Ugrás tartalomhoz

Fotó

Little Fears

• Válasz írásához lépj be
111 hozzászólás érkezett eddig

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.29, 21:15

milyen 2 változat?

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.29, 18:45

Mgj2: a nobleknightnál mindkét kiadás megvásárolható.

mgj3: a szerepjáték luxus, megélhetési szerepjátékos még akkor sincs, ha sajnáltatjuk magunkat.

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.28, 08:20

Mgj.: Kult könyvhöz egyáltalán nem lehet boltban hozzájutni... :pirul:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 18:58

ha még csak a bolti ártol függne..pf. Kult könyvhöz 10ezer alatt tuti nem jutni hozzá..

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 16:26

Edorn: Na, nekem egy olyanom van, hogy "Little Fears - Rules (larger, faster, and better quality than the 5meg version).pdf" tehát elég jó minőség. De múgy tényleg nem feltétlenül kell oda-vissza ismerni a könyvet a játékhoz; a szabályok egyszerűek, úgyhogy semmi gond.

XLR8: Én is inkább hétvégente érek már csak rá - de nem minden hétvégén. (hétköznap meg majdnem minden nap meló) Kult könyv megvan kinyomtatva nekem, itt figyel a polcomon. I love it. ;)

(Khm, tudom, hogy most jön majd valaki, és benyögi hogy szemét warezelők, de legtöbbször nincs lóvém eredetiben megveszegetni - + postaköltség - rpg könyveket. Evvan.)

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 13:56

elejétöl olvasom a cuccot, most tartok a királyoknál.. még kb 30-40 oldal.. egyébként Kult könyvet fogok nyomtatgatni majd beköttetni.. cserébe majd ti is kézbevehetitek ;) nekem 7végék lennének jok.. délután.. általában

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 13:17

Csak hát az angol tudásom nem valami jó+van vagy 10könyv, ami vár rám, és el kéne olvasni őket... Már így is nagyon el vagyok csúszva e téren... :) De de gondolom nem kell akkor nagy háttértudás... Szabályokat meg gyorsan el lehet magyarázni... ;)
(Milyen a pdf-ed minősége? Az enyém, mint említettem elég rosz...)

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 13:05

Én is szívesen játszanék! :)
Csak a probléma az, hogy én nem olvastam el az alapkönyvet, kb csak annyit tudok a gaméről, amennyi itt elhangzott... :leborul:
De örömmel beszálnék, ha nektek ez nem probléma...  ;) (+ én egri vagyok, így csak péntek-szombat érek rá...)

Részemről oké, jöhetsz. :aboci: A könyvem (pdfből kinyomtatott példány) XLR8nál van, ha gondolod, kérd el tőle, olvasd el. Érdemes. :leborul:

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 12:54

Én is szívesen játszanék! :)
Csak a probléma az, hogy én nem olvastam el az alapkönyvet, kb csak annyit tudok a gaméről, amennyi itt elhangzott... :aboci:
De örömmel beszálnék, ha nektek ez nem probléma... ;) (+ én egri vagyok, így csak péntek-szombat érek rá...)

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 12:00

XLR8: Nagyszerű. Ha nagyon muszáj, besegítek a fordításban, csak ugye ahhoz gépelni kell, amit nem szeretek.

Morryster: Jah, akkor 2 játékosjelölt. Meg XLR8. Na, ez már egy komlett partinak elmegy. ;)

Módosította LadyCrow: 2004.09.27, 12:01

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.27, 08:38

LC: remélem, a potenciális játékosállományba engem is beleszámoltál :vitatkozik:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.26, 20:10

akár Dunaujvárosba is lecsoszogok de ezt a játékot látnom kell :vitatkozik:
Lelkesedésem nagyobb az angoltudásomnál(amerikai angolt tekintve föleg) de amit tudok kipréselek magambol.. csak elöször elolvasom a könyvet, majd csak utána kezdeném forditani. jah.. ha vki besegitene pl a Closetlandről szolo fejezet teljes leforditásával az jo lenne mert ezek a kifejezések benne nekem picit sok :nemertem:

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.26, 12:36

és szeretném forditgatni a könyvet, de .doc vagy ijesmiben tudom csak.. képek meg ijenek nélkül :vitatkozik:

Ha kész lesz, én hozzá tudnám pakolni a képeket, meg miegyebet, hogy olyan legyen mint az eredeti... Csak egyjobb fajta scenn kéne hozzá, mert jelenleg csak egy nagyon rosz van(olvasni is alig lehet)... :nemertem:

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.26, 12:19

Acélpatkány: Hmm, ígéretesnek tűnik a képregény, meg az ára sem túl ijesztő - csak a postaköltség ne lenne. :para:

XLR8: Hát ööö... Dunaújvárosban tudnék legalább egy játékost, meg itt gyakorlatilag bármikor; Pesten... fene se tudja, akkor nem minden héten, mert hát idő+pénz.

Morryster: :aaaaa: :vitatkozik: :nemertem:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.26, 08:06

LC, neked kezd ez a Little Fears a mániád lenni... Freud suxx... :) :( :rohog:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.25, 15:18

80 oldal :( van 1-2 kifejezés amit nemértek de a szövegkörnyezetböl azért ki tom következtetni.. ha ráérős lennél, mijen gyakran mehetne a gém? és hányan lennénk eddig?
a könyvre pedig vigyázok, nincs semmi baja

Módosította XLR8: 2004.09.25, 15:18

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.23, 16:41

Találtam egy nagyon egyedi képi világú képregényt, ami elég jól tükrözi a Little Fears borzalmait. http://store.slavelabor.com/nftinfo.shtml - Ez a Nightmares & Fairy Tales c. képregénysorozat, és különösen az 5. részt ajánlom mindenki figyelmébe, mert az 100%-osan Little Fears sztori. Aki akarja, megrendeli a fenti honlapról, vagy töltöget DC-n.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 13:22

kukucs..én a napokban kaptam kézhez az alapkönyvet(nyomtatva) és probálom értelmezni az angolt :nono:  kb 60. oldalon tartok és teccik..nemtom volt e ez az ingame, van-e vagy egyáltalán, mi van ezzel az egésszel.. de én jáccanék. ja és BPi vok. és szeretném forditgatni a könyvet, de .doc vagy ijesmiben tudom csak.. képek meg ijenek nélkül :)

No, ha egyszer ráérős leszek, és szívesen játszok/mesélek. A könyvet meg olvasgasd egészséggel, mondtam hogy nem nehéz szöveg. :)

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.22, 13:11

kukucs..én a napokban kaptam kézhez az alapkönyvet(nyomtatva) és probálom értelmezni az angolt :) kb 60. oldalon tartok és teccik..nemtom volt e ez az ingame, van-e vagy egyáltalán, mi van ezzel az egésszel.. de én jáccanék. ja és BPi vok. és szeretném forditgatni a könyvet, de .doc vagy ijesmiben tudom csak.. képek meg ijenek nélkül :)

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.29, 17:03

Endsch, de részemről most kimarad. Az elkövetkező legalább 1 hónapban napi 10-11 órát dolgozok építkezésen, időnként hétvégén is. So, nem sok szabad kapacitásom marad.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]