Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó

The Witcher

• Válasz írásához lépj be
127 hozzászólás érkezett eddig

hiuuz

hiuuz

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.18, 18:55

Ha valakit érdekel összedobtam egy ilyet azoknak, akik nem a 2-vel vagy a 3-mal kezdték annak idején! :)

https://www.nexusmods.com/witcher2/mods/853/

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.30, 11:13

Részemről az itteni fél-offnak ezennel vége:

http://lfg.hu/74251/hirek/keszul-a-witcher-asztali-szerepjatek/

Módosította strato: 2015.07.30, 11:13

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.30, 05:52

A CD Projekt RED bejelentette, hogy készül a Witcher asztali szerepjáték a Fuzion rendszer (CP2020) felhasználásával:
http://en.cdprojektred.com/news/cd-projekt-red-and-r-talsorian-games-announce-the-witcher-role-playing-game/

VAN ISTEN!!!

A Fuzion-nak, vagy az asztali rpg-nek orulsz igy? :)

Az asztali rpg-nek. :)

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.29, 21:18

A CD Projekt RED bejelentette, hogy készül a Witcher asztali szerepjáték a Fuzion rendszer (CP2020) felhasználásával:
http://en.cdprojektred.com/news/cd-projekt-red-and-r-talsorian-games-announce-the-witcher-role-playing-game/

VAN ISTEN!!!

A Fuzion-nak, vagy az asztali rpg-nek orulsz igy? :)

hyperman25

hyperman25

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 301 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.29, 20:46

VAN ISTEN!!!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.07.29, 20:25

Sith

Sith

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 160 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.07, 23:54

Most sikerült befejezni. Akció rpg szóval ha valakinek az irányítás és a harcrendszer nem jön be, azzal nem igen lehet mit kezdeni, de ha megszokja az ember irtózatossan jó játék tud lenni.
Nem tudom mikor fogott meg egy játék ennyire, igazából csak ajánlani tudom. ( biztos van egy csomó hibája de a hangulat sokmindent feledtet)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.04, 09:28

Ha valaki lemaradna, a Steam nyári vására elvileg napra pontosan egy hét múlva kezdődik, és ott is várható a korábbi részek akciózása, hiszen A CDPR még bőven tüzeli a Witcher 3 hájpot. Hovatovább a Steames verzió kulcsával a GOG-on is lehet regisztrálni a Witcher játékokat.

• Nocturna kedvelte ezt

Freddie

Freddie

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 94 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.03, 20:39

Éppen most akciós (újra) a GoG-on a Witcher1 és 2, a kettő együtt kb. 4 euróért, de már csak 4óra20percig!

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 915 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.29, 10:12

Mennyire élvezhető a Witcher 3, ha nem játszottam az első két résszel, és szinte semmit sem tudok a világról meg a könyvekről?

Tökéletesen. Mindent elmagyaráznak benne, de ha dobozosat veszel, kapsz egy kis 20 oldalas füzetet, amiben minden lényeges infó benne van. Illetve van fent youtube-on sok ilyen recap videó, amiben összefoglalják az előző két részt. 

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.23, 21:30

Mennyire élvezhető a Witcher 3, ha nem játszottam az első két résszel, és szinte semmit sem tudok a világról meg a könyvekről?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 13:07

Ma megjelent a The Witcher 3: Wild Hunt.

Ki az, aki már játszott is vele? Milyenek az első benyomások? :ugri:

Módosította strato: 2015.05.19, 13:07

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.23, 10:05

Al2O3: kösz a tippet! Cedric-et egre-foldre kerestem, de mar nem kerult elo. Mikor ujra talalkozhattam vele, mar az erdoben haldokolt, a Merigold-szál befejezesekent. Igy ez az amulett nekem már kimarad, sajnos. :(

Ez a fix elegge komplexnek tunik a log fajl alapjan. Vajon uj jatekra erdemes csak telepiteni, vagy mar letezo mentest is konvertal? Ez azert lenne erdekes, mert a skill tree-t is elegge megbuheraltak benne.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.22, 09:20

Megjelent a Witcher 2-höz a hivatalos Full Combat Rebalance Mod:
http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/35541-news-full-combat-rebalance-mod-for-the-witcher-2-is-out/

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1509 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.21, 05:40

Sracok, a "Melitele's Heart" amulettert megeri szenvedni? Milyen bonuszt ad, ill. erdekes a tovabbiakban? Ez az a nyaklanc, amirol a kulvarosi herbalista-boszorka le tudja venni az atkot, ha osszeszedsz neki 4 ritka komponenst. A troll nyelvevel van a gondom, ugyanis a "Troll Trouble" kuldetest mar megcsinaltam joval korabban, es eletben hagytam a piás trollt. Be lehet szerezni mashonnan is a nyelvet? Mert nem akarom kardelre hanyni a trollt emiatt. Van a cserzovarga falan is egy troll trofea, de mar nem ajanl fel semmilyen opciot arra, hogy megszerezzem / megvasaroljam tole (pedig korabban meg lehetett vizsgalni).

Valami +5% sebzést vagy DR-t ad. A trollfej elnyerésekor kaptál vele egyet, ha jól emlékszem, szóval ha nem alkímiáztad el, akkor még meg kell lennie; ha nincs meg, asszem Cedrictől tudsz venni valami 1000 körüli összegért.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.20, 23:38

Sracok, a "Melitele's Heart" amulettert megeri szenvedni? Milyen bonuszt ad, ill. erdekes a tovabbiakban? Ez az a nyaklanc, amirol a kulvarosi herbalista-boszorka le tudja venni az atkot, ha osszeszedsz neki 4 ritka komponenst. A troll nyelvevel van a gondom, ugyanis a "Troll Trouble" kuldetest mar megcsinaltam joval korabban, es eletben hagytam a piás trollt. Be lehet szerezni mashonnan is a nyelvet? Mert nem akarom kardelre hanyni a trollt emiatt. Van a cserzovarga falan is egy troll trofea, de mar nem ajanl fel semmilyen opciot arra, hogy megszerezzem / megvasaroljam tole (pedig korabban meg lehetett vizsgalni).

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2869 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.03, 14:12

PS: bocs, az off-ért, de itt nincs keres-kínál

Apróhirdetésnek hívják.

szbzs

szbzs

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.03, 13:55

Sziasztok!

Érdekel valakit egy új, bontatlan X360-as witcher 2?
Árban megegyezünk, ajánlatokat írjatok privátban.

Köszi,
Balázs

PS: bocs, az off-ért, de itt nincs keres-kínál

Módosította szbzs: 2013.04.03, 13:56

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 779 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.19, 20:43

Köszönöm a tippet. A fórumon megtaláltam a megoldást. :)
Automatikusan állította be a rendszer az optimális beállításokat, de a fórumon írtak olyasmit, hogy az egér működése szoftveres, így ha nagyon le van terhelve a gép, akkor művel ilyesmiket... Ezért csökkentettem a felbontást, és már jó is... az egyetlen hátránya, hogy így most nem teljes képernyőn fut a játék.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.19, 16:32

Nem tudom, hogy a problémádon segít-e, de a termékkulcs megadásával itt szert tehetsz egy GoG-os példányra, ami garantáltan a legfrissebb verzió (és jár hozzá egy csomó extra):
http://www.gog.com/witcher/backup
Persze kell hozzá egy GoG fiók (2 perc nyitni egyet), és még le is kell tölteni a játékot (de csak egyszer :)).

Ezen felül szétnézhetsz az ottani fórumon is, hátha:
http://www.gog.com/forum/the_witcher_2#1363680410

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]