Ugrás tartalomhoz

Fotó

ACSD

• Válasz írásához lépj be
221 hozzászólás érkezett eddig

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.15, 11:44

Azt hiszem nem szorul különösebb magyarázatra, van itt minden, kezdve a távkiértékeléstől a szövegértelmezés és konstruktív válaszok teljes hiányán át a burkolt fizikai fenyegetésig. Elnézést a dupláért.

Továbbá masszív OFFolás, lekezelés, önellentmondás, és annak védelmében félrebeszélés.

RedSign tőlem is megkapja a támogatást a júniusi kitüntetéshez.

Easy_Rider

Easy_Rider

Baphomet szolgája

• Fórumita
  • 380 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.15, 10:39

Azt hiszem nem szorul különösebb magyarázatra, van itt minden, kezdve a távkiértékeléstől a szövegértelmezés és konstruktív válaszok teljes hiányán át a burkolt fizikai fenyegetésig. Elnézést a dupláért.

Easy_Rider

Easy_Rider

Baphomet szolgája

• Fórumita
  • 380 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.15, 10:06

RedSign lásd: http://lfg.hu/forum/index.php?showtopic=2082&pid=1862373&st=0&#entry1862373

Módosította Easy_Rider: 2011.06.15, 10:07

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.05, 08:29

Hölgyeim és Uraim, íme a havi termés!

A hónapban egy jelölés érkezett be Orastesre, ami nem képvisel meggyőző fórumos támogatást. Ezúttal tehát az ACSD a kialakult szokásoknak megfelelően nem kerül kiosztásra. Jó lenne azt hinni, hogy azért, mert nincsenek közöttünk végletes hülyék; a jövő majd megerősít vagy rámcáfol. :)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.22, 16:37

Mérsékelten kedves Judea,

nem tettem kísérletet a "befeketítésedre". Az ACSD-jelölésed (egy darab érvénytelen szavazat) valószínűleg inkább annak köszönhető, hogy más is unja a buta kötekedésedet. Kettő, bár érdeklődve olvasom a rólam, fórumos jelentőségemről és az általam kedvelt játékstílus hazai elterjedtségéről alkotott egyre fantasztikusabb tévképzeteidet, meg kell jegyeznem hogy nem velem van vitád hanem a saját magadban felépített rémekkel. Mivel eddigi találkozásainkkor semmiféle jelét nem mutattad annak, hogy legalább minimális mértékben hajlandó volnál távolabb látni a buta előítéleteiden és értelmezni a mindenki rendelkezésére álló alapinformációkat, én sem tartom fontosnak, hogy rád fecséreljem az időmet "befeketítéssel" vagy akárhogyan.

Üdv.

(ACSD-szavazatodat iktattam, Orastessel szemben az a véleményem, hogy elsőre is érvényes volt)

Módosította elGabor: 2010.04.22, 16:38

_Judea (NPC/NJK)

_Judea (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.04.22, 08:37

Ez komoly :asit: , kissé nevetséges és gyerekes a játék. De legyen, bevállalom, még ha 10 fekete pontot írnak a nevemhez is, kapsz egy szabályos szavazatot: Orastes

Szerintem amúgy, elGabor meg tudja védeni magát, ha tudja nem kellenek kéretlen prókátorok.

Elnézést ha flémeletem a Flame topicban. :lol:

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.21, 21:12

egy idevágó idézet a szabályzatból:
".. [Az ACSD] annak jár, aki az adott hónapban a legnagyobb hülyét csinálja magából. Nem annak, aki "valami csúnyát mondott, és ez engem felzaklat".
- Monyók
" :lol:

ps.
elGábor, kérlek könyveld. :asit:

szerk: a nickem még mindig Orastes, tehát a szavazat nem érvényes :D

Módosította Orastes: 2010.04.21, 21:16

_Judea (NPC/NJK)

_Judea (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.04.21, 18:16

Orestes mert indokolatlanul kritizál mindenkit.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.21, 15:03

ha valakivel bajod van akkor ne rinyálj hanem indokolj és szavazz. :asit:

_Judea (NPC/NJK)

_Judea (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.04.21, 14:26

Nos igen látom volt egy szánalmas próbálkozás a befeketítésemre. elGabor, te hányszor nyerted el ezt a díjat? Gondolom még senki sem szavazott rád.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.05, 21:13

Hölgyeim és Uraim, a dicsőséges eredmények!

Ebben a hónapban ismét értékelhető számú jelölés érkezett, hogy a díj kiosztásra kerüljön - nem mintha a fórum vagy a díjazott sokat nyerne vele. Egy-egy szavazatot kapott Dallasz és Judea, de mivel mindkét voks szabálytalan (félkövér kiemelés nélküli) volt, a voks érvénytelen. Ahol tehát egyetlen érvényes jelölt van, ott egy a győztes (mondta volt Elaine Marley kormányzónő Melée szigetéről): KLM, a fórumok történetének eddig legtöbbször díjazott, de még nem bannolt kommunikációs csődje 10 (tíz) jelöléssel lett március bolondja. A díj nyertesének gratulálunk, de most már igazán megérthetné, hogy valami gáz lehet a fórumos szereplésével, ha olyan sok különböző emberben csapta ki a biztosítékot. Ismét.

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.26, 06:12

Cikornya, Ardal:

1. A jelölésetek akkor érvényes, ha a nevet kiemelitek félkövérrel. Hadd ne kelljen a szavazatszámlálónak emiatt szívnia!
2. Link az urak munkásságához?

Jula

Jula

Dandárkugli

• Fórumita
  • 1146 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 23:05

Jelöltem: KLM

Mert egy tömény gerincoszlop. :D

Pixel_J

Pixel_J

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 21:51

KLM. Durván tolja.

_Ardal (NPC/NJK)

_Ardal (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2010.03.25, 21:29

Én Judeára szavazok, mert szembeszált elgabor-ral teljesen értelmetlenül, pedig ő tényleg igen komoly és értelmes, hasznos tagja a közösségünknek. :D

Cikornya

Cikornya

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 21:03

Én Dallaszra szavazok, mert nem lát túl a saját kis csövénél, baromságokkal érvel, lehetőleg úgy, hogy egyik szava ellentmondjon a másiknak, az egyetlen pozitív tualjdonsága, hogy ritkábban ír mint KLM :D

Blackjack

Blackjack

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 832 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 19:38

Üdv!

Jelöletem a Végső Igazság Egyetlen és Igaz Letéteményezettje és Prófétája:

KLM

Mindenki tudja, miért...

10teletem

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 16:18

Üdv!

Már régóta nincs időm mindent elolvasni a fórumon, sőt, általában még rendes, hosszan tartó viták levezetésébe sem merek belevágni idő híján. Heti néhány alkalommal azonban van lehetőségem felnézni és bele-beleolvasni egy-egy topicba. Feltűnt, hogy KLM már megint beleszarik szinte mindegyikbe, és természetesen minden topicban ő, és csakis ő lehet az aki az ultimate igazságot írja, a többi fórumozó - valójában csak szerinte - nem ért a témához.

Már korábban is rendre belefutottam az ignore falba amit szinte mindig felépít maga köré, és gondoltam mások majd leszoktatják erről. Úgy látszik ez senkinek nem sikerült eddig amit sajnálok, mert nagyon rontja a fórum olvashatóságát a "tisztelt"* kolléga "munkássága".

A fentiek tükrében, és a legfrissebb ámokfutása miatt e havi jelöltem KLM.

*Anno belém kötött egy nyelvtannáci, hogy milyen alapon kötekszem amikor még azt sem tudom hogy a magyar nyelvben az idézőjelet hogy kell írni. Most leírom, hogy mindez azért van, mert a fórum alapból ezt a formátumot adja meg. :nono:

Dallasz

Dallasz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 13:15

KLM

A szép hosszú, de semmitmondó hozzászólásaiért.

szuperferko

szuperferko

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 42 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 13:12

Nem pofázni járok ide, csak olvasni, de ha nem is folyok bele a – parttalan – vitákba attól még látom, hogy ki, mennyi időt szán arra, hogy egy vitát értelmesen rendezzen, ne adj' Isten konszenzusra jusson a többiekkel, (tév)képzeteit revidiálja ha úgy adódik.
Az erre vonatkoztatott érték KLM esetében: 0, azaz nulla.

Jár neki az ACSD.

Módosította szuperferko: 2010.03.25, 13:17

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]