Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krónikák

• Válasz írásához lépj be
431 hozzászólás érkezett eddig

_Lillit (NPC/NJK)

_Lillit (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.01, 23:24

Üdvözlet, szép estét mindenkinek!

Egy gyors krónika a II.RPG.HU első napjáról.

Aki korán kelt, az még hajnalban egy gladiátorbemutatót láthatott, melyben még csapatos hepaj is volt. :) (4 a 3 ellen)
Ezt követte a szerepjátékversenyek, melyen két Thrillironos/Bitorlós csapat is elindult Magusban, és RV mester képviselt minket Svennel Cyberpunkban, míg Dragon Star Warst mesélt. Persze sokan összegyűltünk Bitorlósok is, mi egy kis terem egy sarkában voltunk, beszélgettünk eltöltöttük az időt, idővel Dea még Vagabondot vagy mit kezdett mesélni.
Akik itt voltak a teljesség igénye nélkül:
Luci,Lady Crow,Awenhai,Paula,Moby,Tish,Lillit,Laetitia,Kelt, Sir Raquo,RV,Dea,Eggor,Ylaris,Robert Reynolds,Paya,Raist,Oni,Holy One,Ivanhoe,Seifer,Coronius,Xell,Muad Dib,Medex,Sven,Beid és elnézést, ha valakit kihagytam.
Tehát voltunk. :D Live Bitorlót ma elmaradt, de mi tartjuk. :)Majd holnap. :ize:
Az est fénypontja természetesen a tombola volt, és előtte az eredményhírdetés. Sajnos a szerepjátékosok nem jártak sikerrel, (a Magus mosul nagyon nehéz volt) de RV-ék kvíz csapata megnyerte a fordulóját. :D E mellet Dragont sorsolták ki, mint díjazott mesélőt.
A tombola szuper volt, most is a csokiknak volt a legnagyobb keletje, a legnagyobb várakozás a teljes doboz Lottó csoki kisorsolását előzte meg amit nem mi nyertünk ;) Azért nyertünk mi is, Muad egy kisebb dobozzal. A mai fődíj egy pajzs volt, szintén nem mi nyertük, bár felvetődött, hogy ha mienk, elvisszük a méhbe és veszünk rajta csokit. :( Vagyis, mindent a csokiért. :) (Természetesen a szokásos könyvcsomagok mellet, rádiós egér, 2 teljes játék, és szerepjáték könyvek találtak gazdára.)

Röviden most ennyit, hisz holnap folytatjuk, ahol abbahagytuk. :)

Lillit

[Javítva: 2003.03.01 írta: Lillit]

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.26, 01:13

Közben volt egy kétszemélyes meeting is Zegen, de azt cenzúrázzuk :) :) :D

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 23:01

Naja, Verdis időszámítása egy külön téma... nem regélek, róla inkább, mert nagy bajba kerülnék a végén. :D

:lol:

_Verdis (NPC/NJK)

_Verdis (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.11, 17:04

Nosööö... aszem engem nem kell túlzottan részletezni, önmagamért beszélek :-/ Szóval nehogy azt higgyétek hogy késtem, csak ti nem voltatok hozzászokva a Verdis-időszámításhoz. No meg kéne alkalmasint folytatni a dolgok folyását MAGUSban, mert szerencsétlen halálművész karim még mindig a katakombákban rostokol (legalábbis idáig fogtam fel hajnalban az eseményeket :) ) és szvsz már unja :D Amugy jó volt a miting, főleg azután hogy Lady megengedte a szobájában a bagózást.. rulzz :cool: Ja és megjegyezném, hogy jó kis bigék vásárolnak a dunaújvárosi közértekben , legközelebb is engem (minket) küldjetek kenyérért! És bocs a könnyűerkölcsű leányzóért, nem én tehetek róla, egyszerűen rámtapadt :lol:

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 16:47

Persze, megint én! :D Én már pontosan féltizenkettőre ott voltam a vasútnál, meg Xell is. Medexre kellet várni fél kettőig nem? :o Csakhogy mi egy darabot nem késtünk Xell-lel. Mint mindig, Medex volt a hibás! :Ordog: :Ordog: :Ordog:

_Paula. (NPC/NJK)

_Paula. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.13, 01:24

Nomeg Verdike is! :lol:Nya én mentem mert már épp hogy élek!

_Paula. (NPC/NJK)

_Paula. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.13, 01:23

Cloba meg kellemesen csalódtam!Ő is tök jó fej volt,akárcsak a többiek! :(

_Paula. (NPC/NJK)

_Paula. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.13, 01:21

Üdv én se rongálni akartam,de Clo épp előre dőlt akkor! :lol:Szvsz nagyon jó volt,főleg az éjjel :Ordog:
Ladynél jól elvoltunk,Mágusoztunk több-kevesebb sikerrel...Medex és Clo nagyon elemeiben voltak!! :(
A mozi is szupi volt!Remélhetőleg a legközelebbi is ilyen jó lesz!A többiek meg haláliak voltak!
Hazajutásom kissé nehézkésen ment,mivel a szegedi buszt lekéstem...na akkor irány vonattal!
Verdikével meg Xellel mentem közben Verdike átment Medexbe és be kellett mennünk a Mc'donaldsba.
Utána ki a nyugatiba...odáig semmi gond nem volt...csak visszafele a vonatom több mint 5 órát késett így éjfélre haza is értem...Először vmi vezetékhiba,majd utána vki a vonat elé vetette magát...kalandoz utazásban volt részem!

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.12, 20:47

Most mit izélsz LC? Esküszöm nem a nyomtatódat céloztam azzal a lánccal! :(

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.12, 12:28

Na, szóval, Krónika von Dunaújvárosi meeting:
Elsőként Paula érkezett meg, valamint Mendil, és én. Összefutottunk Timossal is, elmentünk a Sörműbe (mivelhogy a többiekre még jócskán várni kellett). Timoss sajnos a többiek érkezése előtt távozott. Aztán szép nagy késésekkel sorban megérkeztek a többiek is: Nordakus, Xellos, Medex, Clorel, sőt nagy nehezen, kisebb kevergés után Verdis is előkerült. A mozijegyeket sikerült megvenni az este kilences előadásra, hosszas ácsingózás után a kígyózó sorban. Ezután hozzám ruccantunk el. Clorelből előtört túlvilági-lény ellenszenve, és módszeresen nekiállt elpusztítani a démon-főhadiszállást :flame: :(
Paula is hasonlóképp cselekedett. Medex körmei feketére lettek pingálva Verdis által. Az arkanygyal egyébként végigzabálta a meetinget (hogy fért ennyi kaja belé, az rejtély). Xellos és Mendil zömmel csendben voltak.
Nord még a mozizás előtt távozott, s lassacskán a megmaradtakkal elindultunk a moziba. A Gyűrűk Ura 2-t néztük; nekem nagyon tetszett a film, és elég jó helyet sikerült kapni. Mozi után kocsmát kerestünk, de az elérhető közelségben lévő ivóhelyek már zárva voltak, így ismét főhadiszállásomra vonultunk, ahol hosszas karakterkidolgozások után RPG-re került sor, Magust meséltem. Sajnos sokáig nem jutottunk a kalandban, hisz reggel hat óra tájékán már mindenki eléggé álmos volt. Mendil hazament, mi pedig nyugovóra tértünk. (kissé szűkösen: Medex, Clorel, Verdis és Paula az ágyamban, Xell a földön, én pedig a másik szobában). Reggel fél tizenegy körül volt az ébredés, és a jó bitorlósok elszállingóztak buszukhoz, vonatukhoz. Lényegében ennyi történt.
Vélemény: A meeting szerintem a lehetőségekhez mérten jól sikerült, tavasszal szvsz meg kéne ismételni (akkor nem fagyunk meg). Örülök, hogy eljöttetek, és remélem jól éreztétek magatokat :Ordog:

Ez vala hát krónikánk.

robi

robi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 16:43

Eh, krónikák :D
A mókus nem tud repülni és nem szereti a havat! :lol:

Drágám: :lol: :) bocsánat!

robi

robi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 10:37

Ez a Krónika:

otos.fw.hu -Megnyertem a 2,9 Milliárdot!!!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]