznek fent nem tudom.1-2 hónap. De nem csak én csináltam képeket!

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 17:11

Én is szeretlek Drága Lilitem...

Awenhai

Awenhai

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.03, 07:28

Líthas, ifjú emberek!

Csupán egy kis kiegészítés... Kihagytad Allyrát és Rómait, és Római is mesélt Star Warst.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]