Ugrás tartalomhoz

Fotó

Little Fears

• Válasz írásához lépj be
111 hozzászólás érkezett eddig

_mikabast (NPC/NJK)

_mikabast (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.23, 13:40

Megkaptam, teljesen jolvan...
Kezdes akkor lesz, amikor kapok mastol is karaktert :-))) A forum egyebkent valoszinu hamarabb meg lesz nyitva, meg nemtom mikor... turelem... illetve kuldjetek karaktert.... MOST!!! :-))))

Amugy nem lesz az atjaroban LF cikk... legalabbis most meg nem... maj szolok ha lesz :-)))

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.23, 12:09

Nos, mikabast, én elméletileg elküldtem neked a karakteremet, remélem megkaptad. Akkor mikor lenne kezdés?

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.21, 01:35

http://rpg.hu/iras/mutat.php?cid=3633

Sok igazsága vagyon.

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.20, 09:35

Hűűű, akkor áttanulmány még1X és szvsz ebbe én is beszáll. :eeek:

_mikabast (NPC/NJK)

_mikabast (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.20, 01:02

No en meg nagyon szivesen meselek online...
jovoheten akar kezdhetjuk is... jovoheten akkor valamikor het elejen meg fog jelenni egyel feljebb egy LittleFears-InGame forum... addigis kerek karakterleirast e-mailban a cadlab@elte.hu cimre, lehetoleg a subject élegye valami Little Fears Ingame, vagy ilyesmi...

jah... akkor mongyuk legyen a helyszin London... es mongyuk 8-9 eves karakterek kellenenek (harmadikosok)... mongyuk osztalytarsak az egyszeruseg kedveert...

remelem osszegyulik mongyuk rajtam kivul vagy 3 ember minimum...
jah, valszeg fogok hozni enis karaktert...

no elso korben akkor ennyi...

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 15:56

Én is jáccanék online, ha valaki mesélne.

DrCsernus

DrCsernus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.19, 13:28

Huh. De rég írtam már...

Nah, szóval ezzel az előbb kipróbálni, és utána megvenni elvvel teljesen egyetértek, mert én már nagyon megjártam egyszer, vettem Vampire alapkönyvet, aztán meg senkinek nem tetszett (nekem sem), és kb. harmadáron tudtam, eladni.

De a Little Fears tetszik, csak mint már írtam, nem tudok kivel játszani. Ha esetleg lehetne egy próbajátékot szervezni online, akkor abban benne lennék.

A fordításban én is benne lennék, lenne időm, meg elég jó is vagyok angolból. A könyvszerű dologhoz szerintem Steelrat-tel vegyétek fel a kapcsolatot, ha kell referenciaanyag: ingyenrpg.fw.hu. Szerintem nagyon színvonalasan dolgozik.

Tehát előre!!!

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.12, 03:39

Edorn:

Az Insects of Good ingyenes, kattints, s olvasd el :rohog:
http://www.key20.com/kypx001/index.html

Wyrd is Bond: hát, nekem sem nyílt meg tőle a pénztárcám... :titok:

De az ötlet jó, és érdekes. Nem az a lényeg, hogy "játszunk a gettómédzset!", hanem, hogy hogyan fogadja a társadalom a mágiát? Mi történik, ha úgy alakul, hogy a mágiának egy droghoz hasonló szerepkör jut? Mindenki tudja, hogy léteznek, de "mifelénk nem lehet vele találkozni, ez egy rendes környék".

MLWM:

Tudom, hogy a következő ismertetőt már olvastad, de azért beteszem ide is... :szent:

http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=3460

Nagyon jó játékleírásokat (tehát nem ismertetőket, hanem aktuális játékok "dokumentációit") lehet találni az rpg.net (és forge) fórumain, pl.

http://rpg.net/showthread.php?s=&threadid=...&highlight=MLWM

Én hamarosan fogok rendelni (egy újabb) adagot, ha valakinek kedve van, csatlakozhat a rendeléshez, csak egy U2Un múlik :pirul: (ez azt jelentené, hogy Magyarországra augusztusban "szállítom")

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.11, 09:56

Most látom csak, hogy az Insects of God-ot tényleg összekevertem egy másik játékkal... Erről tudna valaki mondani valamit? :rohog:

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.11, 09:25

jah es folynak mindenfele jogi procedurak a srac ingyenes jatekanak, az Insects of God-nak (lasd szinten a fenti simen) magyarra forditasan, es megjelenitesen, bar errol meg csak elore szolok jelleggel irtam :-))))

Pöpetet OFF: :nono:

Mármint, hogy magyarul akarják ingyenesen megjelentetni az Insects of God-ot? Ha jól emlékszem az egy baromi jó kis játék... De lehet, hogy keverem valamivel... Mikor??? :rohog:

mikabast, vagy akárki más: My Life With Master? Játszott már vele valaki? Vélemény? Ismertető? Akármi??? :titok: :pirul: :szent:

Hammer

Hammer

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.10, 22:38

Üdv mindenkinek

Felfigyeltem erre a fórumra, utánanéztem a Little Fears-nek és bejött. Ugyhogy én is gyarapítom a haza LF fanok táborát.

A Wyrd is Bondról az a véleményem, hogy nem annyira rossz. Ha önnáló játékként nem is állná meg a helyét, de más játékhoz lehet, hogy fölhasználható, mint "kiegészítő".

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.10, 14:27

Hát ez a Wyrd is Bond már nem tetszik annyira... Túl amcsi.

You play slingers, magical gang-bangers, who get their power from the Wyrd.

:( :aaaaa: :(
Olyan mintha már nem tudnának mit kitalálni, mert minden volt már, mégis erőltetik. A mágiát talán már mindenhez társították, kivéve a gettólakókhoz... De szerintem nem is kéne. Persze ettől lehet jó, mindenesetre szvsz eddig elég nagy baromságnak tűnik.

_mikabast (NPC/NJK)

_mikabast (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.10, 02:52

no... igazabol igazatok van... de ez ennel a jateknal nem fog bejonni :-))) ez egyaltalan nem egy hosszutavon jatszhato jatek... legalabbis szerintem... ez olyan hogy neha elokerul, jatszik vele egy k***ajot az ember, aztan megin elrakja par honapra, majd ujra eloveszi, stb... szal erre meg ugyis azt fogjatok gondolni, hogy eleg a pdf :-))) node ti tuggyatok :-)))
en mellesleg anno egy kb 10 soros review utan rendeltem meg :-) de egyaltalan nem csalodtam benne...

no mas.. meg kicsit off...
szal nemsokara meg fogom rendelni a kiado uj jatekat a Wyrd is Bond-ot... szeretnek arrol is reviewot irni maj, meg ezzel kapcsolatbanis valami kis riportot a keszitovel, bar kicsit felek tole, mer az nem aza jatek aminek annyira lenne magyarorszagi vonatkozasa... sot... ez egy nagyonamcsi jatek :-))) hogy miert? olvassatok rola a http://www.key20.com cimen...

jah es folynak mindenfele jogi procedurak a srac ingyenes jatekanak, az Insects of God-nak (lasd szinten a fenti simen) magyarra forditasan, es megjelenitesen, bar errol meg csak elore szolok jelleggel irtam :-))))

jah es megegyszer: vegyetek meg maj a juniusi atjaro magazint meg olvassatok, mer az amugy is jo :-)))

jahes abbahagyom mer meg a vegen kib*sznak innen reklamer :-)))) pedig ez nemis az :-)))

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.09, 21:44

Hát, tervbe van véve a könyvformátumú rendelés is pár mással, ha... de addig is magyar munkanélküli örüljön, ha netre van pénze :(

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.09, 11:19

Edorn:
Köszi, mcKaptam.

mikabast:
Én azért tudni akarom mibe fektetem a 20 dolcsimat. Egyébként nem hiszem, hogy Ő sorsuk az én huszasomon múlna (na jó ez gyenge kifogás a lopásra). A lényeg, hogy akkor veszem meg, ha már kipróbltam, és nekem is meg a csapatomnak is bejön. Hosszútávon úgysem igazán jól használható az elektronikus rúlbúk.

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval... :)

Egyébként én szinte minden magyarul megjelenő cuccot megveszek, hiába létezik már elektronikus formátumban... De a külföldi anyagok jórészéhez sokkal nehezebb hozzájutni papír formátumban (ha egyáltalán kapható még), illetve ott már tényleg szinte látatklanban vásárol az ember... (könyvesboltban megnézheted mien a könyv, de postán... Egyébként tényleg meg kell venni!!!! :sor: - az elektronikus váltoat meg csak a biztonsági változat, ha esetleg egy tűzvészben elégne az eredeti... :ugri: )

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.06, 14:40

Edorn:
Köszi, mcKaptam.

mikabast:
Én azért tudni akarom mibe fektetem a 20 dolcsimat. Egyébként nem hiszem, hogy Ő sorsuk az én huszasomon múlna (na jó ez gyenge kifogás a lopásra). A lényeg, hogy akkor veszem meg, ha már kipróbltam, és nekem is meg a csapatomnak is bejön. Hosszútávon úgysem igazán jól használható az elektronikus rúlbúk.

_mikabast (NPC/NJK)

_mikabast (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.06.06, 13:12

ejnye gyerekek, tessenek megvenni... kicsi a kiado es kicsi a jatek, es nem orulnek ha ehen doglenenek :-)) nomeg 20 dolcsiba ti sem haltok bele :-))) ensem haltam :-)))

no bocsi, csak nekem szivugyem a jatek, nomeg a kiado...

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.06.04, 11:29

Hello!

Érdekesen hangzik ez a játék. Esetleg valaki meg tudna dobni a pdf-fel?
Ha valaki nekiáll a fordításnak, akkor én is beszállnék.

Elvileg kaptál tőlem ezügyben 7db levelet csatolt file-okkal... Ha valami nem egyértelmű, szólj... (Tudom, nagyon rossz minőségű, de örülni kell, hogy legalább van... :) )

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.06.01, 15:34

Hello!

Érdekesen hangzik ez a játék. Esetleg valaki meg tudna dobni a pdf-fel?
Ha valaki nekiáll a fordításnak, akkor én is beszállnék.

Módosította kukurbuki: 2004.06.01, 15:35

_mikabast (NPC/NJK)

_mikabast (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.05.31, 21:15

no lesz itten ilyen hogy juniusi Atjaro magazin... abba meg lesz review a Little Fearsrol, meg riport Jason L blairrel, aki a keszito... szal maj jo olvasgatast mindenkinek :-)))

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]