Ugrás tartalomhoz

Fotó

ACSD

• Válasz írásához lépj be
221 hozzászólás érkezett eddig

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 11:09

csak partvonalról ugatok be: KLM egyszer már kapott sapkát, sokat nem használt neki, szavazok én is: KLM

(mondjuk az ACSD azt még mindig nem minősíti asszem, hogy ha valami hazudik vagy csúsztat, KLM stílusa irritáló, ez tény)

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 11:00

Szerintem az ACSD díjat erre találták ki. Bízom abban, hogy ha megnyeri, akkor az elérheti célját, és átmegy az úr egomán erődítményén, hogy amit csinál, az finoman szólva nem oké.
Persze ne menjünk ennyire előre: majd majd kiderül, mások hogy látják ezt a dolgot.

üdv,
Raon

Csatlakozom.
KLM

ui: azért remélem, gyógyítható ez nála, nagyon úgy viselkedett, mint egy rossz CEO... ami súlyos tünetegyüttes. :nono:

Raon

Raon

Révész

• Fórumita
  • 719 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 07:16

Jelölném KLM-et, a Krán topicban folytatott remek érvrendszeréért, és szánalmas vergődéséért...
Hiszen mindenki hülye, csak ő a helikopter! :nono:

Krán

Üdv!

Hell, megelőztél. Bár ennek örülök, mert így nem az lesz a kifogás, hogy én indítottam magánháborút.

Az én jelöltem is KLM.
Az érveim triviálisan egyszerűek. A Nagyisten-padowan a mennyeknek trónusából osztja az észt, és nem fukarkodik az emlékezetes frankónmegmondásokkal. Ez alapban még nem baj, de ha az egyszeri ember a maga naiv módján visszakérdez, avagy magyarázatot kérne, akkor beindul a túlélő gépezet, és előbb jön a csúsztatás, terelés, hazudozás (a lényeg, hogy a látszat a mester fölényét mutassa!), aztán ha nagyon beborul a bili, jön a nagy kuss és a szelektív olvasás. Jula ebben a hozzászólásában remekül összeszedte a lényeget.
Én többször megpróbáltam vele erről egyeztetni, a bevett szabályok szerint még a flémre is átvittem az ügyet, hogy az úr lehetőséget kapjon az igaza bizonyítására. Nem élt vele.

Mit lehet tenni azzal a fórumozóval, aki egyértelműen f@szságokat művel, ámde következetesen elzárkózik a visszajelzések megértésétől?
Szerintem az ACSD díjat erre találták ki. Bízom abban, hogy ha megnyeri, akkor az elérheti célját, és átmegy az úr egomán erődítményén, hogy amit csinál, az finoman szólva nem oké.
Persze ne menjünk ennyire előre: majd majd kiderül, mások hogy látják ezt a dolgot.

üdv,
Raon

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.25, 05:08

Jelölném KLM-et, a Krán topicban folytatott remek érvrendszeréért, és szánalmas vergődéséért...
Hiszen mindenki hülye, csak ő a helikopter! :nono:

Krán

Lord_Dzsuva

Lord_Dzsuva

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.06, 14:03

Dronner

Mert már megint kezdi a M.A.G.U.S. topicban. Természetesen Ő soha nem megy szembe a hivatalos verzióval, de az ezüstöt kivágta a vámpírok kapcsán. Valamint egy házi szabályra laza mozdulattal ráhúzta a „Hopp, nem, ezt hívják meglévő szabály kiterjesztésének/alkalmazásának.” dumát. A hivatalos könyvben nem valószínű, hogy következetlen lenne egy varázstárgy ha az több kiadást is megélt szinte csorbítatlanul. Kezd megint fejfájást okozni a csűrés csavarásával.
(Valamint lehet, hogy a „unatkozó melós” hozzáállása is nagy fokúan irritál.)

Vlaszov

Vlaszov

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 318 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.15, 06:27

Kimmuriel: amire te gondolsz, az négy hónapja történt. A jelölésed éppen ezért érvénytelen

Módosította Vlaszov: 2009.07.15, 06:30

Kimmuriel

Kimmuriel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 289 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.14, 22:33

adamsly szépen berúgta a gólt az airsoft kapujába. :D

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.07, 07:08

Hölgyeim és uraim!

A múlt hónapban az ACSD közönségét megosztotta a jelölhető személyek köre. Egy-egy szavazatot kapott Dronner és Blob (akik egymást jelölték), és egy voksot MUMUSi, aki már nincs közöttünk. Az első helyen elvileg az art.rpg.hu-n bemutatott arrogáns észosztásáért jelölt Vidikán Dávid és az inkoherensnek tűnő (bár különvéleményem szerint csak átlagosan irritáló) Lambach osztozna két-két szavazattal, de mivel meggyőző többség nem alakult ki mellettük, az ACSD ebben a hónapban nem kerül kiosztásra. :)

Blackjack

Blackjack

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 832 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.25, 18:34

Lambach

a TÁP elleni küzdelem legTÁPosabb képviselője. Meg mert egy pallost forgató varázslóval legyakott 4 orkot (és nem tápolt, csak kijátszotta a karaktert)

Kész vicc, aszittem, soha nem fogok itt szavazni...

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.19, 19:10

Lambach

http://forum.rpg.hu/index.php?s=&showt...t&p=1621388

Folyamatosan felkiáltójelekkel tűzdeli tele a mondanivalóját, ami miatt mintha folyamatosan kiabálna. Mindig küzd a táp ellen, de neki(k) kell az od, a kráni elf messor. És ennek a megkoronázására még egy griffen lovaglást is bevállalna.

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2032 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.12, 09:30

Most elGabort, vagy Dronnert jelöli? :aboci: :nemertem: :punny:

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 20:04

elGabor: erős a mezőny, de akkor mégis jelölöm.

Akkor már csak egy dolgot kell megtenned: kiemelni vastagon a nevét... ;)

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 14:14

elGabor: erős a mezőny, de akkor mégis jelölöm.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 14:04

Blob: a helyzet egyszerű, Jula téved. Jelölhető a poszt szerzője.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 12:03

szerintem egy egy hetes post azért nem olyan nagyon régi -ha meg tovább megy rajta a flém/szarrágás, akkor akár lehet újabb sapka is. Bár Dronnernek minek kettő? Egyből sem tanult, ennek se lenne sok haszna. :(

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 11:49

(OFF)Igazán nem kívánok beleszólni a vitátokba és a kölcsönös jelölgetésbe, de Blob, nézd meg a beidézett szöveg dátumát... 2009.06.04., 13:58. Szavazni minden hónap ötödikéig lehet. Ez múlt havi történet... :( (/OFF)

(OFF)upsz, akkor visszavonom... azt hittem, az elkövetés ideje szerinti hónapot kell figyelembe venni, de akkor ez olyan, mint a régi bkv-bérlet... vagy mégsem?(/OFF)

Jula

Jula

Dandárkugli

• Fórumita
  • 1146 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 11:37

(OFF)Igazán nem kívánok beleszólni a vitátokba és a kölcsönös jelölgetésbe, de Blob, nézd meg a beidézett szöveg dátumát... 2009.06.04., 13:58. Szavazni minden hónap ötödikéig lehet. Ez múlt havi történet... :( (/OFF)

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 11:36

Dronner, csak azt nem értem, minek rinyálsz, hogy nem szokott ott fórumozni, mikor a regisztráció az _összes_ nyílt fórumon érvényes az oldalon belül, nem? Ha meg eddig nem fórumozott ott, akkor mostantól igen, ennyi. Javasolnám, hogy inkább próbálj meg tanulni az egyszer már elnyert sapkából, ha meg nem, akkor mássz vissza a köved alá. Köszi.

még nem jelölés, de ez a Sitnyik, egészen jól küldi :(

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5570 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 10:22

Blobot ugyanezért, kiegészítve azzal, hogy nem képes megkülönbözetni azt amit az ember sarkításként ír (és egyértelműen nem gondol komolyan) attól, amit komolyan gondol.

Na meg azért, mert lelkesen átjár trollkodni egy olyan játék topicjára, amit deklaráltan nem játszik.

Módosította Dronner: 2009.06.10, 10:26

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.10, 08:04

Én jelölném Dronnert ezért:

Blob:

avagy lehet, hogy az elfek/gnómok/sárkányok stb. ősiek és/vagy érthetetlenek és/vagy szunnyadnak, de a többi feltétel nem vonatkozik rájuk, míg az ősaquirokra igen.

Az aquirokra sem vonatkozik mind, lentebb írtam, hogy miért melyik balgaság, szóval ez a dolog itt is bukik.

3. ponthoz: a lovecrafti mítosz lényei sem mind csápos izék.

Az érved, hogy mivel Lovecraftnál vannak olyan lények, amelyek csáposak, és Kránban is vannak olyan lények, amik csáposak, ez analógia? Akkor a Vampire is Lovecraft koppintás, mert ott is vannak csápos lények, pl. a gazdag emberek által egy elegáns étteremben elfogyasztott polipvacsorán. De pl. Ad&D-ben a beholder kocsányon lógó szemei is csápszerűek, akkor az is innen jön? :(
Vegyük már egy kicsit komolyan magunkat és egymást!

Maradjunk annyiban, hogy mind az ősaquirok, mind a Mérhetetlen Vének felfoghatatlan alakúak. Ha meg nem, akkor vagy rovarok, vagy csápos izék.

Vannak köztük rovarformájúak, igen. Lovecraftnál mondjuk, ha csak a szerepjátékkönyvben szereplő lényeket végigpörgetem az agyamban, nem rémlenek rovarszerűek. Ha vannak is, nem annyira tipikusak, hogy ezt analógiának vehessük.

4. ponthoz: Tiltott tartományokra vonatkozó rész, Sumi 398-399. oldal -pl.:
- a 13-ak tornya Sarki Fény vagy Fekete Szivárvány, ráadásul egy álom utazó meg is őrült, mikor látta (R'lyeh, Cthulhu Fthaghn Ia Subb-Niggurath - vajon ezt kiabálta még???)

Alidax úrnőjének a palotáját is többen meg próbálták antissról megközelíteni, és mind kudarccal jártak, beleőrültek, stb. Akkor most ő is Lovecrafti szuttyogány?

- álmodó ősi izék, amik közül koronkint némelyik felébred "didergő borzongás fut végig a planéta eleven irháján" (ej, Kornya és a jelzői túlburjánzás) ("felszínen nyüzsgő parányok") lol.

Gondolom, az Earthdawn Rémei is Lovecrafti szuttyogányok szerinted.

elfelejtettem a legfontosabb 8. pontot:
Kornya buzgó Lovecraft imádó.

Ah, ez már űberérv! Te, ha kiderül, hogy neadj'isten szereti A. A. Milne írásait, akkor Kránból Micimackó klón lesz?
Ah! Az orkok valójában Micimackó másolatai! Az érvek:
:sor: Az orkok nem élnek túl sokáig - Micimackó, is elég fiatal, és ha Róbert Gida felcseperedik, Micimackó sajna nem él tovább. (Mérhetetlenül Vén -analógia)
:) Az orkok nem az intelligencia bajnokai - Micimackó se túl okos. Mondhatni együgyű (gondolkodásmód-analógia)
:sor: Az orkok szőrösek - Micimackó szőrös (csápos-analógia)
:ok: Az orkok a vadonban élnek - Micimackó is a vadonban él, hiszen mumusok járnak arra és hát a százholdas pagony sem épp egy nagyváros (Leng-sík analógia)
;) Az orkok a korábbi orkképhez képest már nem elvadult várszomjas gyilkológépek, hanem értelmes háttérrel, sőt, tragikus hátterük figyelembe vételével akár pozitív arculatot kaptak - lehet, hogy ez Micimackó a maga egyszerű jóságával analógia?
:) Az orkok ragadozók - Micimackó, mint medve szintén ragadozó, de mint az orkok, civilizált, és igyekszik elnyomni ragadozó ösztöneit (ld. Fehér Orkok integrációja a dartonita társadalomba).
:ize: Az orkoknak nincsenek isteneik (a héroszok nem azok) - Micimackó sem mutat érdeklődést egyik vallás iránt sem (bár vontak párhuzamot a viselkedése és a tao között)

A végső érv: Kornya LEHET, hogy szereti Milne munkáit!

Szerintem ugorjunk, ok?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]