Ugrás tartalomhoz

Fotó

Random szellem - idézetek

• Válasz írásához lépj be
725 hozzászólás érkezett eddig

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 19:01

Ilyen ha törli valaki a kariját, egy bejegyzés után. Láttam már rsz-t 5x egymás után.

Én végignéztem a dolgot, és ha volt is bejegyzés, akkor alig pár másodpercig. Inkább bugra gyanakszom :)

Kylwog_De_Lamar

Kylwog_De_Lamar

Kyr hatalmas

• Archívum
  • 617 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 15:47

Ilyen ha törli valaki a kariját, egy bejegyzés után. Láttam már rsz-t 5x egymás után.

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 15:17

RSZ újra lelökte magát =D

1. 12:30:02 [Random Szellem]: Itt csak fejetlenül menekülhetsz!
2. 12:00:01 [Random Szellem]: `Halandónak lenni nem érdemes, vámpírnak lenni szívás, szellem meg csak én lehetek.`

Még ő is rohadtul unatkozik :D

Ugroczy

Ugroczy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.04, 12:39

RSZ újra lelökte magát =D

1. 12:30:02 [Random Szellem]: Itt csak fejetlenül menekülhetsz!
2. 12:00:01 [Random Szellem]: `Halandónak lenni nem érdemes, vámpírnak lenni szívás, szellem meg csak én lehetek.`

Taplo

Taplo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.22, 17:36

18:29:18 [Vanktooth Yeshaat]: Egy kirár feltámasztására áldozták fel magukat? Miért? Királyok jönnek mennek, ha egy meghal lesz helyette másik.
18:30:01 [Random Szellem]: Ilyen konnyen nem adom a tronom!

wisp

wisp

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.19, 16:12

1. 17:00:01 [Random Szellem]: Hogy esne a fejedre egy üllő...
2. 16:31:20 [Roach Maximillian Deadalus Kilmore]: *Ventillátor ugyan nincs nála, de egy jó erőteljes szélfúvást életre hívó mágiával kisöpri RSZ-t...majd távozik a színről.Majd visszatér idővel.*//üdv//
3. 16:30:01 [Random Szellem]: Hé, Te Mit akarsz ott azzal a ventillátorral?

Visszafelé olvasandó

wisp

wisp

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.08.18, 12:28

12:40:51 [Amber]: *Amikor már teljesen felébredt, elmegy reggelit keríteni, hátha közben összefut valakivel*
13:00:01 [Random Szellem]: Kóstoltad már az ektoplazmám?...

Nyami :P

Ugroczy

Ugroczy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.26, 19:56

RSz háromszor is lelökte magát, 2-szer ugyanazzal a szöveggel :D

1. 20:00:01 [Random Szellem]: Mindig, csak új arcok, hol vannak már a régi barátok?
2. 19:30:01 [Random Szellem]: Elvis király volt, meghalt... Jimmy király volt, meghalt... kezdek félni!
3. 19:00:01 [Random Szellem]: Elvis király volt, meghalt... Jimmy király volt, meghalt... kezdek félni!

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.13, 17:33

Háháhá,ennyit arról hogy RSz méltó a nevéhez...NEM IS RANDOM!! :rohog:

25. 17:30:01 [Random Szellem]: `Egy darab örökre a régi terembe marad belőlem. :( `
26. 17:01:27 [Gavroche]: Akkor távozz!*hesegeti ki a melegre, míg ő egy kényelmes kanapét kiszemelve magának telepszik le, s élvezi a kastély hűvös levegőjét*
27. 17:00:01 [Random Szellem]: Ha igy gondolod, akar igazad is lehet.
28. 16:43:15 [Gavroche]: *karmos kezek markolnak rá a terem ajtajának kilincsére, mi nagyot jajjdulva hamarosan fel is tárul. Beljebb kerül, s körbetekint. RSZ-nek egy jól irányzott seggberúgással utat mutat, az erkély felé*
29. 16:30:02 [Random Szellem]: A gonosz diadalához, csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Ezek után merje valaki azt állítani, hogy nem jó játszótárs :kirohog:

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.18, 06:07

Követelem, hogy RSZ azonnal kapjon 24 órás bannt, és töröljék az idejét, mert RSZ-ezik!!!

:D:D:D

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.16, 11:46

Gyerekek, ez ijesztő, a következő lépés az lesz, hogy RSz magával fog játszani :kirohog:

4. 08:13:33 [Random Szellem]: Make war, not Love! Vagy fordítva, mindig keverem....
5. 23:30:01 [Random Szellem]: Az élet csupa csalódás! Miért versz még te is?

Kezdek félni :nos:

Nem lehet, hogy közben írt vki, aki törölte magát...? Bár nem tom, miért 13:33kor írt RSZ... O.o

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.16, 11:36

Gyerekek, ez ijesztő, a következő lépés az lesz, hogy RSz magával fog játszani :kirohog:

4. 08:13:33 [Random Szellem]: Make war, not Love! Vagy fordítva, mindig keverem....
5. 23:30:01 [Random Szellem]: Az élet csupa csalódás! Miért versz még te is?

Kezdek félni :nos:

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.03, 12:35

Ejjh, jó rég volt már rendeltetésszerűen használva ez a topic, úgyhogy a mai agymenésem egy apró darabkáját feldobom, had "örüljön" a nép. Meg az eresz csatorna.

"Helló, itt a csatornázási művek, a mai napra mindenki hagyja el a tróntermet"

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.07, 22:35

Jahajjjj....Random Szellem tanácsot ad Cassidynek :kirohog:

1. 22:30:01 [Random Szellem]: Légy gonosz! Jónak lenni nem kifizetődő!
2. 22:27:12 [Cassidy]: *Mosolyogva biccent,és int neki.Amint csukódik az ajtó,lehervad az a mosoly*Hát persze.Főleg teliholdkor*Sóhajt,s fölsiet az emeletre.*/Jóéjt:)/
3. 22:25:24 [Rahard con Larmorund]: *A város felé indul, nem szeretem a kastélyban éjszakázni* Fegyelem, koncentráció, nem remeg meg az akarata nem hibázhat.ÉS legyen nyugodt az estéje!*Ezekkel a szavakkal távozik*//Hali, kösz a játékot
4. 22:23:16 [Cassidy]: - Nem szoktam feladni.*Mosolyodik el.* Még ha néha el is esek.*Biccent,s maga is feltápászkodik a fotelból.*Megyek én is.
5. 22:21:56 [Rahard con Larmorund]: *felnéz a mennyezetre* Ha mindent tökéletesen csinál nem tud hibázni.Emberként tekintek magára, mert ember, remélem nem lesz máshogy.Ha megbocsát a mai nap kicsit sok volt.*távozni készül*

Bourreau

Bourreau

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.01, 23:11

Na ez volt egy valami.....

00:00:02 [Random Szellem]: Bezzeg az én idomben...

23:59:28 [Sara Buveurs de Sang]: Mert nem örülök ennek.Én soha nem ezt terveztem, hanem azt, hogy lesz egy uram és gyermekeim.Mostmeg?Ki lenne hajlandó egy vámpírral élni akár 500 évig?Megmondjam?Senki!!!

Szegény karim jól megkapta :drool: :D

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.28, 23:34

Hát jó... Ami nem megy, nem kell erőltetni :D

1. 00:30:01 [Random Szellem]: Kérj segítséget! Nem megy ez neked.
2. 00:29:19 [Alex de Arcless]: *A bejárat körül járnak, fújhat is arra a szél.* Persze, megértem, Alsander Úr biztos elfoglalt... orkokra vadászni, meg ilyesmi... nem könnyű. *Von vállat.* És igaz, nem vagyok mester, de segíthetek.
3. 00:28:30 [Laquren Ostard]: *Egyenest a kastélyba, tovább a terembe...* -Kellemeset! *Nyájasan vigyorogva...persze ez csak a látszat.*
4. 00:25:36 [Velna]: Épp ezért is minden tiszteletem az Öné. *Bólint.* De, egy ideje gondolkozom rajta. *Feleli tűnődve. Közben talán be is érnek a terembe ők is.* De igazán nem zavarnám Alsát ilyesmivel...*Enyhe célzás*
5. 00:25:31 [Tretfil Raymond]: *Megissza a serét, majd úgy dönt itt az ideje aludni, hátha talán Lora holnap megérkezik. Felmegy a szobájába.* // el sziasztok//
6. 00:24:35 [Laquren Ostard]: *Az erdőből érkezik a kastély felé, ha kedvez a szél Velnáékat már kiszagolja hamar.* //estet//
7. 00:22:37 [Alex de Arcless]: És én meg is teszek ezért mindent. *Mily szerencse, hogy azért nem csak védtelen nők vannak a világban ugyebár :felvon:* Egyébként nem gondolt még rá, hogy tanulhatna némi harcot? Csak.. megvédeni magát.

zorgor

zorgor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.07.26, 23:36

Csak így, mert ezt nem kell magyarázni. Ez egy klasszikus RSZ-poén. :gyagya:

00:30:01 [Random Szellem]: üssön, hogy NEM VOLT VICCES!

00:29:16 [Sara Buveurs de Sang]: Nem te mondtad, hogy nem szabad keseregni a múlton bármi is történt? És te mégis olyan gyászos arcot vágsz...Egyébként nyertem! Tudom, hogy ez nem fair, de vicces. *Majd elkezd hangosan nevetni.*

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.28, 20:04

Itt az ideje bevallani, hogy RSZ nem csak random :szomoru:

21:00:01 [Random Szellem]: A királyok jönnek-mennek, de én örökké itt vagyok, tehát ehhez tartsd magad!

20:58:09 [Kerubina con Dorian]: Nha hát ha ezen múlna, nekik is ajándékoznám RSZ-t ,ha tudnám. Vagy csak úgy egy hónapra összezárnám velük. Azt hiszem, képtelenek lennének utána bármilyen cselekedetre is*Kaján vigyor*

Dyreth

Dyreth

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 63 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.24, 17:20

Az időszakost támogatom :aaaaa:

Mikuláskor egy ilyet is benyöghetne:

*Zavartan álldogál egy piros ruhás, szakállas, leszúrt holttest és a zsákja mellett.* Azt hittem, betörő...

Vagy ha már témánál vagyunk, karácsonyra:

*Egy érdekes könyvet olvas.* Egy csillag jelezte a megszületését... A kispályás! Az enyémet meteoreső! Na, melyik a feltűnőbb?

Illetve:

*Kezében egy véres fejszével érkezik.* Hogy hol voltam? Öööööö... Karácsonyfát vágni.

Lehet, hogy nem kerülnek be soha... De nekem speciel jó szórakozás kitalálni őket :eeek:

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 18:03

Ha már "nem jöhetsz át" akkor legyen "None shall pass!" :) Aki érti úgyis tudja melyik harcias feketelovag mondta :sor:

Amúgy nem tartom rossz ötletnek de szerintem jelenleg senki nincs, aki fejlesztgesse bitit és beépítsen ilyesmit... legalábbis tudtommal. Vagy van? :)

Akárhogy is, további jókat!

Módosította Deady: 2010.04.23, 18:05

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]